Accent Jobs For People Poland Sp.z o.o.

Opinie o Accent Jobs For People Poland Sp.z o.o.

Aktualność
Agencja Accent to ekspert w rekrutacji pracowników w belgijskich firmach na umowy długoterminowe. Mamy najrozleglejszą sieć biur w Belgii, która liczy 300 placówek. Codziennie więcej niż 1000 zaangażowanych konsultantów, pomaga znaleźć zatrudnienie dla ponad 18 000 osób.
Co odróżnia Accent od innych agencji pracy?
Agencja może pochwalić się dynamiczną kulturą organizacyjną, nastawioną na ciągły rozwój, nie zapominając przy tym, że każdy pracownik jest częścią zespołu, przez co przyczynia się do końcowego sukcesu organizacji. Już 17. rok z rzędu, agencję uhonorowano tytułem Najlepszego Pracodawcy w Belgii. To, co nas wyróżnia, to biura wyspecjalizowane w swoim sektorze. Przykładami naszych specjalizacji jest: budownictwo, handel detaliczny, transport, logistyka, zawody techniczne… W skrócie, każdy z pracowników Accent ma za zadanie poznać swoją specjalizację na wskroś, by móc dzięki temu dokonać możliwe najlepszego dopasowania między kandydatem, a klientem.

Accent Foreign specjalizuje się w rekrutacji pracowników zagranicznych, oferując im przy tym ciekawe warunki pracy, w oparciu o belgijski kontrakt.
W tym momencie posiadamy ponad 40 oddziałów w całej Belgii. W każdym z naszych biur pracują polskojęzyczni konsultanci, którzy służą naszym kandydatom na co dzień swoją wiedzą i pomocą.
Belgia to kraj wielu możliwości. Rynek pracy stoi otworem dla wykwalifikowanych pracowników. Wysokie wynagrodzenia, dobre warunki pracy oraz świadczenia socjalne, świetna opieka zdrowotna i szkolnictwo, to tylko niektóre z wielu korzyści płynących z pracy i życia w tym małym i niezwykle pięknym kraju.
Tomasz W.

Pani Magdalena Pagacz - najbardziej kompetentna osoba z jaką miałem przyjemność współpracować ( a rozmawiałem z wieloma pracownikami różnych agencji) poszukując pracy w Belgii. Zawsze miła, uprzejma ale przede wszystkim uczciwa i zaangażowana w swoją pracę. Przez cały okres rekrutacji odnosiłem wrażenie jakbym był traktowany priorytetowo przez Panią Magdę. Pomimo, że pracuje w oddziale w Polsce na wszystkie, czasem bardzo szczegółowe pytania odnośnie pracy w Belgii, zakwaterowania itp. otrzymywałem odpowiedź w przeciągu kilku godzin. Nie jestem znajomym Pani Magdy i nawet nigdy się nie widzieliśmy uprzedzając komentarze typu: "pewnie sama to sobie napisała". Serdecznie Pozdrawiam i życzę każdej agencji takich pracowników.

Lucya

Proces rekrutacyjny jest dobrze zorganizowany i poprowadzony. Szczerze polecam!

@Agnieszka

Pani Agnieszko, najczęściej rekrutacja kończona jest na jednej rozmowie. Nasi klieci pytają o Pani doświadczenie i przebieg ostatniego zatrudnienia. W rozmowie bierze udział klient, ktos z Naszego biura oraz Kandydat, w razie dodatkowych pytań, zapraszamy!

