Opinie o RIGHT INDICADA s.r.o w Ostrava

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie RIGHT INDICADA s.r.o. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w RIGHT INDICADA s.r.o o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RIGHT INDICADA s.r.o w Ostrava

Alex

Nie polecam tej agencji, 9 maja zgłoszone chorobowe, a dziś dotarł do mnie papier że 10 maja rozwiązali ze mną umowę, z powodu bycia zbędnym w firmie do której mnie delegowali, jeśli zastanawiacie się czy podjąć pracę w Plastic omnium za pośrednictwem tej agencji to niech na przemyśleniach się skończy, bo nie warto. Plastik Omnium ocieka aż gwiazdorami którzy gnoją ludzi tylko dlatego że miesiąc dłużej składają lampy. Na wózki jak się dostaniecie to sytuacja wygląda trochę lepiej z ludźmi, ale idziecie pracować za śmieciowe pieniądze a robicie naprawdę dużo, brak premii więc dostaniecie gołą stawkę, ja na wózku dostałem ledwo 4300 na nasze, można jeździć autobusem za darmo ale chyba nie muszę tłumaczyć ile to trwa, albo jeździć na własny rachunek brak dodatku na paliwo więc codziennie trzeba zrobić na własny koszt okolo 80 km. Mnie to kosztowało 2 stówki na tydzień, ciężko się dogadać z ludźmi żeby jeździ w grupie bo zmiany nie są stałe. W wielkim skrócie, jest masa lepszych firm i agencji, nie traćcie czasu, nerwów i pieniędzy na pracę dla agencji w której będziesz zbędny/a w momencie kiedy potrzebujesz chorobowego a jeśli musisz już tam pracować nie zgłaszaj choroby tylko ślij papier i bądź gotów na zwolnienie po chorobie. Każdego kto już miał kontakt z tą firmą i został potraktowany niezgodnie z literą prawa zapraszam do kontaktu bo nie zamierzam tego tak zostawić. (usunięte przez administratora) Nie polecam i jeszcze raz nie polecam

@Aneta

Dzień dobry, odnośnie systemu 3 i 4 - zmianowego informujemy w ogłoszeniu, na ulotce oraz podczas rozmowy i też przy podpisywaniu umowy. Przykro nam, że taki szum w komunikacji miał miejsce. Trzymamy Pani kciuki w znalezieniu idealnej pracy. Pozdrawiam serdecznie, Hana, Indicada

Kurczę

Zdecydowanie najgorsza agencja przez którą miałem nieprzyjemność pracować Informacje które otrzymałem przez internet , na rozmowie o prace , przy podpisaniu umów i w fabryce były wszystkie inne Nic się ze sobą nie pokrywało, ani godziny pracy, ani rozkład jazdy, ani wymiar pracy Panie zachowywały się jakby nie miały bladego pojęcia o tym jak działa firma do której wystawiają ogłoszenia, a kiedy zada się im pytanie to zbywają to uśmiechem nie dając żadnych wyjaśnień. Zdecydowanie nie polecam pracować poprzez tą agencję.

@Kurczę

i to już nie zostało jakkolwiek wyjaśnione? skoro wymiar pracy wyszedł inny to w jaki sposób udało się to ostatecznie naprostować? ostatecznie doszło do tego zatrudnienia? i kiedy miało to miejsce, ciekawa jestem czy ktoś z agencji jeszcze się co do tego odniesie

Myślimy z chłopakiem nad ta praca na produkcji w Czechach. Jest tu właśnie dostępna ta oferta. może dla niektórych to sprawa drugorzędna, ale jakie posiłki tam serwują? W opisie wskazana jest ta znika na 45%, więc jak cenowo to wychodzi, czy jest dobre i czy są wersje wege?

Rozsądna Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 37 dni.

Agencja jak każda czyli do bani.Zwalniają pracowników SMS, bez wypowiedzenia z podaniem przyczyny. Ludzie czy wy nie czytacie umów? To co robia agencje a Indicada zwłaszcza to działanie niezgodne z kodeksem pracy. Zawsze obowiązuje okres wypowiedzenia, najkrótszy to 3 dni a najdłuższy 14. Niestety Polacy nie znają swoich praw i olewają temat. Pozwalają sie zwalniać sms z dnia na dzień. Ja właśnie po tym co odwalają w Omnium, poczyniłam kroki prawne. I zachęcam wszystkich by zrobili to samo. Jeden, drugi pozew i agencyjki są pozamiatane. Nie można narzekać kiedy sami jesteście sobie winni, że pozwalacie na takie traktowanie. Z Tego co wiem to poruszenie zrobiła jedna osóbka w innej agencji i się dzieje. Ja postanowiłam iść jej przykładem.

Lola Nowy wpis

Dzień dobry, jak wygląda teraz kwestia zaliczek? W zeszłym roku ktoś próbował o nie podpytać, lecz bezskutecznie. Chce się dowiedzieć czy tygodniówki są możliwe?

