Hotelsopot.Eu (Hotel Sopot Sp. Z O.O. Sp.K.)

Hotel Sopot Sp. z o.o. sp.k.

NIP: 5851474887 REGON: 364779487 KRS: 0000624479

Adres: Tatrzańska 19, 81-815 Sopot

Opinie o Hotel Sopot Sp. z o.o. sp.k.

Klient

Hotel znosny.Male pokoiki.Sniadania przecietne jak w barze.Obiady drogie i bardzo malo nie polecam bo bardzo drogo,lepuej zjesc na miescie za mnjejsza kwote i o wiele razy smaczniejsze.Obsluga zarozumiala i bardzo niesympatyczna.Generalnie nie polecam tego hotelu za taka cene.

nigdy tam a chciałam

Hee coz za wysysk, wieczne rotacje :d makabra zeby nie umiec stworzyc normalnego stałego zespolu??? cos nie tak z ludzmi zarzadzajacymi maja wielki problem bllee :D

Jan
@nigdy tam a chciałam

Długo pracujesz już w Hotelu Sopot? Czym się konkretnie tu zajmujesz? Jak oceniasz poziom wynagrodzeń? Można liczyć na zadowalającą pensję? :) Czekam na to co mi powiesz!

była

Hotel Sopot to miejsce, które nigdy się nie zmieni. Wiedzą o tym wszyscy z trójmiasta, dlatego poszukują już pracowników w całej Polsce...wkrótce z Indii, Filipin? Nie polecam, omijać, starta nerwów i czasu za bardzo niskie wynagrodzenie.

Nepalczyk

Chcesz zarobić grosze, stracić zdrowie i być nieszanowanym pracownikiem....zapraszamy do hotelu Sopot. Zapraszamy hindusów, Nepalczyków i Filipińczyków.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Hotel Sopot Sp. z o.o. sp.k. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Kucharz.
Smok

Non stop ogłoszenia o pracę, to chyba tłumaczy atmosferę i warunki pracy w tym hotelu. Chcesz stracić czas i nerwy to idź tam do pracy.

Obecna
@Smok

@Smok a nie pomyślałeś, że ogłoszenia wiszą, ponieważ pracodawca nie może znaleźć pracowników do pracy, bo ludzie najzwyczajniej nie chcą pracować? Pracowałeś tam w ogóle, czy swoją opinię opierasz na podstawie ogłoszeń, które "non stop" wiszą...?

xcs
@Obecna

skoro pracodawca oferuje umowe zlecenie tylko jako forme zatrudnienia to nie ma chetnych na takie wykorzystywanie, to nie jest wtedy pracownik tylko robotnik wynajmowany

Xcs
@Obecna

Na podstawie wiedzy z hotelu

Ewelina
@Xcs

Ta wiedza z hotelu jest zasłyszana od kogoś? Czy wypowiadasz się na bazie własnych doświadczeń? Bo to jednak spora różnica :D Zależy mi na tym by uzyskać sprawdzone informacje na ten temat :) Tak więc, jesteś/byłeś pracownikiem Hotelu Sopot?

Czy firma Hotel Sopot Sp. z o.o. sp.k. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Kaja

Hmmm..... szkolenia?! Niby jakie i komu?

websmajster

Hotel Sopot to pracodawca, który przez ostatni rok bardzo się zmienił. Nowy zespół ludzi z dyrektorem na czele odczarował to miejsce. Atmosfera pracy bardzo się poprawiła, do pracy przychodzi się z przyjemnością, można liczyć na wsparcie współpracowników. Cały czas rozwija się pakiet pracowniczy oraz pooprawiane są warunki pracy. Warto rozważyć tego pracodawcę jako poważnego kandydata.

Droga
@websmajster

Oczywiście. Tam można wytrzymać maksymalnie rok. Później jest potrzebny psychiatra. Omijać to miejsce.

@websmajster

Ciezko rozmawiać o odczarowanym miejscu gdzie żądza czarownice (z prezesowa i dyrektorem na czele) To jakas porażka

Sędzia
@websmajster

Najlepszy kawał jaki słyszałem :):)

pracowałam w tym hotelu przez chyba pol roku. nie polecam. Pamietam jak "góra" grzecznie tylko prosila o pomoc w odsniezaniu Pana z ochrony. spa tez bylo ganiane do odsniezania bo przeciez nie bylo ludzi na hotelu wiec trzeba bylo dac zajecie. liczenie ksiazek. a najlepsze sa "prosby" w oddnalezieniu roznych np szkol... dyrektora nawet sobie nie zdawala sprawy ze czesto zadawala te same pytania kilkanascie razy... az pracownicy zcazeli chowac odpowiedzi na wypadek "kolejnej prosby w wolnym czasie". czasu bylo bardzo duzo bo nie bylo ludzi... widac ze @kelner pomimo swojego komentarza: ze ludzia chce sie tyle jadu wylewac..." widze ze Ty z radoscia bronisz ten hotel- placa Ci za te komentarze?? miejsce piekne i naprawde go szkolda... NIE POLECAM *pozdrawiam Magde ktora jak piesek biegala za dyrektorka co rzucala jej patyki.

