Opinie o GSG Security Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy GSG Security Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie GSG Security Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Nieruchomości i usługi powiązane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GSG Security Sp. z o.o. w Warszawa

Zdecydowanie nie polecam pracy w tej oto firmie

Amelia

Co w tym takiego zabawnego, że opóźnienie jednak jakieś się zdarzyło? Ja tam wole mieć wszystko jak w zegarku, żeby mieć lepszy nadzór. Myślałam też nawet o pracy jako specjalisty ds. sprzedaży przy monitoringu wizyjnym, ale chyba nie macie teraz aktywnych ofert?

Marek Kuc Warszawa Bobrowiecka

Firma bardzo O.K..Prezes,p Bogdan super pracodawca(życzyłbym sobie i innym pracować u Takiego Pracodawcy do emerytury)Niestety dyrektor ds.Ochrony(niejaki pan G) to jakieś nieporozumienie...kompletny laik nie mający zielonego pojęcia o branży ochroniarskiej!!!Zamiast organizować to wręcz DEORGANIZUJE pracę.Wiem co mówię(11 lat pracowałem na obiekcie Bobrowiecka 1)Nastał pan G.i stworzył z firmy Familiadę lub Rodzinkę.pl-jak kto woli:)Zwolnił mnóstwo dobrych,długoletnich pracowników tylko dlatego żeby zrobić miejsce swoim"pociotkom".Poza tym braki kompetencji widoczne gołym okiem...tak to jest jak ktoś po paru miesiącach cieciowania pójdzie w dyrektory:)Po 11 latach pracy na jednym obiekcie musiałem się zwolnić bo p.dyrektuuurowi zacząłem zawadzać-byłem widocznie dla niego za mądry,a że nie miał na mnie żadnego merytorycznego haka to tak tworzył mi grafik,że zamiast ok 240 godzin miesięcznie miałem około stu mniej-wyjatkowa świnia!!!nauki organizacji pracy pobierał chyba w Korei Północnej albo w Chinach.Nie chce sie dalej rozpisywać bo szkoda mi czasu na takiego NIKOGO,jak pan G!!!Jak widzicie nie podpisałem się nickiem tylko prawdziwym nazwiskiem i imieniem,nie jestem anonimem i chętnie odpowiem na Wasze opinie,pytania i.t.p a jak coś to znajdziecie mnie na FB Pozdrawiam obecnych,byłych i przyszłych pracowników GSG Security

Marek Oświęcim

To jest (usunięte przez administratora) po dwóch miesiącach wypłata

Pawel

Firma godna uwagi wyplaty na czas praca w mlodym zespole goraco polecam

@Kacha

No może przesadziłem z opinią ale czasami się spóźniają... Nie wiem z czego to wynika i na jaką występuje skalę ani co pracownicy myślą, pewnie zadowoleni nie są. Generalnie tragedii nie ma w firmie i jestem pozytywnie zaskoczony. Robisz swoje, nie walisz w (usunięte przez administratora) nie pijesz w pracy to jest dobrze.

X

Jest w porządku. Można się dogadać i spokojnie pracować ale trzeba przestrzegać pewnych zasad.

Hej, wyklarujecie ten wątek względem sposobu wypłaty? Coś pisali, że na konto nie da rady a kiedyś jak szukali Specjalisty ds. sprzedaży na monitoring wizyjny to pisali o B2B i ja to akurat potrzebuje mieć wszystko klarownie na fakturze

Zdecydowanie nie polecam pracy w tej oto firmie

Damian
@Anonim

A to czemu? Napisz coś więcej bo nawet nie wiem jaki jest powód Twojego niezadowolenia.

Łukasz
@Anonim

Dołączam się do tej opinii i również nie polecam!

Grażyna
@Łukasz

A możesz też dołączyć do tego jakieś uzasadnienie? ;p

@Anonim

Dziwne że takie firmy jak ta normalnie mogą prowadzić interes na rynku... Pracując w tej firmie trzeba mieć nerwy ze stali... Nie wiadomo kiedy można się spodziewać wynagrodzenia, ale często jest duży poślizg... Oczywiście na początku jest idealnie ale później.... Zresztą sami zobaczycie jak się tam zatrudnicie.... Powodzenia.

Antek C Gdynia
@Michał

Michał, na którym obiekcie robiles? moze kwestia koordynatora, bo jak u nas był p Marek to byly poslizgi kilkudniowe bo pozno oddawal grafiki do biura. Teraz ogarnal sytuacje i w zasadzie kase mamy miedzy 10-15, tak od roku na pewno Pozdro!!

