zetka auto

Ostrava

Opinie o zetka auto

admin 2015-05-30 05:15
Czy zgadzasz się z opiniami na temat firmy zetka auto? Zachęcamy do komentowania. W ten sposób pomagasz użytkownikom, którzy myślą nad podjęciem tam pracy.
Cała prawda !!! 2017-07-06 17:04
Kontrole przeprowadzone w Ostrawie wykazały, że agencja Zetka Auto "w dużym stopniu nie wywiązała się ze swych zobowiązań, nie zapewniając, by warunki płacy i pracy tymczasowych pracowników nie były gorsze od tych, jakie mają pracownicy etatowi" - głosi raport rzecznika Otakara Motejla. Gazeta Wyborcza napisała, że Polacy w zakładach Skody w Mladej Boleslav w środkowych Czechach traktowani są jak niewolnicy. Według dziennika około 900 polskich robotników było terroryzowanych, źle wynagradzanych, zmuszanych do pracy przez 16 godzin na dobę, a w razie odmowy karanych potrąceniami wynagrodzenia lub utratą kilku dni urlopu, a nawet biciem. Ponadto mieszkali w nieogrzewanym baraku bez dostępu do ciepłej wody.
Zostaw swoją opinię o zetka auto - Ostrava
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie zetka auto