Cześć, czemu operator magazynu zarabia więcej niż ten od produkcji? faktycznie jest więcej pracy? zauważyłem, że w ofercie na magazyn piszą o zarobkach od 6 tys do 6,5 tys. czy ta praca co do to tych stawek jest według was adekwatna?

Hana, Right Indicada Nowy wpis

Dzień dobry, prawdopodobnie chodzi o 2 różne oferty. Różne firmy oferują różne warunki. Magazynier w firmie Brembo (sądząc po wskazanym zarobku) działa na innych zasadach i warunkach pracy (weekendy, zmiany 12godzinowe), z tego zarobek jest większy, niż np. operator produkcji w firmie Plastic Omnium, gdzie weekendy się nie pracują :) W razie pytań odnośnie ofert zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam serdecznie, Hana, Indicada +48 883 758 790

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w RIGHT INDICADA s.r.o? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Kontroler jakości
Ostrava
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
Alex

@Alex

zgadza się było żle ale teraz jest jeszcze gorzej jak wszedł nowy właściciel

Aneta
@Alex

Ja pracuję do piątku wytrzymałam tydzień . Miało nie być 12 a są dwie w tygodniu powiedziałam że nie będę jej robić bo dla mnie to za dużo nie czuję potrzeby nie mam siły więc mi podziękowano za pracę pracuję do końca tygodnia a o 12:00 dowiedziałam się w poniedziałek. Jak załatwiłam pracę przez agencję to o 12:00 nie było mowy. Ja załatwiłam przez inną agencję z czeskiego Cieszyna.

@Alex

Dzień dobry, bardzo nam przykro za Pana negatywne doświadczenie z firmą Plastic Omnium. Pana zwolnienie jednak było decyzją firmy Plastic Omnium, agencja jest niestety tylko pośrednikiem i nie ma wpływu na decyzję firmy. Jeżeli ma Pan jakiekolwiek wątpliwości co do zgodności oferty z rzeczywistym zarobkiem i warunkami pracy, prosimy o kontakt. Pozdrawiam serdecznie, Hana, Indicada +48 883 758 790

@Aneta

Estera

Teraz ostatnio nikt nie pisał o tej produkcji w Czechach? Piszą już w samym tytule, że płacą od 5100 do 6000 zł. to praca dla kobiet i mężczyzn wiec myślę czy by z chłopakiem nie spróbować. zanim jednak cokolwiek mu podeślę to możecie w ogóle ocenić jak teraz tam się robi? jakich mi predyspozycji potrzeba by sobie dać rade? jak dziewczyny prace oceniacie?

RIGHT INDICADA s.r.o prowadzi aktualnie rekrutację i z tego co wiem, to oferują 5100 PLN i Kierowca Autobusu. Czy oferowane są premie? Na jakich zasadach?

kasia

mam pytanie czy ktoś miał taką sytuacje że podpisał umowę i badania u lekarza i na następny dzień szkolenie ale bus nie zabrał jak było się przed czasem ,nawet jak jeszcze miał kierowca po drodze nie odbierali końcu się do koordynatora dodzwoniła i powiedziałam jak sytuacja wygląda to pani powiedziała że w 15.05.2023r. ma być szkolenie następne i powiedziała że będziemy jeszcze w kontakcie od piątku żadnego kontaktu odnośnie szkolenia .Proszę o poradę bo nie chcę płacić kary i co mam robić ?

Kurczę

@Kurczę

Dorota

Jestem pod ogromnym wrażeniem Pani przeprowadzającej rekrutacje Pani Andrea bo tak ma na imię jest miłą i sympatyczną osobą,Jest wymagająca ale cierpliwa po raz pierwszy a byłam już na różnych rozmowach i rekrutacjach spotkałam się z taką osobą .Takiej osoby jak Pani Andrea nie ma i takie osoby bardzo cenię.. Jastrzębie ul Wrocławska 20dn 28.03 2023 Pozdrawiam Serdecznie ❤️

@Dorota

to Anrea czy Aleksandra .Dwa wpisy w tym samym czasie o dwóch innych rekruterkach.Jesteś ich sekretarką czy czekasz namiejsce jako rekruterka i zatrudnili do lania wody na forum. Byłem pracowałem a jak się zwolniłem nie mgłem doprosić się o dokumenty zwolnienia,a na koniec pit do rozliczenia 3 tygodnie prosiłem obiecywali że dostanę ,azsam się musiałem pofatygować do Ostrawy bo do dziś bym go nie dostał.

Jolka

Najgorsza agencja nic nie wytłumaczą gdzie iść ci robić 4kierowcow nie wiadomo który kiedy jedzie ani tel ani nic fabryka (usunięte przez administratora) powińni sami Czesi (usunięte przez administratora) a tam Desperaci z Polski i z Ukrainy...Traktują ludzi jak Roboty brakuje tylko żeby łańcuchy przy nogach mieli porażka....Nie polecam

@Jolka

Czytając tę opinię ciekawa jestem jednego. Skoro takie rzeczy przyuważyłaś i odebrałaś w ten sposób warunki, które zastałaś, to w jaki sposób podczas konsultacji z agencją zostały Ci one tak właściwie przedstawione? Mam na myśli chociażby wspomnianych obcokrajowców, chyba była informacja, że będą?

maros

czy firma,tak jak inne daje co tydzien zaliczki?

maros

witam,ktos z was pracował/pracuje w ostravie na lakierni pociągów?