ACCENT USUWA NEGATYWNE OPINIE Nowy wpis

Agencja pracy Accent wymusza na pracownikach podpisywanie kontraktow na media - takie jak woda, prad i gaz. Wiec, zebyscie nie byli zaskoczeni jak zostaniecie z dlugami sami w Belgii a oni na was zarobia swoje. Mieszkania pracownicze bardzo czesto sa daleko od miejsca pracy i czy deszcz, wiatr, snieg to musicie jechac rowerem. Mieszkania sa w oplakanym stanie, zaplesnione, z grzybem. Rozwalajace sie szafki i bajzel w kuchni. Co wazne oni rowniez wymuszaja zebyscie podpisywali kontrakty na mieszkanie na swoje imie i nazwisko. Probujesz sie z Nimi kontaktowac to jak to mowil taki cygan , jest jak jest a jak Ci nie odpowiada to zmien agencje. Skontaktowac sie z biurem czy z kims odpowiedzialnym w tej firmie to jeden wielki chaos. Nikt nic nie wie . Jakies loginy do kont zwiazanych z pradem czy woda nie sa na wasze imie tylko na jakiegos Latre… totalne bezprawie. Na lokacjach brak internetu, telewizji i pralek. Do tego mieszkacie z jakimis rumunami ktorzy nie potrafia sie umyc , chleja i pala w mieszkaniu. Inne agencje daja wiecej za mniej… nie polecam

@ACCENT USUWA NEGATYWNE OPINIE

Umowa na media zawierana na nazwisko pracownika, ale czy firma opłaca samo zakwaterowanie, czynsz? To taki standard mi się zawsze wydawał. W ofercie dla murarza pisali o dofinansowaniu dojazdów do pracy, ale ani słowa o mieszkaniu, więc w sumie ciekawe jak to wygląda.

Odradzasz zadawanie się z tą firmą, ale co usłyszałaś na rozmowie o pracę i jak było na miejscu? Co z wynagrodzeniem oraz opłatami i gwarancją godzin pracy?

Nowy wpis

Szanowna Pani, niektóre opinie są archiwizyowane przez administratora, jeśli zawierają wulgaryzmy lub narszenie Naszych dóbr osobistych. Nie jest Naszym celem nadużywanie takich możliwości w celu tłumienia krytyki lub manipulowania opinią publiczną. Zauważyłam, że wirtualna anonimowość skłania Państwa do bardziej agresywnego i szkodliwego zachowania. Dlatego też proszę o bezposredni kontakt. Tym bardziej jeśli zarzuca Nam się kłamstwo. +48 571 255 090 lub mailowo magdalena.pagacz@accentjobs.be

@Accent Jobs For People Poland Sp.z o.o.

Korzystając z okazji, że są tu Państwo na bieżąco, to może napiszecie, w jakich godzinach bym pracował i w jakie dni, gdybym uzyskał zatrudnienie, jako dekarz do pracy w Belgii? Zarobek, dzięki ogłoszeniu poznałem, bo padła kwota 100,00–150,00 zł brutto / godz. Jako, że napisaliście też o pracy z możliwością zawarcia umowy na stałe, to kiedy tak się dzieje?

O matko! Ile osób potrafi być na takim mieszkaniu? I jakie są koszty zakwaterowanie? Zwłaszcza, jak to sobie porównać z oferowaną stawką?

Czy Accent Jobs For People Poland Sp.z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Mój brat jest po technikum i chce sobie dorobić za granicą. Obecnie szukają tu kogoś do pracy na stanowisku Technik Serwisu HVAC. Opowiecie o tym, jak wygląda rekrutacja zdalna? Bo jest info w ogłoszeniu, ale jak to wygląda? Jest to tylko rozmowa o warunkach, czy tez jakieś pytania techniczne? I o co chodzi z tym dodatkowym urlopem na 12 dni? To jest tej firmy jakaś praktyka, czy prawo kraju, gdzie się pracuje?

