DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.

Opinie o DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.

EdzioListonosz

można robić nadgodziny i mieć życie rodzinne. wystarczy mieć wyrozumiałą żone i małe dzieci których nieobchodzi czy tata jest w domu czy nie. Nie wiem o co wam ludzie chodzi. Na zachodzie ciągacie jęzory po podłodze zeby tylko narobic nagodzin a w domu zachowujecie sie jak szlachta która nie powinna pracować.

Pancik
@EdzioListonosz

Na zachodzie to jadę po kasę gdzie mam w miesiącu od 8-10 tys zł na PL a tu to Ukraina powinna rypać nadgodziny bo onie chcą zarabiać jak najwięcej a Polacy powinni zarabiać dobre pieniądze bez nadgodzin. (usunięte przez administratora)

@Pancik

Nasi pracownicy otrzymują pensję podstawową znacznie wyższą niż minimalna krajowa. Do tego otrzymują wynagrodzenie za nadgodziny oraz dodatkowe premie.

@DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.

Za pęsje minimalną nikogo by nie było nawet Ukrainy. W Großbeeren zarabiam 1200 eur netto za miesiąc i 7 godz 30 minut pracy do tego Kindergeld.

Miło nam, że mimo tak wysokich zarobków śledzi Pan profil naszej firmy. Nie jesteśmy w stanie zaoferować takich warunków finansowych, ale jeżeli zmieni Pan zdanie to zapraszamy do współpracy.

Jajakobyły
@DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.

Ale Dirks to Niemiecka firma... W Niemczech można płacić w Polsce już nie...? Hier stinkt etwas....

@Jajakobyły

Nie wiem co chce Pan osiągnąć takim wpisem. Użytkownicy forum nie wspominają, że zarobki są niskie. Prosimy o merytoryczne opinie, a nie tylko negatywne wpisy.

11 - 12 godz pracy to za wiele

Ko
@DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.

Co do wypłaty to faktycznie nie jest aż tak źle. To chyba jednak trochę trzyma ludzi. Ale godziny pracy, szacunek do pracownika i jego zdrowia, i przedeszystkim pracowników ochrony macie do wymiany. Jeśli nie wiedzą państwo jakie mają ludzie problemy z ochroną proponuje iść na hale i porozmawiać.

Ale dzięki temu mamy 16-17 dni pracy w miesiącu, a reszta wolne :)

Ola
@Ko

A co z ochroną nie tak?

@DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.

A pani pracuje po tę 11 albo 12 godzin? Czy 8 w biurze. Bo jeśli po 8 to proszę nie pisać że 11 godzin przez 3 dni jest takie fajne.bo akurat te 2 dni wolne ledwo starczy na regeneracje. Podpisując umowy system pracy miał być 10 godzinny.

Celem tego forum jest przedstawienie opinii na temat danego miejsca pracy, a nie bezpodstawne atakowanie innych pracowników za ich tryb pracy czy stanowisko. Nikt nie pisał, że praca w godzinach nadliczbowych jest przyjemna. Niemniej krytykowanie kogoś za to, że jest pracownikiem biurowym i czas jego pracy wynosi 8 godzin nie jest w porządku. Pracownicy biurowi, na których Pan/Pani narzeka naprawdę mają na względzie dobro firmy i współpracowników, a jeżeli wymaga tego sytuacja to również pracują w godzinach nadliczbowych. Równoważny system czasu pracy, jaki obowiązuje w naszej firmie dopuszcza możliwość wydłużenia czasu pracy do 12 godzin i taki zapis jest zawarty w "Informacji o warunkach zatrudnienia", która jest integralną częścią umowy, jaką Pan/Pani podpisał/a.

Xxx
@Ko

Problem do ochrony bo widać kraść nie można. Ha Ha Ha. Ochrona jest od tego aby pilnować takich jak Ty bo skoro masz problem to znaczy że masz coś na sumieniu.

Kumpel Anreasa
@DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.

Proszę opublikować PEŁNĄ treść proponowanej umowy o pracę. Bez danych szczegółowych, bądź dotyczących tajemnicy firmy. ludzie sobie poczytają, przemyślą...

