Opinie o Hany Service w Rotterdam

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Hany Service. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Hany Service o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hany Service w Rotterdam

był pracownik

wcześniej opinie znikały bo inni się przestraszyli tych pseudo sądowych listów 'o popełnieniu przestępstwa na portalu go work'. Teraz widze ze nikt się już nie boi 'prezesa' i nie zamierza ulegać jego zastraszaniom. To już krok do przodu. Niestety drogą sądową postępowanie trwa dłużej, dlatego trzeba uzbroić się w cierpliwość. Kawałek po kawałku firma zacznie podupadać. Ludzie na których żeruje zaczynają czytać opinie jak tutaj i niedługo nikt nie będzie chciał dla niego pracować.

Arczi

Mam nadzieję że jubileusz będzie udany, i na długo to zapamięta , biorąc pod uwagę opinie na forum to prawdopodobnie z następnym jubileuszem moze być problem , jak mówi Polskie powiedzenie , Zemsta najlepiej smakuje na zimno. Nie ma co robić nic na szybko, by nie popełnić błędu, wszystko musi być zgodne z literą prawa. Każdego zachęcam do zgłaszania pozwów, nie może pozostać bezkarną praktyka firmy Hany servis, opinie jest tu wystarczająco. Pokażcie że nie tylko umiemy pisać na forum i się żalić kryjące za komputerem. Ja w swojej sprawie działam. Opinie na forum jak dla mnie są wystarczające.

Czy jubileusz się udał?

Pewny

No a jak! Oczywiście że się udał. Było za co balować, jak tyłu ludzi wyrolował na kasę a klienci jeszcze nie wiedzą z kim mają tak naprawdę do czynienia. Ale pamiętajmy! Że wszystko jest do czasu a prawda jest jak (usunięte przez administratora) zawsze wypłynie na powierzchnię. I wszyscy, dosłownie wszyscy! dowiedzą się o machlojach,, pana prezesa ''

Niezadowolony

Witam macie może dokładny adres tego jubileuszu, chciałbym osobiście wyrazić swoją opinię o hany, nawet w 2 językach by wszyscy zrozumieli. Ja też zostałem wykrecony przez tą firmę, mu też odliczyli kasę za różne rzecz i wypłacił ochlapy,

Arczi

Tak ja pisałem ale wpis został usunięty, dlatego chciałem podać prywatnie na maila, widzę że więcej osób chce pojechać na obiad do tej restauracji.

Arczi

Super firma, polecam , śmiech na sali, oferta pracy wyjazd na wentylację do holandi , dniówka 100 euro na rękę plus zakwaterowanie i zwrot 0.19 euro za km na dojazdy z domku do pracy Wyjechałem w sobote z Polski 1100 km, koszt 600 zł, do tego zakup niezbędnych narzędzi, odzież robocza, prowiant, inwestycja 700 zł, wymiana złotówkę na euro by mieć na pierwsze dni 200 zł, dojazdy do pracy na kursy, egzaminy i po numer soffi 200 zł, koszt powrotu 600 zł. Firma zapewnia 40 godzin pracy tygodniowo , tygodniówka 500 euro, pomyślisz super. Pozalatwialem wszystkie formalności numery , kursy itd 3 dni pracy klient zadowolony z efektów, szef myli ekipy i każe zjeżdżać dobrej ekipie do Polski, koniec współpracy, brak wyjaśnień, po kilku dniach informacja ze doszlo do pomyłki. Podsumowanie, zainwestowane 2300 zł. Zapłata za 3 dni pracy 268 euro minus 210 euro za zrobienie kursu na potrzeby pracy dla hany servis, plus 100 euro zwrotu za paliwo, przelew na konto 157.03 euro , zwolniony przez pomyłkę ekip. Życzę miłej współpracy z hany servis, która obchodzi swój 2 jubileusz wspaniałej działalność i, ta opinia chyba wszystkim wystarczy. Pozdrawiam