Dziekujemy za zainteresowanie Naszą ofertą Pracy. Szanowni Państwo, Nasza firma oferuje tylko stałą prace na terenie Belgii, nie dorywczą. Najczęściej Nasi klienci szukają osob z doświadczeniem na stanowisko Technika Serwisu HVAC. Oto kilka elementów, które mogą być częścią procesu rekrutacji: -Przesłanie CV i listu motywacyjnego -Pierwsza rozmowa telefoniczna: Po przeanalizowaniu aplikacji, firma może skontaktować się z kandydatem, aby przeprowadzić krótką rozmowę telefoniczną. Może to być okazja do omówienia ogólnych warunków pracy, doświadczenia zawodowego oraz sprawdzenia, czy kandydat spełnia podstawowe wymagania. -Rozmowa wideo: Kolejnym etapem może być rozmowa wideo, która umożliwia bardziej osobiste spotkanie i ocenę kompetencji kandydata. W tym etapie pracodawca może także zadawać pytania dotyczące umiejętności technicznych związanych z serwisem HVAC. -Testy techniczne: Niektóre firmy mogą wymagać od kandydata przejścia testów technicznych, aby ocenić jego umiejętności praktyczne związane z pracą na stanowisku Technika Serwisu HVAC. W razie dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego +48 571 255 090 magdalena.pagacz@accentjobs.be

Wania

Aplikowalem do nich na gietarki CNC odezwali sie na frezarki CNC powiedzialem ze to nie to samo powiedzieli mi zebym spojrzal na inna oferte na email co mi nadeslali to popatrzalem na oferte i tu znowu frezarka. Znalazlem u nich na stronie oferte na gietarke CNC odezwala sie pani Magdalena i jednak maja prace na gietarke ale juz jej nie maja cos Pan Mateusz zaznaczyl u nich w systemie moze dlatego ze odmowilem programowania dwa razy tej samej pracy ale jak wspomnialem inne urzadzenia to nie to samo zadzwonilem do Mateusza zbyl mnie ale jak ktos mi mowi ze powie4m szczerze to juz wiem ze klamie poprosilem o usuniecie danych osobowych i potwierdzenie tego i zero odzewu takze zglaszam sprawe gdzie trzeba pozdrawiam B.W.

100% prawdy

Nie polecam tej firmy przez którą zostałem (usunięte przez administratora) znaleźli mi pracodawcę który kazał mi pracować w weekendy za darmo obiecają gruszki na wierzbie śliwki na sośnie a ukazuje się nie ma żadnych setek 50 a nic w tym stylu zapaliwo praktycznie nie zwracają ledwo co się zwraca jeździć po budowach swoim prywatnym autem za friko przepraszam za 5 centów za kilometr

Lilka
@100% prawdy

A co poza tymi setkami i 50 się nie zgadzalo? Jakoś próbowali rozwiązać tą sytuację z darmową pracą w weekendy? Można chociaż liczyć na wsparcie koordynatora?

@100% prawdy

Czytam z zaniepokojeniem Pana opinie. Czy moge prosic o bezposredni kontakt? Jednocześnie, dziękujemy za podzielenie się swoimi uwagami. Pana opinia jest dla nas cenną wskazówką. Wyciągamy z nich wnioski. Uprzejmi prosimy o kontakt. Jestem bardzo otwarta usłyszeć konstruktywna krytykę, z ktora mozemy jako firma cos zrobic. +48 571 255 090 lub mailowo magdalena.pagacz@accentjobs.be

@Lilka

Szanowna Pani, dziekujemy za liczne pytania. Spiesząc z odpowiedzią, chcielibyśmy zapewnić, że bardzo nam zależy na zadowoleniu naszych kandydatów i jesteśmy gotowi podjąć wszelkie kroki, aby naprawić sytuację. Zawsze prosimy o więcej szczegółów na temat problemu, abyśmy mogli lepiej zrozumieć, co poszło nie tak i jak możemy to naprawić. Kandydaci zawsze mogą liczyć na wsparcie koordynatora. Jeśli nie dostajemy takich zgłoszeń nie możemy działać, ponieważ niektorych sytuacji mozemy być nieświadomi. Dziękujemy za okazaną cierpliwość i zaufanie.

Sabina
@100% prawdy

Ale dni tygodnia były płacone czy jak to wygląda? A co jeśli ktoś nie ma własnego auta, wtedy firma daje firmowe?