Inbau
@Kumpel Anreasa

Ktoś z byłych pracowników opublikował w internecie, nie pamiętam gdzie. Główna zasada czytamy wszystko zanim podpiszemy. W firmie funkcjonują umowy lojalnościowe. Zgadzam się, że oficjalne wpisy, to opinie osób z biura, ciepełko, cisza, wygodny fotel, nie mówiąc o kasie. Jest jak jest, jak budowano halę, w wielu firmach padł blady strach, że pracownicy odejdą, ale tak się raczej nie stało. Jak będzie dalej zobaczymy, fakt, że można trochę podłapać zasad działanie e-commerce. Pozdrawiam.

@DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.

Z czego pierwszy dzień na regenerację, nie polecam

@DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.

Jasne że bylibyście w stanie tylko nie po to Niemiec wynajął magazyn w Polsce żeby płacić jak u siebie, paczki idą na całą europę, klienci płacą ceny europejskie, a różnica to czysty zysk.

Aaaaa

A kiedy skończą się nadgodziny? I czy to prawda że nadgodziny będą płatne 50 procent ponieważ zostajemy tylko godzinę a powyzej 2 dopiero są płatne 100 procent?

Zastawiam się nad pracą. co polecacie Homanit czy Dirks. Która firma lepsza?

To i To lipa

Polecam Dirks

Mbym

Oczywiście, że Homanit.

Oliwia

I jeszcze chcę dodać że toalety na hali są bardzo brudne. Tak wiem ludzie sami powinni dbać o higienę itd, no ale nie wszyscy to robią. Brak też papieru toaletowego tak że ekipa sprzątająca jest na minus.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Uczciwy

Po co w firmie są kamery i ochrona?? W ubikacjach można znaleźć opakowania po różnych produktach. Idioci uważający się za cwaniaków wpieprzają produkty i to przynosi firmie straty . Czy tego naprawdę nie widać czy po prostu kierownictwo ma to gdzieś bo ktoś całkiem dobrze pikuje a że czasem coś zajuma i sobie zje to mały pikuś. Cierpią na tym "normalne" osoby bo nic niby nie można wnosić - a niestety pomiędzy pracą a główną przerwą chciałoby się coś choćby słodkiego przekąsić choćby zwykły batonik --- ale NIE wszak jest ZAKAZ wnoszenia. To właśnie przez TYCH idiotów. Ochrona niech robi swoje i wyłapuje złodziei ( bo to najzwyklejsza kradzież) a nie czepia się uczciwych. Kierownictwo też może by się i tym zainteresowało a nie tylko duża ilość pików, pików, pików, pików......Tak, mam świadomość , że w "molochu" trudno utrzymać dyscyplinę - ale ze 2/3 przykłady nagłośniowych zwolnień za "podjadanie" firmowych produktów może by przyniosło jakiś efekt. A może nie ? - wszak koleżanki i koledzy z Ukrainy często się zmieniają echhhhhh. Dajcie nam naprawdę normalnie pracować i możliwość uzupełniania kalorii podczas ciężkiej pracy fizycznej - gdyż przerwa 20 minut podczas 11 godzin tego ie rekompensuje. W pozostałym czasie nie możemy opuszczać hali a wnosić nic nie możemy

Tak
@Uczciwy

Cóż trudno się nie zgodzić. 20 min przy 11 godzinach to za mało. Ale tego raczej nikt nie zmieni bo należy się 15 min wg. Kodeksu pracy. Osobiście nigdy nic nie znalazłam w toalecie. Ale każdy wie ze (usunięte przez administratora)nawet nie ida na przerwe. To czy ukradkiem coś wnoszą czy jedzą z hali tego nie wiem. Chyba ze potrafią wytrzymać 11 godzin bez jedzenia na samej kawie i papierosie.