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Hany Service? Czy kandydat na stanowisko Monter izolacji typu Armaflex powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Tokarz CNC praca!
READY_STEADY_GO
logo firmy Monter Rusztowań
Rotterdam
SFS International Sp. z o.o.
logo firmy Tynkarz
Euro Labora

Pytający

Czy jeśli mam certyfikat to czy on powinien być widoczny na każdej stronie? Bo jest tu podanych kilka linków i nie na wszystkich widnieje wiadomość że znaleziono po wpisaniu numeru. Sprawdziłem na stronie scc-pass. eu i go widzę a na tych pozostałych, niby głównych pisze że nie znaleziono. Czy ktoś jest w stanie mi to wyjaśnić?

Arczi,
@Pytający

Ja nie mam pojęcia, sam jeszcze nie otrzymałem swojego vca mimo iż wiem że byłem na kursie i egzaminie, dziwne jest twoje pytanie, to ty sam nie wiesz czy robiłeś kurs całodzienny i czy zdawałem na komputerze egzamin VCA, 40 pytaniami, i czy po jego zakończeniu miałeś ponad 65 % poprawnych odpowiedzi, to może pamiętasz co miałeś na obiad między kursem a egzaminem , bo to wszystko jest jako całość. Więc nie odpowiem na jakich stronach twój certyfikat jest A na jakich to nie ma.sory

@Pytający

Skoro masz wątpliwości co do autentyczności swojego vca to zadaj najpierw sobie pytanie czy zdobyłeś go uczciwie

Łukasz
@Pytający

Sprawdzisz strony ,a czujesz że jest coś nie tak, nie zdziwił bym się gdyby się okazało że większość certyfikatów jest lewych, zakupionych bez wpisów do komputera i płacił np polowe ceny, a od wszystkich ściągnął pełną kwote, który tak naprawdę jest zwykłym kawałkiem papieru. Arczi a wy zdawaliscie jakieś egzaminy w Holandi, niektórzy mieli vca przed wyjazdem do pracy .

@Łukasz

My zdawalismy egzamin w Holandii, prócz informacji nie dostaliśmy nic od firmy. Narzędzia sami musieliśmy kupić, mieszkania nie było bo nie dopilnowali tego, na kurs musieliśmy sami jeździć , numer sofi sami wyrobić itd itd,

Arczi

Ja o wyniku testu dowiedziałem się od razu gdy kliknąłem,,zakończ egzamin,, , moze dlatego ze skoncxylem przed czasem, potem egzaminator mi pogratulował zdania i wpisał mój wynik w kartę egzaminacyjną, następnie w innym pomieszczeniu byla osoba ktora prowadziła kurs i zaznaczyla w swojej karcie czy zdalem , to tyle , pojechałem do domu.

Ktoś

SCC /VCA - bez szkolenia i egzaminu.

Arczi

Ale skąd masz to vca , do jakiej pracy ci bylo potrzebne i kto ci je zalatwial,

Pytający

Jaki sens pisać tu jakąkolwiek nazwę, skoro dokument został przesłany z biura, bez żadnych szkoleń i egzaminów?

Arczi

Widzę że są usuwane wpisy, dzwoniłem w tej sprawie już do administracji, uzyskałem wiele informacji, o tym że nie można tak o sobie uzyskać numeru IP z którego została napisana opinia, Poza tym oni wszystkie opinie nawet te które muszą usunąć są przechowywane na ich serwerach. Dowiedziałem się także iż nie można używać wulgaryzmów, czy podawać danych personalnych, a odnośnie miejsca jubileuszu który odbędzie się 22 lutego w Siemianowicach śląskich w hotelu (usunięte przez administratora) Nie jest to impreza ogólno dostępna, dlatego można było zastrzec podawania takich informacji, ma ona charakter prywatny jest to jubileusz firmy HS na ktora zostali zaproszeni klienci , pracownicy, osoby z branży wraz z osobami towarzyszącymi by uczcić 2 rocznicę firmy, aczkolwiek hotel nie jest zamknięty dla innych , można zrobić sobie rezerwację w hotelu i spędzić tam weekend przyjaciółmi.

byly
@Arczi

Wystarczy wybrać się do hotelowej restauracji która na pewno będzie czynna częściowo dla reszty gości hotelu.