Agatka

Dopiero co skończyła się rekrutacja na stanowisko spawacza w Belgii. Był już ktoś na rozmowie w sprawie pracy? Jakich pytań spodziewać się na rekrutacji i z ilu etapów się składa? Przedstawione zostały realne zarobki? Może ktoś przedstawić co firma oferuje?

@Agatka

Dziękujemy za zainteresowanie Naszymi ofertami. Pani Agato, rekrutacja u Nas składa się najwcześniej z dwóch etapów. 1 etap rozmowa z rekrutrem 2 etap rozmowa z pracodawcą. Zawsze przedstawiamy realne zarobki zarówno przed rozmową jak i potem po rozmowie z kandydatem. Oferujemy: -Atrakcyjne wynagrodzenie zgodnie z belgijskim systemem plac -Możliwość przejścia na kontrakt stały -Możliwości rozwoju zawodowego -Pomoc w wszelkich formalnościach i administracji -Pomoc z zakwaterowaniem

Tomasz W.

Lucya

Proces rekrutacyjny jest dobrze zorganizowany i poprowadzony. Szczerze polecam!

Agnieszka
@Lucya

Ile etapów rekrutacji jest jak szukają nowego pracownika, są jakieś standardowe pytania jakie zawsze są zadawane kandydatom, pytam bo lubię być zawsze przygotowana? Ile osób bierze udział w rozmowie kwalifikacyjnej, ze wszystkimi tymi osobami ma się potem kontakt w pracy?

@Agnieszka

Agata

Hej, wiem że w ofercie na spawacza jest wspomniane doświadczenie, ale co jak ktoś ma go mało po prostu? Pójdą na rękę i przyuczą czy odpada? Chłopak szuka pracy no i chce mu w tym pomóc, coś doradzić.

@Agata

Pani Agato, Nasi Klienci wymagają minimum doświadczenia i aktualnych uprawnień.

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko Spawacz w Accent Jobs For People Poland Sp.z o.o.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą pracy w Naszej firmie. Spotkania odbywająsię zwykle w formie online. Czasami firmy zapraszają też na testy spwalnicze ale jest to sporadyczna sytuacja.

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika IOANA GRIGORENCO

Pracownik firmy - International Inflow Manager

15.06.2023 09:06

Czym zajmuje się Państwa firma?

IOANA GRIGORENCOikona wywiad

Firma Accent jest ekspertem rekrutacyjnym, koncentrującym się na długoterminowym zatrudnieniu pracowników w Belgii. Działamy od 1995 roku i posiadamy 300 placówek, nie tylko w Belgii, ale także w: Polsce, Rumunii, Portugalii, Mołdawii, Hiszpanii i innych krajach europejskich. Sprawia to, że jesteśmy jedną z najbardziej rozbudowanych sieci działających w obszarze HR. W firmie zatrudnionych jest około 1000 pełnych pasji osób, które każdego dnia pomagają w znalezieniu pracy ponad 18 000 osobom. Specjalizujemy się w rekrutacji pracowników z zagranicy, oferując im ciekawe i wartościowe oferty pracy z belgijskim kontraktem.

Co Państwa wyróżnia na tle innych firm?

IOANA GRIGORENCOikona wywiad

Wyróżniamy się profesjonalnym podejściem i oferowaniem pracy z perspektywą stałego kontraktu. Mamy młodą i dynamiczną kulturę korporacyjną połączoną z racjonalnym podejściem i pozytywnym nastawieniem. Nasza praca wielokrotnie była doceniana przez firmy zewnętrzne - jesteśmy wielokrotnym laureatem nagrody „Great Place to Work”.

Jaka wygląda struktura oddziału firmy w Krakowie?