Xxx
@Uczciwy

Ochrona jest ale w kiblach nie będzie przesiadywać 24h i kamer tam nie zamontujesz. Wszystko jest nagrywane i po tem sprawdzane. Nie jedna osoba już poleciała z pracy za kradzież. Druga sprawa to jak byście nie kradli to by nikt nic nie gadał. Zatrudnij się w Großbeeren w Niemczech to nawet skarpetki ściągniesz taka jest kontrola i nic nie wniesiesz. Dla mnie prosta sprawa nie pasuje to się zwolnij. Ochrona robi to co dyrekcja chce tak że nie bla bla w necie tylko zapraszam do dyrekcju.

uczciwy
@Xxx

Chyba masz problem z czytaniem ze zrozumieniem - ale to Twój problem. Nie pisałem, że trzeba w kibelkach kamery, ochrony czy inne cuda , bo tam po prostu nie ma towaru. Tam odbywa się już ewentualna konsumpcja. Sorry, ale chyba jestem głuchy albo nie w temacie ale po prostu jeszcze nie słyszałem aby ktoś wyleciał za to że podjada skradziony batonik,ciasteczko czy cokolwiek innego. W Grossberen jest inna specyfika,inne towary w tym pewnie jakaś biżuteria,zegarki itp więc po mojemu porównanie nieco nietrafione.Przecztaj to co napisałem wcześniej ze 2-3 razy to może nadążysz za moim tokiem rozumowania.Pozdro

Co
@uczciwy

Ja tez nie słyszałem żeby kogoś zwolnili. Tamten pan to chyba pracownik ochrony skoro tak bardzo się zdenerwowal. Do tego problem z czytaniem ze zrozumieniem.

@Tak

Owszem idą na przerwę, niektórzy pikują na przerwie ale przegryzają w międzyczasie SWOJE jedzenie

Są inne opcje

Firma ma szansę tylko jeśli nie będzie stosować odpowiedzialności zbiorowej i myślenia życzeniowego. Teraz to się tylko licytują kto więcej ''zrobił''(dużo zleceń do poprawy) i miał mniej ludzi, a że wszędzie (usunięte przez administratora) to ch...,papier wszystko przyjmie, cwaniaki się cieszą a uczciwi wk..ieni sp...dalają. Po to chyba są loginy k...a żeby każdego ocenić sprawiedliwie. O tym że 50 saszetek do liczenia to nie jest żaden ''brak'' a towary wrzucone do kartonu jak do studni i rób co chcesz nie wspomnę

A może inaczej

Nie wchodzę na takie strony z opiniami. Mam własną na temat firmy ale wiem jedno. Każda negatywna opinia zniechęca potencjalnego pracownika. Są 3 różne zmiany. 3 różnych kierowników. Różne stanowiska i godziny pracy. Wiem ze każda negatywna opinia jest tu pisana bo nie ma gdzie indziej człowiek możliwości się wygadac . Dać upust złym emocja. Każdy jest zmęczony. Ciągle nadgodziny a końca nie widać. Przejrzałam każda opinie. Na niektóre komentarze bardziej sensowne pracodawca odpowiedział. Może nie był by złym pomyslem wprowadzenie w zakładzie anonimowych ankiet. Każdy pracownik mógł by taka zabrać do domu. Mogło by się znajdować w nich opinia ocena np. Kierownika brygadzisty lidera ochrony albo firmy sprzatajacej. Pomysły na usprawnienie pracy na danym stanowisku. Co można zmienić aby praca była wydajniejsza. Co pasuje pracownikowi co nie. My to często mówimy ale gdzieś to ginie. Może zacząć od tej drugiej strony. Czasem nie wielka niby zmiana a robi dużą różnicę. Może wtedy pracownicy poczują się wysłuchani. Samymi negatywnymi ocenami pracodawcy nie wiele wskoramy. Odstraszymy tylko osoby które może będą chciec zacząć pracę.

Uuuuuu

Plusem firmy były grafiki na 3 miesiace i wolne swieta. Teraz dostajesz sms z dnia na dzień nawet o 22 w nocy o przedłużonym czasie pracy. 3 miesiąc nadgodzin i cóż nawet w święto 11 listopada do pracy. Ciekawe czy w Boże Narodzenie i w Nowy Rok tez będziemy pracować.

pracujący
@Uuuuuu

11 listopada to dla chętnych . Nie wprowadzaj w błąd potencjalnie nowych pracowników że w święta w firmie obowiązkowo się pracuje. To tylko My Polacy święto mamy w ten dzień.

@pracujący

I zdziwiłbym się ile osób było chętnych na przyjście tego dnia do pracy. 100% płatne moja zmiana ma od piątku wolne to dlaczego nie przyjść więcej sobie zarobić.

