Opinie o McDonald`s w Krosno Lwowska 56

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy McDonald`s. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w McDonald`s na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o McDonald`s w Krosno Lwowska 56

Były pracownik Nowy wpis

Praca w maku nie jest ciężka jest Dużo plusów , niestety jest jeden minus to linia wsparcia która oferuje restauracja mcdonalds. Nie pracuje w restauracji pięć miesięcy , 7 grudnia chciałam się zabić dokładnie Zamarznąć , chciałam popełnić samobojstwo przez jedną Panią kierownik , chciałam żeby miała wyrzuty sumienia nie problemy bo nikomu nie życzę źle .Po próbie Samobójczej nie chciałam z nikim utrzymywać kontaktu , zamiast dochodzić do siebie dostawałam co chwilę listem poleconym pisma Od pani koordynator zwolnieniem dyscyplinarnym w ciągu sześciu dni trzy pisma co drugi dzień , raz zwolnienie Dyscyplinarne później cofnięcie z pozdrowieniami i znowu dyscyplinarka obiecała spotkanie i nie dotrzymała słowa , potrafiła wysłuchać jednej strony konfliktu a drugiej się pozbyć, zamiast dochodzić na l4 do siebie to mdlałam na ulicy doznawalam urazu głowy . Nie potrafili porozmawiać ze mną Zablokowali mój numer , dzwoniąc do jednego koordynatora wystarczyło ze się przedstawiłam i mnie zablokował , jedna Osoba w szpitalu mi powiedziała że to korporacja mają ludzi za nic nie ważne jak pracujesz co robisz to Cię nie docenią, przekonałam się Po sobie zamiast mieć jakieś wsparcie z tej firmy po próbie samobójczej to bardziej mnie dołowali .Pani kierownik stwierdziła że stosuje przemoc mobbing dyskryminacje i niewłaściwe zachowanie wobec niej i jednego asystenta powiedziałam że nie dba o pracowników widziałam wiele jak poniewiera pracownikami jak płaczą po szatniach w końcu się odezwałam i zaczął się koszmar wszystko robiła żebym się zwolniła , mdlałam po rozmowie z nią i nie obchodziło ją to . Na koniec wręczyła mi upomnienie i że stosuje przemoc i to doprowadziło mnie do chęci odebrania sobie życia , chciałam odejść , chciałam zamarznąć i żeby pani kierownik miała wyrzuty sumienia bo po tych słowach skierowanych do mnie nie chciało mi się żyć , pierwszy raz w życiu miałam myśli samobójcze , chciałam ze soba skończyć

Były pracownik Nowy wpis

Czytałam kiedyś taki wpis zależy nam na ludziach. U nas każdy może znaleść bezpieczne i komfortowe miejsce pracy oraz być sobą , jak również skuteczna linia wsparcia dla pracowników. Linia wsparcia powinna działać jeśli ktoś był nękany w pracy , próbował się (usunięte przez administratora) , rozwiązać jakoś konflikt , niestety nie ukrywajmy nie ma żadnej lini . Najlepiej jest igrać z czyjąś psychika , jak pani koordynator czuje się z tym wszystkim . Pracownik próbował odpocząć psychicznie co chwilę pisma , wiadomości od koordynator że cofa mi rozwiązanie i pozdrawia a za dwa dni kolejne pismo z dyscyplinarka , jedynie psycholog wie co przeżyłam i jak się czuję. Jest taki cytat człowiek się pozbiera ze wszystkiego ale nigdy nie będzie już taki sam .

Dziewczyna Nowy wpis

Masakra, nie wiedziałam że aż tak tam jest , cały czas tam jest rekrutacja co chwilę nowe twarze , racja korporacja dla nich najważniejszy jest zysk a pracownik może się zmieniać ważne tylko żeby miał kto robić

Były pracownik Nowy wpis

Pracowałam w restauracji 5 lat i nigdy nie narzekałam na pracę , dwa miesiące temu zaczął się koszmar byłam nękana straszona zwolnieniem i grożono mi sądem pracy , doprowadziło mnie to do(usunięte przez administratora)przez dwie osoby pracujące w tej firmie . Nie liczy się dla nich pracownik mają go za zero , nie doceniają , nie mają szacunku dla drugiego człowieka .

Praca mcdonalds krosno to (usunięte przez administratora). Jedna Pani menager dokładnie Katarzyna K nie pozwala pracownikom pojsc napic sie , wysyłają pracownika na przerwę po dwóch godzinach pracy mimo iż pracownik nie chce , dosłownie jest tam mobbing. Pani kierownik traktuje niektórych pracowników jak śmiecia . Nie dziwie się że jest tam ciągła rekrutacja, mało płaca a dużo wymagają.

Pracownica

Również nie polecam, atmosfera w tej pracy jest tragiczna , kilka osób kabluje z byle głupota do kierowniczki . Nie płaca żadnych dodatków za niedziele i święta i wymagaja żeby w każda chodzić .

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie McDonald`s? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Krosno
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
Klient

Byłem dziś po raz trzeci w tym roku w Krośnie w McDonald's. W każdym z zamówień na wynos brakowało w środku (frytek-przy dużej ilości zamówionej) oraz dziś kanapki. Niby drobne rzeczy ale jednak się za to płaci..

Evita

Piatek 10.luty, godz. 20:30. Zamówienie do stolika: burgery wegańskie - zimne, pani przyniosła o jedną kawę za mało, po interwencji doniosla zamiast dużą to średnia kawę, a duża była wypelniona nawet nie w 2/3, ale w 1/3 kubka - SKANDAL!!!! Jadam w Macu często na terenie calej Polski bo duzo podróżuję, ale ten zdecydowanie jest NAJGORSZY Wiecej tu nie przyjadę.

Ivett

Chciałabym wyrazić swoją bardzo pozytywną opinię o Tomaszu Jaraczu,który jest Osobą bardzo sympatyczna, miła,uprzejmą, o wysokiej kulturze osobistej. Ponadto wyróżnia się ogromną cierpliwością i wyrozumialoscia do pracownikow. Pomimo nawalu pracy, jest zawsze uczymy i uśmiechnięty.

Zostaw merytoryczną opinię o McDonald`s - Krosno

• Jak się pracuje w McDonald`s?

Zobacz opinie na temat firmy McDonald`s tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w McDonald`s?

McDonald`s