@Michał

Ciesz się że w ogóle płacą, jest pełno firm które mają totalnie wywalone... Np city security polish group.

pietruch@ Nowy wpis
@Michał

ja pracuje w tej firmie 4 lata tylko jeden raz moalem przelew pozniej ale to tylko dwa dni

@pietruch@

Ciekaw przy tym jestem tego czy zostało to wcześniej zapowiedziane, że dojdzie do opóźnienia, niby rożnie bywa ale na zapas dobrze wiedzieć co by się człowiek nie stresował. Uwagę również zwraca ten 4letni staż. czy warunki pracy jakkolwiek się przez ten okres zmieniały?

Amelia Nowy wpis

GSG Security Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży. Wziąłeś w niej udział i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Podziel się swoimi wrażeniami z niej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję innym osobom, rozważającym aplikowanie do firmy.

Pojawiła się tu sugestia co do tego, że gdyby ktoś chciał się uprzeć to mógłby zgłosić firmę do sądu pracy. jeśli nikt do teraz jednak tego nie zrobił czy to nie znaczy, że warunki w pewnym sensie mu odpowiadają, skoro dalej zatrudnienia się podejmuje? Ze względu na co zatem pracujecie? Jest tu jeszcze coś w warunkach o czym wprost nie napisano a warto o tym jednak wiedzieć?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie GSG Security Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Maurycy

Umowy do ręki nie dostajesz... Poza tym jakby ktoś chciał wiedzieć to umowy zlecenia, które firma z pracownikiem podpisuje jest umową zlecenie tylko z nazwy bo charakter pracy nosi znamiona pracy na podstawie umowy o pracę gdyż jest wykonywana w stałym miejscy i czasie. Więc jakby się ktoś uparł to by wjechał w tą firmę z sądem pracy.

O ile lepiej zarabia się z językiem? Tak jak ktoś wspomniał na stronie widnieje oferta dla specjalisty ds. sprzedaży ale jest też wariant z językiem angielskim i niemieckim. w tym przypadku o ile lepiej można zarobić?

Praca dla emerytów i niepełnosprawnych. Wypłaty z różnych spółek często się spóźniają nawet o kilka dni...

Do teraz tak jest jak napisano, że gdy pracujesz jak trzeba to nie jest tak źle? Tam akurat chyba o ochronie pisali, mnie interesuje ta najnowsza odr ze strony dla specjalisty ds. sprzedaży. możecie mi o niej opowiedzieć? Po naciśnięciu w nią od razu odsyła mnie do formularza, chce wiedzieć na co aplikuje. Jakie są zarobki?

Marek Kuc Warszawa Bobrowiecka

Dan
@Marek Kuc Warszawa Bobrowiecka

Panie Marku,miałem również do czynienia z Jastrzębskim Grzegorzem-niestety!Pracowałem lat kilka w GSG i odszedłem bo mi honor nie pozwalał wysłuchiwać jego herezji!!!Kto z niego zrobił dyrektora?!?!przecież to błazen,nie znający się na niczym!!!

@Marek Kuc Warszawa Bobrowiecka

Jak niby można cię znaleźć na Facebooku? Skoro piszesz nazwisko skrutem? Marek kuc... Dawaj całe nazwisko to popiszemy sobie trochę na temat twojej pracy i się wymienimy spostrzeżeniami

@Paweł

....Kuc to moje nazwisko:)

@Marek Kuc

....tak trudno na to wpaść,że nazwisko może zawierać tylko 3 litery?!:)Haaaa...dobre! I nie "dawaj",bo dać to może ci Grześ!!!A tak na marginesie,to "skrut"pisze się przez "ó":):):)

@Marek Kuc

Najwidoczniej jesteś niezła pałeczka... I najwidoczniej poznali się na tobie i cię wyrzucili... Oderwany słoiku od baniek z mlekiem... Ponoć byłeś za mądry? Hahah... I dlatego pan G musiał cię wyrzucić? ???? Haha ha ha... Prawda jest pewnie jedna i prosta ale nie opiszesz jej bo ci wstyd i wylewasz swoje żale wieśniaku w internecie... Bardzo dobrze robią porządki i wkoncu nie będzie tych smierdzacych dziadów na obiektach gdzie śmierdzi każdy fotel (usunięte przez administratora) Won do sobie krowy doić

@Paweł

O patrzcie,patrzcie...znalazł się wiraszka-pół ptaszka!!!:)Anonimowy,internetowy"bohater"!!!:)chłopina granatem od pługa oderwana:)Taki jesteś KOZACZYŃSKI to się przedstaw,panie "bohater"w necie a (usunięte przez administratora) w świecie!!!!:)co...wstydzisz się swojego nazwiska,czy parszywej faciaty?!No śmiało....I jestem pewny,że na obiektach na których byłeś fotele nie śmierdzą...bo je wywąchałeś:)Ja idę doić krowy a ty idź z panem G na makowca:)SMACZNEGO!!!:):):)

@Marek Kuc

Won do siebie krowy doić wiesniku... Konfidencie WIEMY JAK JEST I CZEMU JUŻ NIE PRACUJESZ...