Zorientowany
@Uuuuuu

Wiadomo z tygodniowym wyprzedzeniem o ewentualnych wydłużeniach godzin pracy może zainteresuj się troszkę .... sms jest tylko dla przypomnienia !!!

Uuuu
@Zorientowany

Dziwne ale nas informują sms. Nie wiemy tydzień wcześniej. Ale dobrze wiedzieć że jesteśmy informowani na samym końcu. Na pytania jak pracujemy najczęściej slyszymy odpowiedz ze nie wiedzą.

?
@DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.

A ty jesteś pracownikiem czy pracodawca? Profil jako pracodawca a piszesz jak pracownik

Krn

Witam, ile wynosi średnia wypłata, stawka godzinowa (normalna i średnia) i premie (za co i ile) pozdrawiam.

@Krn

1700 - 2000 EUR

A ja tam planuje iść do pracy w Dirks od nowego roku. Byłem już na rozmowie ale zwlekam zwlekam i zwlekam. Może na wuzki wysokiego składowania lub Inbau.

Bardzo dużo jest nienawiści w komentarzach. Wiec postaram się wyjaśnić wszystko tak aby osoba która chce rozpocząć pracę miała jasna sytuacje. Bo po to jest ta strona. Nadgodziny są podobno nie obowiązkowe ale znam osoby które nie przyszły na nie i miały nieprzyjemne rozmowy z swoimi przełożonymi. Pracujesz w sumie od 4 do 15 i od 15 do 2. Mało kiedy pracuje się normalnie po 10 godzin. Jeśli ma się siłę można przyjść na inna zmiane wtedy ma się brutto 50 zl więcej. Płatne co 3 miesiace. Więcej zarobisz wiekszy podatek. Przerwa 20 min i dwa razy po 5 dla palących. Nie ma możliwości tak naprawdę napić się tej kawy. Znajduje się ona kolo kierowników nad kamerami wiec jeśli usiadziesz za raz zostaniesz poinformowany ze to tylko na przerwie można. Niestety ale praca na wysokich obrotach. Do tego chodzi jakiś Niemiec obserwuje każdego. Cóż niektórzy pracują nawet po 12 godzin chodzi o wozkowych. Podobno mogą pracować jedynie 8 ale jakimś cudem firma to omija. w firmie dostaje się mandaty. Za różne przewinienia nie koniecznie z twojej winy. Jeśli weźmiesz towar i nie sprawdzisz czy na tej lokalizacji ktoś przed tobą nie uszkodził czegoś to ty jako ostatni otrzymujesz 100 zł mandatu. Jest cała lista za co można dostać mandat. Pracownicy w większości to ukraincy. Zmieniają się co parę miesięcy. To wszystko wygląda dość negatywnie. Ale są plusy. Wypłata zawsze na czas. Święta wolne. Można dorobić jak ktoś nie ma życia prywatnego. Jest fundusz socjalny. Przy 12 godz jest ciepły posiłek ale tego wymaga kodeks pracy. Praca jest blisko. Firma próbuje zmienić swoja negatywna opinie. Ale wydaje mi się ze zmęczeni pracownicy to najgorsza wizytówka. Mam szczera nadzieje ze to się skończy. Są zatrudniani nowi pracownicy. I może wrócimy do pracy po 10 godzin. Wtedy naprawdę da się spokojnie wyrobić premie. I zmęczenie tak nie daje po kościach