IOANA GRIGORENCOikona wywiad

Nasze biuro w Krakowie działa od 2016 roku. Jesteśmy pośrednikiem łączącym osoby zainteresowane pracą z firmami w Belgii. Aktywnie rekrutujemy pracowników z branży budowlanej, technicznej, produkcyjnej, spożywczej i logistycznej - każdy dział w naszej firmie jest odpowiedzialny za inną branżę.

Jakie mają Państwo plany związane z zatrudnieniem w 2023 roku?

IOANA GRIGORENCOikona wywiad

W Polsce prowadzimy aktywną rekrutację pracowników z branży budowlanej, technicznej, produkcyjnej, spożywczej i logistycznej. Od kandydatów oczekujemy przynajmniej rocznego doświadczenia w danej branży, minimalnej znajomości języka angielskiego lub francuskiego oraz motywacji do pracy w Belgii.

Jak przebiega proces rekrutacji w Państwa firmie?

IOANA GRIGORENCOikona wywiad

Chcemy, aby proces rekrutacji był dla kandydatów maksymalnie prosty i przejrzysty. Odbywa się on całkowicie zdalnie, jednak bardzo dużą uwagę przywiązujemy do czynnika ludzkiego, i to potrzeby kandydatów stawiamy na pierwszym miejscu.

Jak wygląda proces integracji nowego pracownika w firmie?

IOANA GRIGORENCOikona wywiad

Wspólnie z naszymi klientami, przywiązujemy dużą wagę do procesu integracji - zarówno w miejscu pracy, jak i w Belgii. Nowo zatrudnionej osobie zawsze towarzyszy i pomaga współpracownik mówiący w języku polskim, który pomaga zrozumieć specyfikę pracy i kulturę belgijską.

Czy Polacy chętnie decydują się na podjęcie pracy w Belgii?

IOANA GRIGORENCOikona wywiad

Przeprowadzka do obcego kraju i porzucenie dotychczasowego życia zawsze są stresującymi sytuacjami, które wymagają dobrego przygotowania. W takich momentach najważniejsze jest odpowiednie doświadczenie oraz wykształcenie, które pomaga w znalezieniu stabilnej pracy. Co ważne, Polacy są doceniani w Belgii, ponieważ posiadają oni umiejętności, których na tamtejszym rynku brakuje (tzw. prace krytyczne).

W jaki sposób firma dba o rozwój pracowników?

IOANA GRIGORENCOikona wywiad

Jedną z ambicji naszej firmy jest pełnienie roli trenera pracy dla każdego z naszych pracowników. Zależy nam na wspólnym znalezieniu kluczowych kompetencji i umiejętności, tak by każdy pracownik miał wytyczoną ścieżkę rozwoju. Cenimy sobie kontakt osobisty z każdym z naszych pracowników, doceniamy opinie i jesteśmy chętni do ciągłych ulepszeń. W tym celu regularnie wysyłamy ankiety oceniające zadowolenie z naszej współpracy.

Jakie mają Państwo plany rozwojowe?

IOANA GRIGORENCOikona wywiad

Nasz cel w Polsce jest zsynchronizowany z wartościami firmy macierzystej w Belgii, które opisuje motto: „Objąć każdy talent i wywołać radość w jego życiu”. Jesteśmy głęboko przekonani, że naszą rolą, jako rekruterów, jest poprowadzenie pracowników do rozwoju możliwości zawodowych, i pomoc w znalezieniu miejsca, w którym poczują się oni docenieni, odpowiednio wynagradzani oraz zyskają ciekawe perspektywy na przyszłość.