Super ,wreszcie cos sie ruszy, wysłałem ci wiadomosc na emalia.

Arczi

W DNIU 22 LUTEGO FIRMA OBCHODZI SWÓJ JUBILEUSZ, WIEM OD JEDNEGO PRACOWNIKA Z HOLANDII IŻ ON RÓWNIEŻ ZOSTAŁ ZAPROSZONY, PODEJRZEWAM IŻ BĘDĄ TAM RÓWNIEŻ INNE WAŻNE OSOBY, KTÓRE PO TYM CO ZOBACZĄ ZASTANOWIĄ SIĘ DWA RAZY NAD PODJĘCIEM WSPÓŁPRACY . WSZYSTKO BĘDZIE MIAŁO LEGALNE ZNACZENIE , ZGODNE Z KONSTYTUCJA I PRAWEM , I ZOSTANIE ZGŁOSZONE. WOLNOŚĆ ZGROMADZEŃ? Wolność zgromadzeń jest jednym z podstawowych wolności każdego człowieka. Każde państwo powinno ograniczać swoje działania w tej sferze wyłącznie do ochrony osób, które z tej wolności korzystają. Każdy może korzystać z wolności pokojowego zgromadzania się, trudno wyobrazić sobie, że społeczeństwo zamieszkujący dany kraj nie ma możliwości swobodnego wyrażania swoich poglądów, bądź wyrażenia wspólnego stanowiska. Wolność zgromadzeń stanowi szczególnie ważne narzędzie umożliwiające udział w debacie publicznej i wpływ na podejmowane przez władze decyzje. Wolność ta jest umocowana w powszechnym systemie ochrony praw człowieka a także w naszym wewnętrznym prawie. Gwarantuje je odpowiadania ustawa oraz Konstytucja, według której „każdemu zapewnia się wolność organizowania pokojowych zgromadzeń i uczestniczenia w nich. Ograniczenie tej wolności może określać ustawa” (Art. 57. Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej). WYDARZENIA PUBLICZNE Wyrażać swoją wolność słowa i korzystać z niej możemy np. poprzez organizację manifestacji czy demonstracji ale mamy możliwość organizowania także innego typu wydarzeń np. o charakterze społecznym, artystycznym, sportowym lub religijnym. Możemy zainicjować organizację koncertu, spektaklu teatralnego, zawodów sportowych czy pokazów filmów albo festiwali muzycznych. Organizując tego typu wydarzenie z jednej strony zachęcamy do aktywnego uczestnictwa i zaangażowania społecznego innych mieszkańców/inne mieszkanki ale jednocześnie ograniczamy możliwość swobodnego i powszechnego korzystania z przestrzeni publicznej innym osobom[ Przewodnik, działaj w przestrzeni, jak zorganizować wydarzenie w przestrzeni publicznej w warszawie, http://ngo.um.warszawa.pl/sites/ngo2.um.warszawa.pl/files/zalaczniki/artykuly/przewodnik_dzialaj_w_przestrzeni.pdf, s. 4. ]. W przypadku organizowania innego typu wydarzeń należy wystąpić o zgodę na zajecie terenu do odpowiedniego właściciela/zarządcy terenu[ Ibidem]. ZGROMADZENIE PUBLICZNE Według polskiego prawa zgromadzenie publiczne należy rozumieć jako zgrupowanie, zwołane w celu wspólnych obrad lub w celu wspólnego wyrażenia stanowiska[ Według ustawy z dnia 5 lipca 1990 r. Prawo o zgromadzeniach]. Należy jednak pamiętać, że każde zgromadzenie musi być wcześniej zgłoszone do odpowiedniego podmiotu publicznego. Zgromadzeniem publicznym, czyli odbywające się na otwartej przestrzeni może być: manifestacja, demonstracja czy pikieta, podczas których anonimowa grupa niezwiązanych ze sobą osób publicznie wyraża swój sprzeciw lub poparcie wobec konkretnych działań politycznych czy problemów społecznych[ Przewodnik, działaj w przestrzeni, op. cit., s. 4].

