Opinie o Womai Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Womai Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Womai Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Muzea

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Womai Sp. z o.o. w Kraków

Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny na stanowisko Animatorka w firmie Womai Sp. z o.o.? Jak oceniacie jego przebieg?

Sylwia

Proces to rozmowa kwalifikacyjna, po której dla wybranych kandydatów następują 2 dni próbne (po 4h dziennie - aby zapoznać się z Centrum i wystawą). Jeśli obie strony zdecydują się na współpracę podpisywana jest umowa. W WOMAI panuje fajna atmosfera, przyjaźni ludzie i jasno określone warunki.

Przewodnik Nowy wpis
@Sylwia

UWAGA nikt nie zapłaci za te 2 dni próbne!

Dzień dobry wszystkim. Mam kilka pytań odnośnie warunków pracy w firmie Womai Sp. z o.o.. Czy firma gwarantuje pozapłacowe bonusy? Dziękuje.

Martyna

W WOMAI nie ma bonusów pozapłacowych, mimo to polecam to miejsce. Centrum ma swoją misję i robi dużo dobrego. Jest prowadzone przez zespół młodych ludzi z pasją.

Teresa
@Martyna

Skoro bonusów pozapłacowych nie ma to premie występują? Jak tak to jakiej ich wysokości można się spodziewać?

Martyna
@Teresa

Tak premie są przyznawane zarówno comiesięcznie za najlepsze wyniki, jak i dodatkowo spontanicznie dla wybranych pracowników. za wyróżniające ich projekty lub zaangażowanie.

Teresa
@Martyna

No to super, czyli komuś może się poszczęścić i zdublować? ;) Można poznać ich widełki?

Tomasz Nowy wpis
@Teresa

Premie są przyznawane w każdym miesiącu. Zwykle między 100 a 500zł.

Teresa Nowy wpis
@Tomasz

No 500 brzmi fajnie. A można się dowiedzieć co by zostało uznane za potencjalny najlepszy wynik tutaj?

Tomasz Nowy wpis
@Teresa

Różnie. Projekty własne i ich realizacja, dbałość o czystość miejsca pracy, największa ilość imiennych opinii od gości. Ogólne zaangażowanie

Maciek P.

Fantastyczne miejsce. Polecam i dla dzieci i dla dorosłych. Miłe obsługa i świetna zabawa.

Krystyna

Dzień dobry, kolejny raz odwiedziliśmy Womai w lutym, tym razem w stronę ciemności. Naszym przewodnikiem był wspaniały Pan Piotr, który pokazał nam malutki wycinek swojego świata. Odpowiedział również na wszystkie pytania. Dla nas wszystkich, w tym dzieci było to wyjątkowe doświadczenie. Pozdrawiam.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Womai Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

Zostaw merytoryczną opinię o Womai Sp. z o.o. - Kraków

Womai Sp. z o.o.