Anna Gaik anna.gaik@accentjobs

Witam, Nazywam sie Anna Gaik i od 13 lat pracuje w firmie Accent Jobs. Nie kryje sie tutaj za zadnym nickiem i jesli ktos chce ze mna porozmawiac, moze napisac do mnie maila na anna;gaik@accentjobs.be lub zadzwonic pod numer telefonu 0473.887.141 Nasza firma zarudnia w Belgii 1200 wlasnych pracownikow - rekruterow, ktorzy szkaja ofert dla zainteresowanych praca w Belgii. Dzial Foreign Recruitment, na ktorego czele stoje, liczy sobie w sumie 130 pracownikow. Z duma moge powiedziec, ze zatrudniamy osoby miedzy innymi polskiego, rumunskiego, ukrainskiego, syryjskiego pochodzenia. Te osoby pracuje w firmie Accent na wszelkich szczeblach i poziomach. Nie dyskryminujemy. We wszystkich widzimy ludzi i talenty! Jestem bardzo dumna z mojego teamu oraz z roznorodnego pochodzenia naszych pracownikow. Poczatkiem marca pojawilo sie na portalu GoWork wiele negatywnych (zeby nie napisac hejterskich) opinii na temat naszej firmy. Firmy, ktora tylko w zeszlym roku znalazla prace dla kilkudziesieciu tysiecy osob z zagranicy w Belgii. Osobiscie mnie one dotykaja i bola.... Najbardziej frustrujace jest to, ze nie mozna wejsc w dialog z osoba, ktora taka to opinie jak powyzsza wyraza, poniewaz wszystko odbywa sie anonimowo. Niniejszym zapraszam kazda osobe do osobistego kontaktu ze mna. Napewno mozemy usprawnic nasz serwis, napewno popelniamy bledy. Niestety z komentarza porownujacego moich kolegow i kolezanki do plastikowych toalet wiele nauczyc sie nie mozemy. Do wsystkich czytajacych oraz pracownikow GoWork - latwo kogos w internecie oczernic, zwalszcza jesli nie trzeba podpisac sie imieniem i nazwiskiem tylko, w chwili wymyslonym nickiem. PS. Ta strona otwiera mi oczy na wiarygodnosc informacjiw internecie. Pozdrawiam, Chetna do dialogu, Anna Gaik

Anna Gaik anna.gaik@accentjobs

Witam, Nazywam sie Anna Gaik i od 13 lat pracuje w firmie Accent Jobs. Nie kryje sie tutaj za zadnym nickiem i jesli ktos chce ze mna porozmawiac, moze napisac do mnie maila na anna.gaik@accentjobs.be lub zadzwonic pod numer telefonu 0032.473.887.141 Nasza firma zarudnia w Belgii 1200 wlasnych pracownikow - rekruterow, ktorzy suzkaja ofert dla zainteresowanych praca w Belgii. Dzial Foreign Recruitment, na ktorego czele stoje, liczy sobie w sumie 130 pracownikow. Z duma moge powiedziec, ze zatrudniamy osoby miedzy innymi polskiego, rumunskiego, ukrainskiego, syryjskiego pochodzenia. Te osoby pracuje w firmie Accent na wszelkich szczeblach i poziomach. Nie dyskryminujemy. We wszystkich widzimy ludzi i talenty! Jestem bardzo dumna z mojego zespolu oraz z roznorodnego pochodzenia naszych pracownikow. Poczatkiem marca pojawilo sie na portalu GoWork wiele negatywnych (zeby nie napisac hejterskich) opinii na temat naszej firmy. Firmy, ktora tylko w zeszlym roku znalazla prace dla kilkudziesieciu tysiecy osob z zagranicy w Belgii. Osobiscie mnie one dotykaja i bola.... Najbardziej frustrujace jest to, ze nie mozna wejsc w dialog z osoba, ktora taka to opinie jak powyzsza wyraza, poniewaz wszystko odbywa sie anonimowo. Niniejszym zapraszam kazda osobe do osobistego kontaktu ze mna. Napewno mozemy usprawnic nasz serwis, napewno popelniamy bledy. Niestety z komentarza porownujacego moich kolegow i kolezanki do plastikowych toalet wiele nauczyc sie nie mozemy. Do wsystkich czytajacych oraz pracownikow GoWork - latwo kogos w internecie oczernic, zwalszcza jesli nie trzeba podpisac sie imieniem i nazwiskiem tylko, w chwili wymyslonym nickiem. PS. Ta strona otwiera mi oczy na wiarygodnosc informacjiw internecie. Pozdrawiam, Chetna do dialogu, Anna Gaik

Barbara
@Anna Gaik anna.gaik@accentjobs

Dobrze że Pani się tu ujawniła bo mam kilka pytań i wątpliwości. Jeżeli chodzi o rezygnację z pracy, to pobieracie opłatę tak jak poprzednicy pisali? Za co ta opłata tak aby prawdę jest? I jak z zakwaterowaniem? Ile ono kosztuje?