@Arczi

To on ci powie ze firma jest holenderska także działa z prawem holenderskim a polskie ma gdzieś i jego przestrzegać nie musi ;)

Do Arczi

Czyli mocno się wziąłeś za tę sprawę. Bardzo dobrze. A gdzie wpisy właściciela i jego pracownic wybielające ich oszukańcze działania ? No aż dziwne ?????? VCA wyrabiane były na zlecenie bez potrzeby jechania na szkolenie więc. Płacisz i masz. Za to też powinien właściciel odpowiedzieć.

Arczi

Juz mi to powiedział, mam adresy do hagi, do ambasady i do innych instytucji na terenie holandi którym firma podlega, co do vca napisał mi ze to (usunięte przez administratora) i ze on ma faktury na kursu i ze sa z wpisami i legalne, czyli z kursami i egzaminami , a wy mi tu piszecie co innego, hmmm,, płacisz i masz , bez zdawania ,, to wszystko idzie sprawdzic,zgłaszaja sie do mnie ludzie i pisza, i powiem ci ze az w szoku jestem. dodatkowo pisze mi ze sle mu tu publicznie grozby karalne na forum opini.

@Arczi

Wczoraj własnie o tym pisałem!! Że pojawiają się tutaj negatywne opinie (napisane w kulturalny sposób) a on pierwsze co robi to wysyła jakieś groźby sądowe i każe usuwać, nie daj się zastraszyć bo to pisze on sam i nigdzie tego dalej nie kieruje, chyba sam nawet nie wiedziałby gdzie :) Mysli że grożenie ludziom sądami sprawi że będą się bali pisać opinie.

@Arczi

W Holandii obowiązuje go prawo polskie a w Polsce nagle holenderskie. Prędzej czy później za te (usunięte przez administratora) odpowie bo wciąż pozostaje bezkarny i robi sobie jak widać co chce Z ludźmi. 22 lutego obchodzi jubileusz kolejnego roku w którym zraził do siebie pełno ludzi. Za kasę którą zabrał pracownikom będzie pite :)

Ciekawy
@był pracownik

Czy do Ciebie były wysyłane jakieś groźby lub pisma? Czy ktokolwiek ma takie prawo? Po opisaniu swoich opini na stronie która właśnie do tego została stworzona?

Hey

Pracowałaś u niego w biurze?

Tak.

Hey

Przepraszam że tyle pytam ale widzę ogłoszenie w sprawie pracy do biura. Czytając te komentarze wiem że biuro dziala dopiero dwa lata i zastanawia mnie ile w tym czasie pracowników się przewinęło? Pracowali tam tylko po kilka miesięcy?

@Hey

Oficjalnie mnie zwolnił ale dnia dłużej bym tam nie przepracowała także był to najlepszy dzień po kilku mies codziennego stresu. Co miesiąc średnio kogoś zwalnia, jest o wiele lepszych ofert pracy- tutaj serio nie warto. Kasa jest słaba, nie ma ubezpieczenia, obiecuje gruszki na wierzbie a od kilku lat stoi w miejscu zarabiając na takich historiach jak tutaj opisane gdzie (usunięte przez administratora) ludzi.

Hey

Nie miałaś ubezpieczenia? Tzn nie zgłosił Cię do zusu?