@Paweł

Hahahaaaa......konfidencie powiadasz?!?!?!Ujawnij się parowcu...co boisz się?!I zdecydowanie wolę doić krowy,niż jeść makowca z panem G:):):)

@Marek Kuc

Poruszyłes temat makowca to musiałem ujawnić prawdę... Donoszenie na kolegów i robienie z siebie wielkiego szefa obiektu bo on pracuje 11lat to trochę dziecinne.... No cóż dobrze ze juz jest spokój na obiekcie i nie ma takich makowców jak ty... I jeszcze raz powtarzam KONFIDENT!

@Paweł

Dla mnie MAKOWCU dziecinadą i tchórzostwem jest kozaczenie i opluwanie kogoś z anonimowego nicka!!!!Ujawnij się Tchórzu!!!(a może ty, to sam zainteresowany...pan G?!:))Pozdrowienia od tej baby co się rzekomo we Wiartlu powiesiła:)

@Marek Kuc

Myślę że Pan G ma ważniejsze sprawy niż pisać z takimi przegrywami jak ty konfidencie... Zresztą ja też już nie będę się odnosił więcej szkoda mojego cennego czasu... Rozumiem że żal ci ze straciłeś pracę ale nie toleruje się konfidenctwa i to cie boli... Masz nauczkę już przyszłość i tyle i.. Wyciągnij z niej lekcje...

@Paweł

Brawo tchórzu...byłeś,jesteś i będziesz śmierdzącym tchórzem...a kto będzie przegrany to się jeszcze okaże:).Będę w ten weekend nad zalewem Niewiadoma,będziesz czy się osrasz?!:):):)

@Paweł

zobaczymy"bohaterze"czy będziesz taki rozmowny i wyszczekany jak spotkamy się na ulicy twarzą w twarz!!!!!Panie kogutkowy:):):)

@Paweł

Nikt mnie panie kogutkowy nie wyrzucił!!!!!sam się zwolniłem.nie pamiętasz?!?!?!HAHAHAAAA

@Paweł

Mnie nikt nie wyrzucił,sam się zwolniłem-panie kogutkowy...gaciowy!!!!nie wiem którą funkcję lubiłeś bardziej ale obie pasują do ciebie,zwłaszcza z twoim mizernym wykształceniem...hahahaaaaa

Bartek
@marek kuc

Facet wypił dwa piwa i wrócił pisać ????panie Kuc pan się uspokój złość piękności szkodzi hehe

Eskimos
@Marek Kuc Warszawa Bobrowiecka

Jak w kulki leciales i nie legalnie brales kasę za parking i wykorzystywales nowych to tak Masz

Eskimos
@Paweł

Wyrzucili to za pokrywanie nowych pracowników i zmiany w grafiakach taki słoik sam siebie mianował na dowódcę zmiany i zmieniał grafiki Tak żeby on miał wszystkie Święta wolne a nowi niech pracują

Jacek
@Marek Kuc Warszawa Bobrowiecka

Dokładnie! Już chyba lepiej było w city security.

@Marek Kuc Warszawa Bobrowiecka

Zgadza się co do słowa. Podpisuje się pod tym obiema rękami. Mnie też tak załatwił...

Patryk
@Jacek

City security a gsg to kompletnie dwie różne firmy nie wiesz co piszesz różnica jest taka że w city nie płacą i jeszcze ci się w (usunięte przez administratora) śmieją a w gsg płacą normalnie

Marek Pawłowski

X

Pawel

Firma godna uwagi wyplaty na czas praca w mlodym zespole goraco polecam

Karol Boruta77

Jak wynegocjowałeś zwrot za paliwo za dojazdy do pracy??? Będę wdziecznyza podpowiedz

Dlaczego kłamiesz?

Grażyna
@Marek

opinia sprzed trzech lat, z czasem może się coś zmieniać i stad te rozbieżności w waszych zdaniach? Widziałam na stronie parę ogłoszeń zaciekawiło mnie to na agenta załogi mobilnej. Napiszecie z praktyki jak praca takiego agenta może wyglądać? na czym konkretnie polega?

