Opinie o Gzella w Czersk Lipowa 5

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Gzella. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Gzella o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gzella w Czersk Lipowa 5

Czy teraz znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem na temat pracy w firmie Gzella w miejscowości Czersk? Będziemy wdzięczni za każdy info.

????????????

Witam pracowałam tam 3 miesiące. Jeśli mam być szczera środkowy mobing. Starasz się a i tak Pani Kierownik M..... nigdy jej nie dogodzisz. To źle tamto źle fakt o wędliny jest dbane ale dopóki ktoś z góry nie weźmie się za to tam nikt nie będzie pracował. Z Tobą rozmawiają o do drugich wystawiają opinie. Brak tolerancji na tatuaże tylko co ma piernik do wiatraka.

@????????????

Proszę pani w sklepie pracuje się bardzo dobrze, atmosfera super tylko firma ma tak wysokie wymagania ze bardzo trudno im sprostać. Targety, ciagłe kontrole to nie na moje nerwy. Pani kierownik tylko wykonuje swoje obowiązki. Jest miła i bardzo sympatyczna osoba. Pozdrawiam

Obecny pracownik Nowy wpis

W sklepie pracuje się dobrze, są wymagania, ale gdzie ich nie ma?? Pensja na czas, umowa o pracę. Mam wrażenie , ze grono osob by chciało chodzic do pracy, brać pensję i nic nie robić . Mam pytanie, czy ktoś z państwa chce kupować w sklepie gdzie jest bałagan i nieświeży towar?? Mysle ze nie. Niestety praca sama się nie zrobi . Jeżeli komuś się nie chce pracować, zawsze będzie niezadowolony. Pozdrawiam serdecznie ????

Klient Nowy wpis

Bardzo miła i sympatyczna obsługa. Towar świeży i zawsze bardzo czysto. Bardzo lubie tam kupować ????????????

Edyta Nowy wpis

Ktoś napisał, że firma ma bardzo duże wymagania. Jakie? I kto?

Xxx Nowy wpis
@Edyta

Wymagania duże ma pani kierownik ;)

Natalia

To prawda z tym mobbingiem? Jest w firmie z tym problem?

@Natalia

Pracuje się ok. Firma ma bardzo duże wymagania.

Byly pracownik
@Natalia

Tak to prawda

Byly pracownik

Witam wszystkich kiedys pracowalam w tym sklepie i nikomu go nie polecam ta pani kierownik M..... to jakas masakra psychicznie się znęca nad pracownikami nowo przyjetych zniechęca do pracy

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Gzella? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
:>

Szukając pracy trafiłam w internecie na ogłoszenie o pracę w tej firmie w Czersku. Poszło dosyć szybko bo w środę wystawiono ogłoszenie, w czwartek zaniosłam CV, a w piątek miałam rozmowę, która przebiegła pozytywnie i w poniedziałek jechałam zrobić potrzebne badania do Chojnic bo na gwałt potrzebny był im pracownik (zapłaciłam za nie mimo że miała to zrobić firma!! do dziś nie otrzymałam zwrotu tych pieniędzy). Od tego czasu czekałam za telefonem kiedy mogę zacząć pracę (wstępnie miała to być środa). Właśnie w tą środę zadzwoniono do mnie, że jednak tej pracy w Czersku nie dostanę (bo niby przyszedł pracownik ze Śliwic, który już pracował w tej firmie i to on ma pierwszeństwo). Zaproponowano mi natomiast "(usunięte przez administratora)" (pożal się boże) ofertę pracy w Starogardzie, gdzie kompletnie mi się to nie opłacało bo musiałabym wstawać po 3:00 i dojeżdżać prawie 50 km do pracy (nie mieszkam w Czersku tylko w okolicach). Podziękowałam za coś takiego. Od początku miałam złe przeczucia co do pewnych pracowników tego miejsca (głównie do pani kierownik M. - od początku mało sympatyczna, starała się mnie bardziej zniechęcić do tej pracy niż zachęcić), ale potrzebowałam pracy, więc stwierdziłam, że zacisnę zęby i dam radę, nawet jeśli atmosfera będzie zła. Wniosek dla osób, które w przyszłości będą starały się o pracę w tym miejscu - nie dajcie się zrobić w balona tak jak ja. Wiadomość dla kierownictwa, jeśli będzie to czytało - jeśli komuś mówicie, że dacie mu tą pracę to mu ją dajcie! I nie proponujcie na przyszłość takich super ofert jak mi - każdy, któremu opowiadałam o tej sytuacji wyśmiał was. Co innego dojeżdżać tak przez miesiąc by pomóc sklepowi, który ma chwilowy brak kadry, a co innego pracować tak na stałe.

Klientka sezonowa

Sklep po remoncie super!! Miła obsługa, nawet towar zapakują.???? Widać ze załoga zgrana . Umieją doradzić, zawsze dostaje towar świeży. Piec jak dla mnie strzał w dziesiątkę .????

Jagna

Witam jeśli chcecie podjąć pracę w Gzella Czersk to się zastanówcie. Chodzenie na 6 płacone od 7 lub 8 czyli mówiąc wprost darmowe godziny. W mięso mielone często robione mięso z terminem na dziś sprzedaż jako łopatka bądź karkówka podkładanie wędlin klientom z tyłu maszyny. Wieczna krytyka ze strony Pani Kierownik tam nikt długo nie wytrzyma.

Jolka
@Jagna

Nie ladnie mówić nieprawdy

Piotr Sz.

Nie polecam, brak mojej ulubionej kiszki Jakubkowej. Żywiecka i śląska kiełbasa to już przeżytek. Również bardzo wygórowane ceny. Ciut za drogo i mało do wyboru.

Zostaw merytoryczną opinię o Gzella - Czersk

• Jak się pracuje w Gzella?

Zobacz opinie na temat firmy Gzella tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Gzella