@Hey

On daje umowę holenderska PO HOLENDERSKU (co już jest niezgodne z prawem), w Holandii pracodawca nie ma obowiązku ubezpieczenia pracownika wiec tego nie robi. Tak wiec umowa holenderska, on twiedzi ze obowiązuje go prawo holenderskie tzn pracujesz w swieta które nie są obchodzę w Holandii (11 listopada itp) a na sam koniec za prace dostajesz stawkę oczywiście Polską. Co tez jest niezgodne z żadnym prawem. Czyli z każdego prawa jakby wybierał co mu na rękę i wciska;) Ale on umywa Ręce wiedzac ze będąc na stałe w pl nie masz fizycznie możliwości zgłoszenia tego w Holandii. I takim właśnie sposobem ta firma jeszcze działa ;)

Hej

W ogłoszeniu pisze że daje po okresie próbnym umowę o pracę i prywatne ubezpieczenie.. Czyli kit by przyciągnąć chętnych by mieć możliwość częstego zmieniania pracowników? Hmm.. nieźle. To jest jakiś cyrk?!

@Hey

Wiem ze w Katowicach nie ma zbyt wielu ofert HR ale ta praca nie ma nic wspólnego z ta dziedzina. Strata nerwów i czasu a niczego się nie nauczysz poza świeceniem oczami przed wykiwanymi ludźmi którzy jak widać tutaj tez się buntują.

Hej

Właśnie czytam te wszystkie komentarze gdzie nawet padają tematy związanie z lewymi dokumentami, oszustwem, instancjami itd. Nie wiem czy ktoś chciałby teraz po przeczytaniu tego wszystkiego ryzykować i odpowiadać przed jakimiś organami. Szok

ByłyPracownikBiurowy

Jest nas więcej. Z jednej strony to pocieszające bo w grupie siła. Pracowałam tam długo, za długo. Jako jedna z pierwszych. Mam te same odczucia co chyba moje poprzedniczki. Może chciałabyś podzielić się na privie kilkoma kwestiami ? (usunięte przez administratora)

Kama
@ByłyPracownikBiurowy

A co dokladnie masz na mysli?

Były pracownik!
@ByłyPracownikBiurowy

Witam. Czy mogłabyś się podzielić swoją opinią bardziej szczegółowo, jak wyglądała Twoja praca w biurze?

VCA

Tutaj mozna sprawdzic, czy certyfikat jest wazny: http://sccdatabase.com/

łukasz

firma porażka, brak profesjonalizmu, pracujac dla nich jestes narażony na poniesione koszta, hany servic niby wszystko załatwia za ciebie , a tak naprawde wszystko załatwiasz sam, umowa w jezyku holenderskim, stawka rzekomo netto okazuje sie stawka brutto, wliczaja 8 % podatku wakacyjnego , słaby kontakt, generalnie nie polecam , znajdzcie sobie inna agencje ,

@łukasz

Jak z tym nic nie zrobicie to niestety spotka to kolejne osoby. Jedyny powód dla którego ta firma działa to fakt że po takich sytuacjach nie są wyciągane konsekwencje. A prawdopodobnie to nie pierwszy i nie ostatni raz bo swoje zarobił nic więcej go nie obchodzi.

arczi
@był pracownik

Spoko rozumiem dobre rady, zadaje sobie tylko pytanie dlaczego nikt nie zrobił z tym pożądku wczesniej, czuje teraz tak jak by wszyscy chcieli moimi rekami utrzec hany nosa i sie zemscic za swoje krzywdy, bo nie mieli mozliwosci i odwagi zrobic tego samemu, ja mam duze wsparcie, wiedze, dokumentacje , zdjecia nagrania i mozliwosci tyle ze bede szczery , mnie na chwile obecna interesuje moja osoba , a nie wszyscy, i walcze o swoje, ja nie odpuszcze i zrobie wszystko co bede mógł by odzyskac zwrot pieniedzy i rekąpensate za poniesione straty , robie wszystko zgodnie z prawem i prawda próbując załatwic sprawe polubownie myslac osobie , zostałem namówiony przez pracownice agencji do współpracy, i obiecywała mi złote góry, niby znajoma , a okazała sie taka jak cała ta firma, jestem ciekaw ile dostała premi za zwerbowanie nas , a potem za oszukanie,nie nawidze kłamstwa i obłudy, prawo jest po mojej stronie , i to wykorzystam bo tu nie chodzi tylko o pieniadze bona pewne rzeczy sobie nie pozwole , mam swoją godnosc i swoje zasady.