Anna Gaik

Witam serdecznie, Jestesmy najwieksza firma posredniczaca w pracy w Belgii. Rocznie pomagamy 50.000 osób z zagranicy zaleźć prace w Belgii. Nasza „armia” jak to zostało zgrabnie nazwane :) stara się każdego dnia zapewnić najlepszy możliwy serwis. Stawki, o których wspomniał(a) pan/pani sa stawkami proponowanymi przez naszych klientów. Nie wiem naturalnie w porównaniu z czym miał(a) pan(i) wrażenie ze sa niskie. Każda oferta pracy ma odpowiadająca jej stawkę , wiec stawka w znacznym stopniu zależy od firmy/ oferty pracy/ oczekiwań/ wymaganych kompetencji. Co do zakwaterowania - niestety komentarz nie jest kompletny wiec nie jestem pewna jaki był jego wydźwięk. Chętnie odpowiem na każde pytanie pod telefonem +32473.887.141 lub adresem mailowym: anna.gaik@accentjobs.be Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do nie-anonimowego dialogu. Każda opinie jest dla nas na wagę złota.  Anna Gaik

Barbara
@Anna Gaik

Ja bym chciała dopytać właśnie o to zakwaterowanie. Firma zapewnia? Ile to kosztuje i jakie są warunki? To byłby pierwszy mój wyjazd i nie wiem od czego powinnam zacząć przygotowania

byly pracownik
@Anna Gaik

Pomagacie 50 000 osob znalezć prace wciskajac opowiesci jak bajecznie bedzie w belgii z czego 49 000 osob ucieka po kilku dniach jak widzi jakie warunki są na miejscu i gdzie trafili. Przemiał jest z tym sie zgodzę.

Ugly b... .
@Anna Gaik

Jedno pytanie: ile z tych 50.000 zostaje z wami na dłużej? Poza tym zupełnię wątpię żeby było to 50.000 osób Ci któzy zostają muszą być ekstremalnie zdesperowani lub upośledzeni w dużym stopniu lub jedno i drugie! P.S. Jesteście największym (usunięte przez administratora)w Belgii, to z pewnością i nic poza tym.

Agata

I kazali płacić za tę kwaterę? Ciekawe, czy można zrezygnować z tej opcji i sobie coś samemu ogarnąć po prostu. Pytanie, czy to by się opłacało finansowo?

Magdalena Pagacz Accent Jobs

Czytam z zaniepokojeniem Pana opinie. Czy moge prosic o bezposredni kontakt? Niestety serwis GoWork.pl jest nadal anonimowy dla użytkownikowi, czego w tej chwili nie stosują szanowane serwisy, aby unikac sianiu nienawiści bez konsekwencji. Jednocześnie, dziękujemy za podzielenie się swoimi uwagami. Pana opinia jest dla nas cenną wskazówką. Wyciągamy z nich wnioski. Uprzejmi prosimy o kontakt. Jestem bardzo otwarta usłyszeć konstruktywna krytykę, z ktora mozemy jako firma cos zrobic. +48 571 255 090 lub mailowo magdalena.pagacz@accentjobs.be

@Agata

Szanowna Pani, jak najbardziej jest możliwość rezygnacji z Naszego zakwaterowania, jednak zachęcam do zapoznania się z zasadami wynajmu w Belgii, bardzo rożni się to od tego co obecnie mamy w Polsce. Zapraszam do kontaktu, mogę przekazać więcej szczegółów. +48 571 255 090 lub mailowo magdalena.pagacz@accentjobs.be

Agata

Spojrzałam na ich oferty wewnętrzne na stronie, widziałam coś na operatora, ale w innym języku. Czy dla osób mówiących tylko po polsku jest tam jakaś praca?

