Opinie o Dino w Sławków Siewierska 41

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Dino. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Dino o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dino w Sławków Siewierska 41

Edzia

Chyba w Bydlinie odeszły dwie następne panie mięsiary bo ich nie widać.Ciekawe czemu

Paja
@Edzia

Ludzie nie siejcie bajek. Śmiać mi się chce jak czytam to wszystko. Mało wiecie, a dużo gadacie.

Xxxxx
@Paja

No tak najlepiej wiedza osoby które pracowały w tym Dnie ^^

Maciej

To w Bydlinie

Maciej

Dziewczyny mile choć ostatnio narzekają bo pani E się zmieniła awansowała i chce się wykazać tak że z nią nie jest ciekawie.Juz nawet cześć nie odpowiada w sklepie kolegą

Klient@

Byłem ostatnio świadkiem jak pani A.P niby zastępca kierownika do klienta że mózg mu się slasowal a sama łazi jak święta krowa.To w Dino Bydlin

Mata
@Klient@

Pani A.P.zastepca kierownika tylko przesiaduje w biurze rusza się jak żółw a jest tam na okrągło i co do niektórych klientów bardzo źle się odnosi.I mobinguje byłam świadkiem jak krzyczała na starszą panią pracownice na sklepie.Zerobwstydu i szacunku do starszej osoby

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Dino.
logo firmy Pracownik magazynu (wydawki)
Sławków
Maxtop
logo firmy Inwentaryzacja w sklepie spożywczo-przemysłowym Sławków
Sławków
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Zniesmaczony klient

Niestety muszę zrezygnować z zakupów w Dino w Bydlinie, ponieważ obsługa jest tak niekompetentna i niemiła (wręcz niegrzeczna dla klienta), że to przechodzi ludzkie pojęcie. Działa na szkodę sklepu w Dino. Pani I. używa takich haseł, że najlepiej po prostu obrócić się na pięcie i wyjść niż wchodzić w niepotrzebna dyskusje i odpowiadać na pytania: "co mam pieluchę założyć", "więcej was nie było", "...teraz przyszły...", chociaż nieważne, czy to godzina 8 rano, czy 8 wieczorem. Żadna pora tej Pani nie pasuje. Będąc na stoisku mięsnym wszystko komentuje z niezadowoleniem, co ma podać klientowi (np."plasterków im się zachciało"). Czy ktoś taki niekompetentny ma pracować w takim sklepie?

Bydlin
@Zniesmaczony klient

Chciałabym powiedzieć że kiedy Dino w Bydlinie się otworzyło to była Końcówka 2018 roku chyba Grudzień , to Panie które tam pracowały były miłe w obsłudze , Życzyły Miłego Dnia , Miały wysoką kulturę osobistą , Atmosfera w tym markecie była Miła . Tylko Dziwi mnie fakt że z tylu Kobiet co było na początku w Dino zostało tylko 3 osoby . Widać jak Dbają o pracowników skoro odeszły . Potem przyjęli nowych Pracowników co trochę przepracują i się zwalniają a amosfera teraz jest nie miła a Panie pracują tam jakby były w Więzieniu . Na początku fajnie się robiło zakupy a po kilku miesiącach nawet się odechciewa tam iść na zakupy . Ciekawe co się zepsuło w tym Markecie skoro na początku były takie fajne Panie a teraz to jakiś dramat jest ......

@Zniesmaczony klient

Tak ale pani I ta z krótkimi włosami co jest na kasie i na mięsie czasem takich haseł używa to prawda.Bo są dwie panie I.Z czego jedna głównie miesiara zawsze miła

@Zniesmaczony klient

Tak to prawda pani I ta z krótki włosami ma takie hasła sama słyszałam.Pani A niby zastępca kierownika totalny zolw

Zoska

Jednym słowem coraz to inne twarze w Bydlinie więc coś chyba tam jest nie tak skoro personel się ciągle zmienia.Pewnie pracownice mają dość i nie wytrzymuja