@były pracownik

W Hotelu Sopot pracowałaś - jak sama nadmieniłaś - jedynie pół roku. To jednak trochę za mało, by całkowicie poznać pracodawcę. Fajnie byłoby dowiedzieć się czegoś odnośnie samych warunków zatrudnienia. Powiesz mi, na jakich zasadach przyznawane są tam premie pracownikom?

byly pracownik
@Natalia

masz racje wiecej niz te pol roku nie wytrzymalabym dlatego ucieklam w podskokach. Premie ?? tam nie bylo premii... stala kwota na taka jaka sie ktos dogadywal i tyle. umowa niby na probe mialabyc 3 miesiace zlecenie ale ona sie do samego konca przeciagnela.

@byly pracownik

Dziękuję za odpowiedź, przykro mi, że masz złe doświadczenia z pracą w Hotel Sopot. A czy przełożony pytał, czemu odchodzisz? Chodzi mi ogółem o to, czy miałaś jakąś rozmowę po złożeniu wypowiedzenia.

@Natalia

Zostałam poinformowana telefonicznie przez kadrową żebym przyjechała po swoje rzeczy... ani prezesowa ani dyrektor nie raczył mnie o tym fakcie poinformować. Na hotelu były braki w gościach. Pamiętam jeden pokój zajęty na cały hotel. Po co płacić komuś za coś co nie jest w stanie cokolwiek zrobić bo nie ma ludzi ? Restauracja została zredukowana bo nie potrzebne jest 10 osób do gotowania dla jednego pokoju.

Doktor
@były pracownik

Magda smoczyca. Nikt nie zapomni tej kobiety. Dalej tam służy wiernie swej Pani? Jak ona może spokojnie zasnąć każdego wieczoru traktując ludzi w tak okropny sposób?

Były i szczęśliwy

Dwie opinie pozytywne napisane przez tą samą osobę. Dziecko to rozpozna. Proszę poczytać opinie na temat tego (usunięte przez administratora) pod firmą Bauhaus z Sopotu. 3 lata działalności: 5 różnych dyrektorów, kilkunastu różnych menadżerów, kilkaset roznych pracowników niższego szczebla? Nikt z Trójmiasta już tam nie chce pracować. Zdecydowanie jedno z najgorszych miejsc pracy w Polsce północnej.

@Były i szczęśliwy

Przyznaję się tylko do pierwszej opinii, nie wiem kto napisał drugą i nie mogę się z Tobą zgodzić co do reszty wypowiedzi - od roku w Hotelu Sopot jest jeden Dyrektor, stała ekipa i atmosfera pracy jest naprawdę fantastyczna.

380 godzin za 3000 zł :)
@websmajster

Majster?Czy poznałeś smoczycę?Wiesz w jaki spoóbtraktowano i zwalniano tam osoby?Czy wiesz, że Dyrektor tam nic nie może zrobić? Czy przeczytałeś dokładnie opinie, które napisano w innym miejscu w tym portalu? Dlaczego teraz ktoś założył konto Hotelu Sopot, bo tam już naprawdę nikt z trójmiasta nie chce pracować.

websmajster
@380 godzin za 3000 zł :)

Doskonale znam Hotel Sopot ponieważ jestem częścią teamu, który od roku ciężko pracuje aby odmienić wizerunkiem tego miejsca, odczarować je. I właśnie ten profil powstał po to, aby pokazać, że Hotel Sopot to miejsce przyjazne nie tylko gościom, ale także pracownikom. I wiem, że to się udało, że o Hotelu Sopot mówi się coraz lepiej na mieście, że pracownicy którzy odeszli na przełomie zmian teraz żałują swoich decyzji. Przyznaje, że niewiele zostało z tamtych czasów, jednak obecnie to miejsce pozytywnie nastawionych, przyjaźnie do siebie odnoszących, młodych ludzi - niezależnie od stanowiska.

Stała ekipa????
@websmajster

Dlaczego cały czas szukają ludzi do pracy :) ?

Sopocian
@Stała ekipa????