Emil
@Pawel

Jakiej uwagi? Co na czas? W jakim zespole? Niestety nic z tych trzech zdań, nie ma nic wspólnego z prawdą...

Xyz
@Pawel

Niestety wiele przypadków niepłacenia na czas...

@Karol Boruta77

Zapewne chodzi o paliwo w samochodach służbowych, że pracownicy płacą z właśniej kieszeni i później muszą się upominać o zwrot pieniędzy ..

@Pawel

Nie płacą na czas, musisz się prosić o swoje wynagrodzenie. Jednym zdaniem: walą w ch...

Kacha
@Lmnop

A z czego to wynika, że te wspomniane płatności są nie na czas? Cos z płynnością bywało nie tak? i jak aktualnie zatrudnieni się na to zapatrują? Są osoby, które mimo wszystko pracują od lat? przysługuje cokolwiek z tego tytułu?

@Kacha

Jaka atmosfera panuje w firmie GSG Security Sp. z o.o.? Są ogłoszenia na Pracuj.pl z 8 grudnia. Czy jest rotacja?

Dziwna? Jakieś szersze odniesienie to znajdziesz? Co na nią wpływa i który obszar w praktyce oceniasz? Jakby nie patrzeć można mówić o atmosferze miedzy działami, w danym dziale czy tez z kierownictwem. Ludzie jak się teraz dogadują?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w GSG Security Sp. z o.o.?

Kuba S.

Nie miałem do czynienia z ochroną wcześniej, ale przeszedłem szkolenie i na bieżąco jak mam pytania to dzwonie do szefów i podpowiadają co robić. Nie wiem jak w innych miastach ale w Gdańsku ok. Obiekt INPRO.Pozdrawiam

@Kuba S.

Na czym polega szkolenie w takiej firmie? Ile trwa czasu takie szkolenie i czy bez problemu każdy może podjąć tam pracę?

Renia

Raczej z doświadczeniem to idzie się do firmy która ma pozycje na rynku :)

Czy firma GSG Security Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Beata

Od kiedy można brać kredyty we własnej pracy? Albo się pieniądze tam zarabia albo bierzesz pożyczkę w banku!

Fred

Niedawno zakończyłem wspolprace z ta firma. Nie wrócił bym ponownie

Kris
@Fred

Jaki jest powód? Bo chciałem się tam zatrudnić ale widzę że chyba zrezygnuje...

DaNY Kwalifikowany

Witam Zastanawiam się nad podjęciem pracy w firmie GSG Security .Warto? Proszę podajcie mi więcej informacji np jaki jest proponowany rodzaj umowy w tej firmie Dziękuję z góry za pomocne odpowiedzi

Salomel
@DaNY Kwalifikowany

najczesniej jest to umowa zlecenia. niektorzy maja umowy o prace jak dluzej pracuja

rumcais
@DaNY Kwalifikowany

wcześniej robiłem w city , przejęli nas z obiektem , nie ma porównania !!!!

budzik
@rumcais

dokladnie , teraz mozna normalnie pracowac . nie ma zadnego dziadostwa , w ogole inaczej niz w agencjach ktorych pracowalem dotychczas

Grzegorz
@budzik

Widzę, że jesteś zadowolony ze swojej pracy za pośrednictwem firmy GSG Security. To dobry znak, dlatego chciałbym wiedzieć tak naprawdę czego można się spodziewać po zatrudnieniu w tej firmie, jeżeli chodzi o rodzaj oferowanej umowy? Chcę dowiedzieć się, czy jest to od razu umowa o pracę.

Tymek

Świetny pracodawca więc nie dziwi mnie, że tak jest. W branży po kilkunastu latach również dobre opinie więc warto starać się o pracę.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie GSG Security Sp. z o.o.?

Tadeusz

Standardowo jest umowa zlecenia. Niektórzy mają umowę o pracę. U nas na obiekcie w Gdyni jest pół na pół.

admushi

przed swietami dostalismy wyplaty. jestem zaskoczony bo pracujac w ochronie jeszcze to sie nie zdazylo. a pracowalem czy w got justus i city .

Moderator

Czy obecnie GSG Security sp. z o. o., prowadzi rekrutację do działu marketingu?

@Moderator

Nic nie widać w necie ale szukają na patrole ludzi. Przynajmniej w Krakowie mają rekrutację i pojawił się jakiś nowy interwencyjny na pojazdach w nocy. Pzdr

Zostaw merytoryczną opinię o GSG Security Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w GSG Security Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GSG Security Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GSG Security Sp. z o.o.?

GSG Security Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Złota 61 lok. 101
    00-819 Warszawa