@Zoska

Tak to racja Dino wykańcza ludzi . Byłam świadkiem kiedy Jedna z Pań która szkoliła mnie i koleżanki przed otwarciem marketu Dino na stanowisku Mięsnym Pani M. Powiedziała nam że Dino wykańcza oczywiście ta Pani była dla nas bardzo chamska kiedy nas szkoliła , kiedy przeszliśmy na market było fajnie dopóki kierowniczka nie mobingowala i za dużo wymagała na tamte czasy, mówię na tamte czasy jak się otwieraliśmy człowiek pracował ciężko , dużo obowiązków , pomagaliśmy klientom a jakie wynagrodzenie takie ze żadnej premi a jak człowiek zarobił z ledwością 2 tys zł to był cud . Jakby Dino zadbało o pracowników to by została stara ekipa która zaczynała prace w tym markecie jak się otwieraliśmy ale niestety Tak dbali to zostały 2 osoby ze starej ekipy

Zośka
@Lola

Nie dwie zostały tylko4 stare pracownice z tego co widzę.A z tego co wiem to dalej wymagania wygórowane a 3 osoby na market

@Zośka

Ogólnie to jak się Dino otworzyło to z tej ekipy starej zostały 2 a po 2 miesiącach doszły dwie Panie w tym mięsiary^^ za bardzo wymagają właśnie widać to po obsłudze

Klientka12

Byłam ostatnio świadkiem, mobbingu kierowniczki (usunięte przez administratora) wobec pracownika sklepu, co mnie to bardzo oburzyło. NIE ODPOWIENIE ZACHOWANIE WOBEC PRACOWNIKÓW I KLIENTÓW. Jak na kierownika to karygodne zachowanie. Jestem stała klientką i z taka atmosferą odechciewa sie robic jakich kolwiek zakupów.

Byla M
@Klientka12

Sorki że pytam gdzie ten (usunięte przez administratora) w Bydlinie?

@Byla M

Tez się zastanawiam Bo poprzednia kierowniczka w Bydlinie Pani P. Mobingowala i nie tylko a teraz podobno mają dobrą kierowniczkę

Klient@

Następna sprawa młoda dziewczyna nalepka młodszy zastępca kierownika o co nie zapytasz nic nie wie nieporadnarradna.Tobskad taki tytuł?

@Klient@

Szczerze teraz obsługa w tym markecie to nie obsługa , kiedyś jakbyś się zapytał starej ekipy to z chęcią by Ci pomogła ze wszystkim a teraz widać pracują za karę bo każdy kto pracuje w Dino to za karę

Zoska

Za wcześniejszych kierowników w Bydlinie było inaczej.Warzywniak już z rana rozłożony.Kierowniczke było widać jak pracuje rozkłada palety .Teraz to porażka

Ta zastępczyni to w Bydlinie

Klient@

Pani kasjerka czasem też na mięsie starsza blondyna krótkie włosy w Dino Bydlin .Wiecznie coś jej nie pasuje.Na kasie źle na mięsie nie opierać się nie palcowac wiecznie niezadowolona

Klient@

To prawda że mają przerabane 3 na takim sklepie to trochę niepoważne.Fakt panie na kasie ..tu mógłbym się doczepić.Jedna starsza jakby na kacu pospieszą szybciej bo nie mam czasu klientów skończcie te rozmowy, druga jakby się dopiero obudzila

Jak wygląda sprawa grafiku w Dino. Czy pracodawca idzie na rękę?

Ona 83

Czy się dogadasz zależy od Kierownika.

Staly klient

Witam robie rzadziej zakupy w tym sklepie poniewaz jest (usunięte przez administratora) i obsługa nie mila tak jak by tam robily za kare w szczegolnosci kierownictwo ktore ma w 4 literach klientow bylem swiadkiem jak pani siedzaca na kasie dzwonila po kierowniczke a ta stala w drzwiach przy miesie i powiedziala do kolezanki ze to (usunięte przez administratora) Nie idzie niech ludzie sie denerwują. Warzywa stare wykladaja i mieso tez widac jak juz jest suche porażka.