Szukaja ludzi bo nie mogą znależć, oferują w ogłoszeniu umowe o pracę i dobre warunki płacy, a jak przychodzi rozmowa umowy o pracę nie ma tylko zleceniówka, a i w dalszym czasie możesz pomarzyć o umowie

zatrdnienie na umowe zlecenie
@Stała ekipa????

ponieważ nie dają umowy o pracę

Mariusz
@zatrdnienie na umowe zlecenie

Jak to nie dają umowy o pracę. Każde zatrudnienie musi być potwierdzone odpowiednim kontraktem. Może miałeś na myśli umowę zlecenie, która jest zawierana na czas określony i nie daje zbyt wielu uprawnień pracowniczych? Wytłumacz to proszę.

sopocian
@Mariusz

To że nie daja nowym pracownikom umowy o pracę po okresie próbnym nawet np na kuchni wiem ze żródeł i oferty, że możesz pomarzyć, i niestety częsc pracujących już dlugo nadal pracuje na umowe-zlecenie

xcs
@Mariusz

taka była oferta pracy, tylko na zlecenie, w odpowiedzi na zapytanie: tylko wybrani dostają umowę o pracę

Elżbieta
@xcs

Od czego to zależy, czy dostanie się umowę o pracę, czy umowę-zlecenie? Określenie "wybrani" sugeruje, że w Hotelu Sopot są jacyś zatrudnieni, którzy mogą liczyć na lepsze warunki od innych, na zasadach, o których nie wspominasz. Nie wiem, czy właśnie to chciałeś przekazać swoim wpisem.

Jak ze studentami w Hotel Sopot Sp. z o.o. sp.k.? Chętnie zatrudniają?

lola

Oczywiście,że chętnie zatrudniają za najniższe stawki...oczywiście. Niedługo Filipińczycy lub Hindusi będą tam pracować.

Owszem ;) zależy jakie klimaty

Dagmara

Chciałabym spróbować jako recepcjonistka. Zastanawiam się czy jest bardzo dużo pracy? Ile trzeba mieć doświadczenia ?

Kelner

Pracowałem. Dobrze wspominam. Chwalę sobie. Rozstałem się bo zmieniłem branżę po studiach. Pożegnałem się miło. Jak komuś pracodawca dziękuję za pracę z winy pracownika, to przecież się nie przyzna na forum, że wina była jego tylko będzie lał jad i hejt internetowy. Ale dziwie się, że ludziom się chce poświęcać tyle czasu aby taki jad wylewać. Żałość.

@Kelner

Super, że akurat Ty dobrze wspominasz pracę w Hotelu Sopot. Miałabym do Ciebie jedno pytanie. Czy zatrudniają tam pracowników, którzy są zainteresowani jedynie tymczasowym zajęciem? To dla mnie ważne, a więc liczę na Twoją pomoc.

Kucharz

Pracuje tutaj ok rok. Zatrudniając się obiecano mi umowę o prace po 3miesiacach. Od tamtego czasu 3 razy zmienił się szef kuchni. Każdy z nich obiecywał ze ta umowa będzie. Nie ma jej po dzień dzisiejszy. Jestem tu z przyzwyczajenia

Nie polecam

Przewinęłam się, zobaczyłam, nie polecam

Pracownik Hotel Sopot

Oczywiście każdy ma prawo do swojej opinii, ale niech każdy pisze, że jest to jego wyłączne zdanie. Wraz ze mną w Hotelu Sopot pracuje ponad 50 pracowników i większość od ponad roku. Ci którzy piszą jakie straszne jest to miejsce pracy, jak dręczeni i męczeni są pracownicy - jak nie maja płatności na czas i jak są pomiatani - obrażają nie Dyrektora czy Zarząd, ale obrażają nas wszystkich. Co wy myślicie, że jesteśmy niespełna rozumu że tu siedzimy? Albo, że na obecnym rynku pracy nie mamy gdzie pójść? Ludzie którzy obecnie pracują w Hotelu Sopot zamienili prace w dużych sieciowych hotelach i dobrych restauracjach. I pracują od ponad roku. Nie są głupi, nie są psychicznie chorzy. Drodzy wylewający pomyje - jak wytłumaczycie ten fakt? Pewnie, że jak ktoś odchodzi w niefajnych okolicznościach to nigdy nie napisze, że to jego wina i wyleje pomyje na pracodawcę. To jasne. Ale czytelnicy tego portalu - włączcie zdrowy rozsądek. Czy jeśli ludzie zmieniają pracę z innych renomowanych miejsc, przyprowadzają swoich kolegów, polecają to miejsce pracy i pracują ponad rok czasu to czy prawdą może być to co piszą wylewający pomyje?

trolencja
@Pracownik Hotel Sopot

" Czy jeśli ludzie zmieniają pracę z innych renomowanych miejsc, przyprowadzają swoich kolegów, polecają to miejsce pracy i pracują ponad rok czasu to czy prawdą może być to co piszą wylewający pomyje? " koleżanka chyba za dużo tabletek jada każdego dnia. Lepszego kawału dawno nie czytałem. Pracownik Hotelu Sopot= webamjster=kelnerka = jedna i ta sama osoba. Proszę zmienić styl pisania tych "pozytywnych (śmiesznych ) opinii. Kot tam przepracował więcej niż tydzień....wie o co tam się dzieje!

