Opinie o RIGHT INDICADA s.r.o w Ostrava

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie RIGHT INDICADA s.r.o. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w RIGHT INDICADA s.r.o o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RIGHT INDICADA s.r.o w Ostrava

Jasiek

Będą teraz zatrudniać?

Niezadowolona

Agencja nie wyjaśnia wszystkiego nie jest fer wobec ludzi marnowanie czasu na jakieś testy,testy jak testy ale nic mi nie powiedziano że trzeba znać chociaż trochę czeskie dlatego z całego serca nie polecam tej agencji pracy.

Nie mogę wiele pozytywnego napisać o agencji Right Indicada, zwolnienie z dnia na dzień bez jakiejkolwiek informacji o tym fakcie. Kontakt z pracownikami biura agencji równy zeru. Jako nowy pracownik nie zostałem pokierowany informacyjnie co do pracy na hali. Brak szafki, otrzymałem ją tylko dzięki uprzejmości pracujących już na danej hali. Kończąc niestety jesteś dla nich tylko workiem pieniędzy, jeśli już nie mają z ciebie pożytku to zwolnią i domyśl się sam czy masz pracę czy nie. Ja już jako "mądry polak po szkodzie" wybiorę inne agencje pośrednictwa pracy. Pozdrawiam.

Nick nie może być pusty.

Nie polecam tej agencji, wypłata była spóźniona, w dodatku za mała, nie dało się wyjaśnić tego z biurem bo jak zadajesz za dużo pytań to przestają od ciebie odbierać i odpisywać na maile! Ciężko załatwić cokolwiek! Są naprawdę dużo poważniejsze agencje od tej, omijać szerokim łukiem.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w RIGHT INDICADA s.r.o? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Kontroler jakości
Ostrava
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
hawranek

Gosciu werbujacy z polskiej indykady to pod (usunięte przez administratora)i cwaniak.Ladnie opowiada a czesi i tak maja wysrane na polakow.

Agencja porażka .... Przed pandemia jak jeszcze dało się coś załatwić tak teraz mają gdzieś swoich pracowników. Zero kontaktu . Piszemy maile smsy dzwonimy i jak już ktoś odpowie co rzadko się zdarza to z laską albo wywiną kota ogonem. Niestety nie polecam tej agencji ostatnio konkurencyjne agencje bardziej dbają o pracownika niż oni.

Wiadomo - pandemia wpłynęła chyba na większość aspektów z naszego życia. Nie ma się co dziwić, że i w RIGHT INDICADA mogły zajść jakieś niezbyt korzystne zmiany. A jak pracownicy tej agencji w ogóle tłumaczą fakt tak utrudnionego kontaktu z nimi? Jestem bardzo ciekawa.

Hmm

Nie polecam. Nie da się dodzwonić, doprosić o spodnie. Dają trzy rozmiary za duże. Co za tym idzie czekasz na spodnie ale nie pracujesz bo urwą ci listki i wypad.

Andzia

Cześć planuje podjąć pracę w Czechach, polecacie jakieś biuro? Oraz powiedzcie jakie są warunki na produkcji...? Bo słyszałam dobre rzeczy jak i wiele złego... :/

@Andzia

Niezbyt wiele osób wypowiada się na temat RIGHT INDICADA, co trochę mnie martwi. Ale być może pod wpływem naszych postów ktoś jednak zdecyduje się przekazać nam jakieś konkretne informacje o tej firmie. Pracowałaś już kiedyś na produkcji?

Zła opinia

Nie da się do nich dodzwonić, pieniądze z wypłaty nie zgadzają się już 2 miesiąc, niby mówią że ureguluję w przyszłym miesiącu ale dajel lecą w... Nie polecam

Czesław

@tomasz2, czy twoja negatywna ocena firmy RIGHT INDICADA wynika głównie z trudności komunikacyjnych? Czy próbowałeś kilka razy kontaktować się z tą firmą? Może była to wyjątkowa sytuacja. Czy próbowałeś wyjaśnić kwestię terminowego wynagrodzenia? Jaką odpowiedź usłyszałeś? Warto o tym porozmawiać, ponieważ wielu kandydatów może interesować twoja odpowiedź.

Ciekawy

Czy ktoś z was ma jakieś doświadczenia z tą agencją? Słyszałem o nich wiele dobrego.

Wolny
@Ciekawy

Mnie też ciekawi mnie opinia o tej Agencji pracy w Czechach ..... Nie ma o nich, żadnych wpisów....

Wolny
@Ciekawy

Jak narazie kontakt początkowy z firmą dobry. Zobaczymy jak będzie dalej. Wczoraj, zaliczyłem/am testy zręcznościowe i wstępne szkolenie do Varloc. Testy niezbyt trudne lecz trzeba uważać i zrobić je lepiej przed mierzonym czasem, jak nie zdążysz to nie masz co liczyć na tą pracę, ale z tego co rozmawialiśmy, firma stara znaleść inną pracę, więc jest to na plus, że pomagają zdobyć inne zajęcie. Narazie jestem zadowolona/y.

tomasz2
@Wolny

Nie polecam tej agencji, zobaczysz jak będziesz chciał coś załatwić przez telefon, prędzej dodzwonisz się do papieża. Nie zdziw się też, tak jak ja dzisiaj, że jeszcze na czeskim koncie nie ma wypłaty, chociaż na umowie jest napisane, że max do 15-stego będzie płacone a już 17 po południu.

Tomasz

Agencja jak Agencja, z poważniejszych wad mogę wymienić to, że Pani Veronika ma zawsze czas z wysyłaniem wypłat i czasem są poważne opóźnienia w wypłatach. Ciężko też aby odebrała telefon, więc trzeba się uzbroić w cierpliwość jeśli chce się coś załatwić przez telefon, lepiej chyba pofatygować się osobiście do Ostrawy.

Czesław

@Wolny, na jakie stanowisko aplikowałeś? Czy możesz napisać coś więcej na temat tego jak wyglądały testy sprawnościowe? Na pewno wielu czytających ten wątek jest zainteresowanych szczegółami. Dlaczego akurat zdecydowałeś się na wybranie firmy RIGHT INDICADA? Czy ktoś Ci ją polecił?

Czesław

@Ciekawy, czy planujesz rozpocząć współpracę z tą firmą? W jaki sposób odnalazłeś tę firmę? Może ktoś Ci ją polecił albo zainteresowała Ciebie konkretna oferta pracy? Brak komentarzy może świadczyć o tym, że pracownicy są zadowoleni ze współpracy. Czy zamierzasz ostatecznie aplikować do tej firmy? Czy ktoś z Was w ostatnim czasie rozpoczął współpracę z firmą RIGHT INDICADA? Przydałyby się na forum nowe komentarze. Może od ostatniego czasu coś się w firmie zmieniło?

Zostaw merytoryczną opinię o RIGHT INDICADA s.r.o - Ostrava

• Jak się pracuje w RIGHT INDICADA s.r.o?

Zobacz opinie na temat firmy RIGHT INDICADA s.r.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RIGHT INDICADA s.r.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

RIGHT INDICADA s.r.o