Arczi

Omijać szerokim łukiem,dotarlismy w sobote nocy do holandi po przejechania 1100 km , brak zakwaterowania, spaliśmy ma podłodze w salonie, kilka godzin snu i w niedziele jazda 70 km na kurs VCA, niestety egzamin został przełożony, późnym popołudniem powrót na miejsce zakwaterowania ( domek brudny , pościel nie zmieniona) ,kilka godzin snu rano do pracy, 75 km w korkach, 1,5 h jazdy. Po pracy kolejna wycieczka na 16.40 do urzedu 60 km wyrobic numer sofi, powrot do domu poznym wieczorem, jedzenie , kąpiel i kilka godzin snu. Wtorek kolejna jazda 1.5 do pracy, i 2 h powrotu, masakra, powrót do domu koło 18, kąpiel jedzenie u odpoczynek, środa kolejna jazda do pracy 1.5 godziny, na godzinę 16 egzamin z VCA bez dalszego przygotowania, po zdanym kursie informacja od hany servis że kończą współpracę i mamy wracać do Polski , bez podania przyczyny, (niby klient nie był zadowolony z naszej pracy) czwartek potwierdzenie zalonczenoa pracy , pakowanie się i szykowanie do powrotu. Piątek rano powrót do Polski , Niedziela, uzyskanie informacji o przyczynie zwolnienia po 3 dniach, pomyłka ekip montażu wentylacji. Mają taki bałagan że zamiast wysłać inną ekipę do polski wysłali nas , straty 3000 km, czas , prowiant , zakup wymaganych narzędzi, 210 euro na wymagany kurs Vca, który zadlismy dopiero po zwolnieniu z pracy, bałagan , niekompetencja, brak profesjonalizmu, brak do pilnowania spraw, olew pracownika, nie wywiazywanie się z warunków umowy, brak gwarancji na godziny pracy, problemy z przepływem informacji między pracownikami , klientami i kierownikami, jednym słowem bałagan. Dajcie sobie spokój, ja zostałem narażony na duże straty finansowe , a w niczym nie zawinilem. Sprawa będzie skierowana do odpowiednich instancji.

Tymon
@Arczi

Własnie mialem podjac współprace z ta firma , dzieki za ostrzezenie, super ze sa takie portale gdzie mozna przeczytac opinie, pozdrawiam

DoArczi
@Arczi

Przecież to dzień jak co dzień w tej firmie. Właściciel obiecuje a nie wywiązuje się z ani jednego słowa. W biurze chaos i zamieszanie a to wszystko po to aby tylko pozyskać pracownika a potem radź sobie jak możesz. Warunki mieszkalne i duże odległości z kwatery do pracy też nigdy się nie zmienią. Ludzie, ocknijcie się i pod żadnym pozorem nie liczcie na dobrą pracę w tej agencji ! Zawsze ten sam tekst: Klient jest niezadowolny z pracy. Potem musimy na szybko szukać czegoś innego. A i jeszcze jedno. To, że byliście te pare dni na domku z pewnością i tak zostanie wam potrącone. To normalny ruch właściciela tej agencji. Jak nie zapłacicie mu za karygodne warunki mieszkalne i spanie na podłodze to zacznie was straszyć sądami. Tak robi za każdym razem.