Anonimowy

Nie polecam, mieliśmy umowę wszystko było załatwione z czego na następny dzień po wielu próbach skontaktowania się z firmą powiedzieli że nie szukają nowych pracowników.

Karol
@Anonimowy

Jaką umowę? Ustną czy już coś podpisałeś? Bo jak tak to trudno się przecież tego wycofać. Na jakie stanowisko mieli cię przyjąć?

Kuba
@Anonimowy

Na to wpływ mają najczęsciej bezpośrednio konkretne fabryki. Zdarza się, że na ostatnią chwilę zmieniają zapotrzebowanie. Rekruterzy zawsze starają się znaleźć rozwiązanie, to nie jest wina agencji.

@Kuba

Ciężko, żeby w takiej sytuacji nie próbowali szukać żadnego rozwiązania.... Pytanie tylko z jaką skutecznością? Często takie sytuacje się zdarzają? Jak rekrutujący wtedy reagują? Jakie alternatywy wychodzą?

Dorota Dorota

Witam ,Jestem pod ogromnym wrażeniem Pani przeprowadzającej rekrutacje Pani Aleksandry...po raz pierwszy trafiłam na tak miła życzliwą osobę.Jest wymagająca ale wyjątkowa ,byłam w różnych firmach ale takie osoby jak Pani Aleksandra nie istnieją,. Dziękuję bardzo...Byłam na rekrutacji dnia 28.03 2023 na ul wrocławskiej 20Jastrzebie o godz 11Takie osoby się naprawdę ceni.. Dziękuję bardzo

Wacek

Bardzo dobry pracodawca, nie ma problemów podczas załatwiania spraw, polecam

@Wacek

Cieszę się, że jesteś zadowolony z pracy w firmie RIGHT INDICADA s.r.o. A jak oceniasz zarobki? Czy są adekwatne do wykonywanej pracy?

Lowca
@Wacek

Nie klam ludzi. Ptacuje z tej firmy i cos wiem Przychodze na nocke szafka rozkradziona bez ubran roboczych. Nastepnego dnia wykonalem 24 telefony do koordynatorki z Czech i 18 na biuro w Ostrawie Zero oddzwonienia zainteresowania pracownikiem. Wyplaty opuznienia W (usunięte przez administratora) mam taka firme

Magda
@Lowca

Witam...masz rację. Nadal czekam na pit do rozliczenia i cisza... może na jakiś namiar telefoniczny mogę liczyć ?? Będę wdzięczna... pozdrawiam Magda

@Wacek

zła komunikacja na lini pracownik pracodawca ,mają za dużo pracy albo olewaja pracownika

@Lowca

fakt problemy są w komunikacji na lini pracodawca pracownik olewaja pracownika

Magdalena
@dafi

Jakie konkretnie problemy widzisz? Ktoś próbował rozmawiać o tym z szefostwem, jest możliwość że z tymi składkami to była pomyłka?

Julia

Z tego co widzę pojawiają się tu opinie od pracowników zatrudnianych do innych firm dzięki nim. Ja natomiast ciekawa jestem jak u nich w firmie by się pracowało tak właściwie. Jak warunki tutaj wyglądają i atmosfera? Ktoś pracuje i by się odniósł?

Witam kontakt z firmą bezproblemowy. Jeżeli kogoś nie zatrudnią lub praca się nie podoba od razu szukają innego pracodawcy.

MrHak

Byłem zatrudniony w Varrock Rychwald. Zwolniony bez podanie przyczyny na początku roku 2021 przez Jureczka. Nie mogę doprosić się PITu do rozliczenia podatku. Olewają pracowników. Wyleczyłem się z pracy dla pepików. W Polsce też można zarobić.

greg
@MrHak

masz racje co do tej firmy też tam pracowałem miesiąc temu i do tej pory nie wypłacili mi wynagrodzenia czekam i czekam a tu nie ani nie odbieraja telefonów ani nie odpisuja na meile

@greg

Prawdę piszesz? Bo skoro oni czeską firmą są to gdzie takie sytuacje można ewentualnie zgłosić? Polskie organy chyba nie pomogą w tej kwestii?

Alexandra

Każdy kto szanuje swój czas powinien omijać tą agencję szerokim łukiem . Agencja nie odprowadza składek za pracowników . Nic dodać , nic ująć ale przed podjęciem pracy warto pomyśleć

Magdalena
@Alexandra

Czemu omijać? Czy coś jeszcze firma takiego robi oprócz niepłacenia składek, co Cię zniechęciło?

Zostaw merytoryczną opinię o RIGHT INDICADA s.r.o - Ostrava

• Jak się pracuje w RIGHT INDICADA s.r.o?

Zobacz opinie na temat firmy RIGHT INDICADA s.r.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RIGHT INDICADA s.r.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

RIGHT INDICADA s.r.o