Opinie o Kaufland w Gostynin Wojska Polskiego 15

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Kaufland. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kaufland na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaufland w Gostynin Wojska Polskiego 15

Wiesia

Bardzo pozytywnie oceniam market Kaufland w Gostyninie. Bardzo duży asortyment i oferta promocyjna. Miło i sympatycznie można zrobić zakupy. Polecam

Halinka

Jestem zadowolona z zakupów i obsługi, znalazłam wszystko czego dzikalam

Rysiu33

Miła obsługa, pomocny personel, duży wybór produktow

Luna

Bardzo nieuprzejma pani kierownik wpatrzona w telefon komórkowy i zajęta wysyłaniem smsów. W sklepie nieprzyjemny zapach zepsutej żywności.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Kaufland? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy ZASTĘPCA KIEROWNIKA PRODUKCJI
HR Support
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy ProgramistaCNC ZA GRANICA MAZAK
ATN Service ApS

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Kaufland odbywa się w siedzibie firmy?

Wiola

Gorąco polecam jako pracodawce-stabilna,solidna firma

Bogdan

Goraco polecam,ladny sklep,duzy wybor asortymentu,pomocny personel

Hania 113

Najlepiej zaopatrzony sklep w mieście - duży wybór produktów, można zrobić całość zakupów w jednym miejscu, duża oferta promocyjna- co daje możliwość zaoszczędzenia

Marek 11

Polecam Wasz sklep. Bardzo duży wybór produktów, sympatyczny i pomocny personel. Polecam

Marek 11

Lubię Wasz sklep, jest duży wybór produktów, miła i pomocna obsluga. Polecam gorąco.

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland - Gostynin

• Jak się pracuje w Kaufland?

Zobacz opinie na temat firmy Kaufland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaufland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kaufland