Rada
@Agata

Z autopsji wiem, że na obecną chwilę Accent raczej odchodzi od pracy z zakwaterowaniem wolą brac tych którzy są na miejscu, a na tych którzy są w Polsce i szukają pracy mają najzwyczajniej w świecie wylane więc jeśli jesteś w Polsce i szukasz pracy to strata czasu i tak Ci nie pomogą. Dzwoniłam do kilku Interimów i wszyscy mnie zlali mówiąc, że nie mają zakwaterowania. W internecie mili pomocni zapraszają do kontaktu pod publikę niestety rzeczywistość jest zupełnie inna.

@Rada

Witam serdecznie, w ostatnim miesiącu wielu osobom właśnie z Polski, osobiście pomogłam znaleźć pracę w Belgii wraz z zakwaterowaniem. Rocznie pomagamy 50.000 osób z zagranicy zaleźć prace w Belgii, oferując też zakwaterowanie. W odniesieniu do "Dzwoniłam do kilku Interimów i wszyscy mnie zlali mówiąc, że nie mają zakwaterowania." -uprzejmie dziękujemy za podzielenie się swoimi uwagami. Państwa opinia jest dla nas cenną wskazówką. Weźmiemy wszystkie uwagi do serca i przekażemy odpowiednim działom. Jednocześnie gorąco zachęcam do kontaktu mailowego, bądź telefonicznego. magdalena.pagacz@accentjobs.be telefon +48 571 255 090 Aby Państwo przekonali się, jak RZECZYWIŚCIE wygląda kontakt z Nami.

Magdalena Pagacz Accent Jobs

Panie Kamilu, dziękujemy za podzielenie się swoimi uwagami. Każda opinia jest dla nas cenną wskazówką i wyciągamy z nich wnioski i poprawiamy jakość naszych usług ale tylko wtedy gdy te opinie są PRAWDZIWE. Jestem otwarta usłyszeć konstruktywna krytykę, z która możemy jako firma cos zrobić. Niestety czytam tylko palne nienawiści stwierdzenia... Czy mogę prosić o bezpośredni kontakt? magdalena.pagacz@accentjobs.be telefon +48 571 255 090 Pozdrawiamy.

Magdalena Pagacz Accent Jobs

Dzień dobry, stawki są dyktowane przez Naszych klientów, są one też zależne od doświadczenia. Nie orientuje się jaką umowę proponuje inna firma, którą Państwo opisali, jednak Nasza firma zapewnia pracownikom kontakt belgijski, gdzie ze względów podatkowych nie możemy zapewnić zakwaterowania w kontrakcie. Chętnie odpowiem na każde pytanie pod telefonem +48 571 255 090 lub mailowo magdalena.pagacz@accentjobs.be Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do nie-anonimowego dialogu. Każda opinie jest dla nas na wagę złota. Pozdrawiam Magdalena.

Magdalena Pagacz Accent Jobs

Panie Michale, Czy mogę prosić o bezpośredni kontakt? Jestem bardzo otwarta usłyszeć konstruktywna krytykę, chciałabym wiedzieć czemu tak Pan odbiera Naszą firmę. Uprzejmie proszę o kontakt mailowy, bądź telefoniczny. magdalena.pagacz@accentjobs.be telefon +48 571 255 090

Zostaw merytoryczną opinię o Accent Jobs For People Poland Sp.z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Accent Jobs For People Poland Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Accent Jobs For People Poland Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Accent Jobs For People Poland Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Accent Jobs For People Poland Sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w Accent Jobs For People Poland Sp.z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Accent Jobs For People Poland Sp.z o.o.