Uważam, że koleżanki Pani Joasi, która często obsługuje na kasie powinny brać z niej przykład. Zawsze uśmiechnięta, miła i powie coś od siebie ???? Nie podchodzi do klientów rutynowo.

Weronika

Fajna firma i dobrze się pracuje. Mimo, że praca w handlu nie jest lekka to ja nie mam na co narzekać!!

Czy pracując w firmie Dino w miejscowości Sławków otrzymałeś szansę rozwoju i zdobycia doświadczenia? Opisz nam jak wspominasz pracę w tej firmie.

Pracowałam w Dino Sławków i pani kierownik super osoba- zawsze służy pomocą innym......konkretna,przemiła, pracowita. Ludzie z zazdrości piszą negatywne komentarze i po drugie jaki (usunięte przez administratora) na sklepie!!!! nigdy z tym się nie zgodzę,zawsze czysto, przemiła obsługa nigdy nie było problemu, a ci co narzekają to zazdroszczą takiej pani kierownik i takiego sklepu. Jedynie co to zarobki za małe i za mało personelu zatrudnia Dino - góra wymaga, a nic od siebie nie dadzą!!!!!!!!!!!! Jeżeli będzie tak dalej z zarobkami i małą ilością zatrudnionych ludzi bodajże 13 osób to nie długo będzie właściciel stał na kasie, mięsie i na sklepie. NO TAK DADZĄ TERAZ ŚMIESZNE PIENIĄDZE NA ŚWIĘTA 100 zł. Wszystko drożeje z dnia na dzień a zarobki wciąż takie same MARNE............!!!!!!!!!!!!!! Opinia o kadrze Dino Sławków jest Super, ale o zarobkach jest Tragiczna !!!!!!!!!!!!

Małe sprostowanie jak Pani A mogła zazdrościć Pani niedoszłej zastępcy kierownika która nigdy nie zdała egzaminów na to stanowisko i już nie pracuje w Dino .Ja chętnie robię zakupy w Dino .

nick

jeśli chodzi o prace w DINO SŁAWKÓW .POLECAM WSZYSTKIM PANI KIEROWNIK (usunięte przez administratora)I JEJ EKIPA TO KONKRETNE OSOBY ,NIGDY NIE PRACOWAŁAM W TAKIM SKLEPIE PRACE TAM MIŁO WSPOMINAM,OTRZYMAŁAM SZANSE NA ROZWÓJ .ALE NIESTETY WYLĄDOWAŁAM W DINO BYDLIN .TAM PANI ZASTĘPCA KIEROWNIKA TO WIELKA PORAŻKA .WIĘC JUŻ TAM NIE PRACUJĘ .

Rewir
@nick

Pani która to pisała nigdzie nie zagrzała miejsca w pracy taki z niej pracownik.W Dino w Bydlinie nie była długo wiadomo kto jak pracował i komu nie przedłużyli umowy,między innymi tej Pani.A Pani Zastępca kierownika jest w porządku, miła sympatyczna a pracownicy sklepu w Bydlinie są wspaniałymi osobami również miło się z nimi rozmawia i tworzy się fajna atmosfera.Pani za krótko tam pracowała i jej opinia jest niewiarygodna i nie wiem czego tak czepia się zastępcy chyba jej zazdrości ????????

@Rewir

To ciekawe P A ma nową pracę bo chciała znaleźć Odpowiednią dla siebie .A Pani zastępca kierownika to I tak już nie pracuje .A jeśli chodzi o pozostałe osoby A są juz nowe są super .A mięsiara z Cieślińa najlepsza pozdrawiam mięsiare.Panią U.????

Ok

W Sławkowie niby jest market szkoleniowy ale nic mnie tam konkretnego nie nauczyli jeden wielki syf.Nie polecam pracy w dino

Zostaw merytoryczną opinię o Dino - Sławków

• Jak się pracuje w Dino?

Zobacz opinie na temat firmy Dino tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dino?

Dino