@trolencja

Drogi "hejterze" już chyba czas zakończyć swoją działalność. Nie wiem czy zauważyłeś, ale jesteś tutaj jedyną osobą, której nie podoba się Hotel Sopot - czyżbyś tęsknił za tą pracą? A może po prostu nie możesz znaleźć nowej? Ile tam popracowałeś dni czy godzin? A może po prostu z hejtowania tego miejsca zrobiłeś swój sposób na życie... Zgadzam się ze swoim przedmówcą, Twoje zachowanie jest bardzo nie fair w stosunku do osób, które pracują w hotelu co najmniej rok, otrzymują regularne wypłaty i nie myślą o zmianie pracy. Więc zejdź na ziemię, może faktycznie zacznij łykać tabletki i znajdź sobie pracę, w której Ciebie będą chcieli, bo widać masz za dużo czasu.

psycholog
@trolencja

Te Pana wpisy to wygląda co najmniej jak efekt np. nieodwzajemnionej miłości do Pani Magdy - Smoczycy ….. tęskni Pan, pisze, hejtuje, dręczy się, martwi, myśli ….. efektu z tego nie ma, ale jest wyładowanie emocjonalne

Kelnerka

Ludzie czemu w Was tyle jadu , pracowałam w hotelu kilka miesięcy tego roku , odeszłam z powodu powrotu w rodzinne strony na wakacje , jestem studentka , i naprawdę było super , mam nadzieje na powrót we wrześniu . Gastronomia to zgrana ekipa , nie wiem jak było wcześniej , teraz ; kasa na czas plus premia, grafik dopasowany do dyspo, ta „ straszna „ Magda o której tyle piszecie , owszem pojawia się czasem zamówić coś do jedzenia ale z pewnością nie jest managerem gastronomii , pracy fakt jest dużo bo dużo gości plus eventy itp ale to dało mi dużo praktyki . Może naprawdę coś się zmieniło ? Ja polecam i tyle

Tomasz

Okres pracy w Hotelu wspominam bardzo dobrze. Zmieniłem branże, ale zawsze czas spędzony w hotelu mimo lepszych i cięższych dni wspominam dobrze. Dla mnie najważniejsze jest to jak się kończy współprace. Życzenia powodzenia, oraz miła atmosfera do samego końca chyba najlepiej świadczy o pracodawcy!

Viola
@Tomasz

(usunięte przez administratora) Tam jest naprawdę źle. Przepracowałam(wytrzymałam) kilka miesięcy i naprawdę lepiej iść do korpo lub sieciówki. Ładny hotel ale chora atmosfera. Prezes powinien przejąć opiekę nad tym hotelem. Nie polecam.

Kelner
@Viola

Chora atmosfera to mało powiedziane. Patologia z Ania, Kamilem i smoczyca na czele, podobno ta nowa gruba pani dyrektor tez od nich nie odbiega. Hotel ładny, ale co z tego skoro bedziesz pomiatany?

Antraxa

3 lata działalności hotelu i kilka spraw w Sądzie Pracy. Ty majster przestań brać tabletki i się odczaruj. Oczywiście, że zawsze możesz liczyć na pomoc współpracowników, bo inaczej samotna i niezadowolona z życia smoczyca zje Ciebie. Nie wygłupiaj się człowieku i nie pisz więcej tych bzdur. Każdy kto przeżył tam więcej niż 24 godziny wie o co chodzi. Pozdrawiam wszechmocną, najlepszą i nieomylną super asystentkę prezydenta,dyrektorkę i menadżerkę wszystkich działów Smoczycę :)

Serdecznie nie polecam tego pracodawcy. Fałszywy dyrektor jest narzędziem w ręku okrutnej pani prezes. Wypłata nie na czas. Chcesz być szanowany? Omijaj hotel sopot z daleka.

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Sopot Sp. z o.o. sp.k. - Sopot

• Jak się pracuje w Hotel Sopot Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Sopot Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hotel Sopot Sp. z o.o. sp.k.?

Hotel Sopot Sp. z o.o. sp.k.