@Arczi

O nieźle , widzę ze polityka firmy się zmieniła od ubiegłego roku, jakieś kursy, egzaminy VCA, ja pamiętam ze my dostawaliśmy VCA od Hany service ,bez zdawania bez kursu , za opłatą 210 euro które nam odciągali z wypłaty, musieliśmy tylko wysłać zdjęcia dowodu osobistego w kilka godzin.

@DoArczi

Witam ,widze ze nie jestem jedyna osoba oszukana przez ta firme HANY-SERVICE, nie rozumiem tylko o co chodzi z tym ze VCA było wydawane bez kursu i egzaminu, przecież to niezgodne z prawem , ktoś to musiał wpisac do systemu, z tego co wiem jest nadawany numer certyfikatu Vca, to tak jak by dostac prawo jazdy bez egzaminu i kursu, zastanawiam sie czy to legalne czy tylko papiery nic nie znaczace, widze ze sprawa jest rozwojowa,i może miec drugie (usunięte przez administratora) proponuje sprawdzic wszystkim tym co nie byli na kursie i egzaminie autentycznosc swoich Vca, by w razie wypadku nie okazało sie ze pracodawca (usunięte przez administratora) was i pobrał opłate za nic nie znaczacy papier , który jest wazny 10 lat i pracujecie bez uprawnien . Arczi mam pytanie do ciebie , czy ty cos robisz w tej sprawie, czy poprostu zjechałes ,straciłeś czas,pieniądze itd i odpusciłes temat, czy masz zamiar to gdzieś zgłaszać , bo ewidentnie sprawa nosi znamiona przestepstwa.

były

Powinien coś z tym zrobić, są odpowiednie instytucje nawet w komentarzach niżej. Zapewne pracodawca jak zobaczy te komentarze i wiedząc o kogo dokladnie chodzi wysle list i e-mail grożący wezwaniem do sądu o zniesławienie firmy publicznie itp. Nie przejmuj się wysyła to każdemu, a przez te jego pogróżki bez pokrycia wciąż pozostaje bezkarny. Jego ulubiona metoda to zastraszanie ludzi, ale to wszystko jest bez pokrycia jeszcze nigdy nie poszedł z niczym do sądu a codziennie kogoś straszy pozwaniem!!! Także zgłaszaj to jak najszybciej.

arczi
@DoArczi

Jak to było w ,,sami swoi,,sądy sadami a sprawiedliwosc musi byc po mojej stronie, nie obawiam sie sądu, tym bardziej jak wychodza na jaw wciąz nowe fakty działajace na niekożysc hany service,(manipulacje , oszustwa, kłamstwa i łamanie prawa) ja mam wszystko udokumentowane, rozmowe z kierownikiem na budowie ze zadowolony był z naszej pracy, wszystkie wytyczne z firmy, które spełniłem , i ze to oni nie dotrzymali warunków umowu narazajac mnie na koszta,mieli zapewnic mi 40 h pracy tygodniowo , na tej podstawie wyjechałem do pracy zwalniajac sie w Polsce , pozatym widze ze jest wiecej oszukanych osób, i non stop zgłaszaja sie nowe, dlatego chce od razu cos zaznaczyc, puki co sprawe załatwiam sam , nie interesuja mnie na chwile obecna zadne zbiorowe pozwy czy cos w tym stylu, pragne polubownie załatwic sprawe , a co dalej bedzie czas pokaze. raz jeszcze dziekuje za informacje , piszcie smiało. pozdrawiam

@były pracownik

dla wszystkich posiadających Vca daje informacje Certyfikat VCA jest ważny 10 lat! Dokument VCA zachowuje ważność przez okres 10 lat. Baza on-line z numerami certyfikatów VCA jest dostępna na stronie www.vca.ssvv.nl prowadzonej przez Instytut VCA Infra w Holandii. proponuje sprawdzic swoje certyfikaty ile sa jeszcze ważne, byscie wiedzieli za co zapłaciliscie ,

@Arczi

Hej , byłem na terenie parku jak przyjechaliście, fakt mocna z was ekipa, widziałem wasze zdenerwowanie jak okazało sie ze nie macie gdzie spać , strach było na was patrzec, byliście zmęczeni , widziałem jak spaliście na podłodze i ławkach, normalnie przesada, mnie na szczescie takie cos nie spotkało, ale pewnie zachował bym się podobnie,w sobotę byliśmy zdziwieni że was juz nie ma , bylismy pewni ze wam sie nie spodobało i wyjechaliscie ,albo zmienili wam mieszkanie , a tu sie okazuje ze kazali wam wracac po 3 dniach , przegiecie ale dobrze ze to opisujecie , wiemy czego mozemy sie spodziewac,puki co pracuje w tej firmie i za wiele wam obecnie nie moge pomoc bo obawiam sie zwolnienia ,ale trzymam kciuki bo jestescie na wygranej pozycji , zycze powodzenia ,

Byly

A mieści ci się w głowie ze wypłaca na przykład nie wszystkim? Czy jednak myślenie zero jedynkowe, ze skoro wypłacał tobie to tak wyglada cały świat?

ex pracownik

(usunięte przez administratora)Jedyne, co mogę doradzić osobom decydującym się na współpracę z firmą, to postaranie się o wpis w umowie klauzuli dotyczącej płatności przez firmę odsetek za każdy dzień zwłoki w wypłacie (np 10%). Z ilości ogłoszeń, które HS publikuje wynika, że firma ma problemy z pozyskaniem pracowników, więc klauzulę doda, a jak nie, to wierzcie mi - firm szukających wykwalifikowanych monterów nie brakuje. Pracownicy nie mogą być ofiarą braku płynności finansowej (usunięte przez administratora) - on z pewnością otrzymuje odsetki od firm z którymi współpracuje.

Jak ze studentami w Hany Service? Chętnie zatrudniają?

GG

Bardzo niechętnie. Plus umowa jest holenderska więc bycie studentem niczego nie zmienia.

GG
@GG

Umowa 'holenderska' bo nie do końca wiadomo co to za twór. Oczywiście po holendersku któego zapewne nie znasz (usunięte przez administratora)nie zostaje przetłumaczona pracownikowi na język w którym pracownik się porozumiewa.

Spawacz

Dziękuję za podzielenie się doświadczeniami :)

Byla pracownica

Skoro to rzekomo tylko dwie osoby, to jakim cudem tyle negatywnych komentarzy? Dwie osoby siedzą i to wszystko piszą? Bo ja tu widzę także innych ludzi pracujących nie tylko w Katowicach a w samej Holandii. A do tego nikt ze sobą nie jest powiązany i nie ma z tego żadnych korzyści a opinie wszystkie są jednoznaczne.

Potwierdzający

Oczywiście że tak jest. Jest tyle ofert pracy że spokojnie możesz wybrać inną. Szkoda twoje czasu, pieniędzy, energi i nerwów.

przeglądajacy oferty pracy olx

Bardzo dobrze ze są takie strony jak ta informujące o stanie rzeczy, przynajmniej wiadomo jakie oferty pracy omijać szerokim łukiem. Sądząc po ilosci i różnorodności komentarzy to opinia negatywna jest jednoznaczna i nie napędzona przez jednego 'wyrzuconego' pracownika.

Tez ciekawy

Masz dowody idz do sądu, nie masz nie siej zamętu.ciekawe że każda teraz ma czas,pewnie je wyrzucili ,siedzą bez pracy (usunięte przez administratora)

ByłyPracownikBiurowy

Zgadzam się

Zostaw merytoryczną opinię o Hany Service - Rotterdam

• Jak się pracuje w Hany Service?

Zobacz opinie na temat firmy Hany Service tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

Hany Service