Dzień dobry, Bardzo dziękujemy za merytoryczną opinię. Chcielibyśmy parę rzeczy sprostować, lub rzucić na nie inne światło. Nadgodziny wynikają ze stale rosnącej ilości zamówień jakie dostajemy do zrealizowania. Oczywiście, dla Pracodawcy to też nie jest sytuacja idealna, gdy musi płacić dodatkowe koszty, ale na tą chwilę nie mamy na to innego rozwiązania. Wrócimy do normalnego trybu pracy, gdy tylko będziemy w stanie osiągnąć narzucone nam cele bez przedłużania zmian. Rekrutacja nowych pracowników trwa cały czas, przyjmowane jest bardzo dużo osób, nawiązujemy współpracę z kolejnymi agencjami pośrednictwa pracy. Niestety prawo w Polsce wymusza na pracownikach z Ukrainy okresowy powrót do domu w celu przedłużenia wizy i pozwolenia na pracę. Uwaga o podatkach nie dotyczy naszego zakładu pracy, ponieważ tą kwestię również definiuje polskie prawo. Może nam Pan wierzyć lub nie, ale miejsce, gdzie stoją ekspresy do kawy nie zostało wybrane w celu kontroli czy obserwacji pracowników - po prostu tam było wolna przestrzeń, bezpieczna od ruchu wózków i z łatwym doprowadzeniem prądu :) Praca jest "na wysokich obrotach", ale tak samo wygląda logistyka na całym świecie. Pan jako klient oczekuje od sklepu dostawy zamówienia w jak najkrótszym terminie, nasi klienci również tego od nas oczekują. Z kolei firmy kurierskie oczekują, że przygotujemy paczki gotowe do transportu w określonym terminie, bo kierowca nie może czekać. Mandaty byliśmy zmuszeni wprowadzić, ze względu na bardzo duże koszty, którymi jesteśmy obarczani za uszkodzone towary, i naprawdę, nie pokrywają one zupełnie kwoty, jaką miesięcznie jesteśmy obarczani. Oczywiście mandaty nie są wystawiane lekką ręką, ale tylko w sytuacjach bezspornych, gdzie wina jest ewidentna. Pan z Niemiec, który ostatnimi dniami pojawia się na hali, nie obserwuje tylko czynności pracowników, ale szuka również sposobów na usprawnienie i optymalizację produkcji na różnych etapach i w różnych działach. Na zakończenie proszę się nie zrażać tymi przedłużonymi zmianami, jest to sytuacja tymczasowa i Pracodawca również chciałby to zakończyć jak najszybciej. Dziękujemy i pozdrawiamy :)

Hahahaha
@DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.

Sytuacja przejściowa z nadgodzinami trwa od 3 miesięcy bez przerwy. Może zamiast Ukraińców na parę tygodni zatrudnić Polaków na stałe?

@DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.

Ja to wszystko rozumiem. Ale nie rozumiem jak można brać co raz to więcej zlecen nie mając pracowników i zmuszając tych którzy zostali do 11 12 albo nawet 13 godzin pracy. Ciężkiej pracy. Nie trwa to tydzień tylko juz ponad 3 miesiąc. W ciągu 3 miesięcy nie znaleziono pracowników?

12-godzinna zmiana jest tylko i wyłącznie w piątki, dłuższych zmian niż 12 godzin nie ma. Pracowników ciągle przybywa, przyjęcia są w każdy poniedziałek i czwartek, a chociażby dzisiaj przyjętych zostało 14 osób.

@DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.

Nie do końca prawda. Pamiętam dobrze ze zmiana C pracowała raz 13 godzin w piątek. Bardzo głośno było to komentowane na naszej zmianie ze nam też będą tak kazać pracować.

Junik

Grossbeeren czy Dirks

@Junik

Dirks

Miły

Ja tam nie widzę tego. Nadgodziny wszystkie zapłacone. Dla mnie to dodatkowe pieniądze. Sam często zgłaszam się na nadgodziny. Jak się komuś nie chce pracować i siedzi w domu to ma czas narzekać.

@Miły

Nie każdy chce być zmuszany do pracy w nadgodzinach. One powinny być dla chętnych a nie narzucane odgórnie.Skoro plan jest zawyżany względem ilości pracowników to niech firma zatrudni więcej ludzi aby wykonać ów plan bez zmuszania do dodatkowych godzin.Od środka wygląda to tak -- robol ma robić i godzić się na wszystko , bo przecież Polak potrafi. Oczywiście, że jak się nie podoba można odejść - jakież to typowe hahaha -- ale gdzie w tym wszystkim jakikolwiek szacunek dla pracownika ? Nie wspomnę o jego rodzinie bo robiąc po minimum 11 godzin dziennie niewiele pozostaje czasu i SIŁ na życie rodzinne. Praca w firmie nie należy do lekkich . Nie piszę aby się opierniczać i robić jakieś tam minimum - ale bez przesady i wygórowanych planów

Kamila
@pracownik

@pracownik Na jakim stanowisku pracujesz w Dirks Service i co należy do Twoich obowiązków? Napisałeś, że praca w tej firmie nie należy do lekkich. Zatem bardzo mnie ciekawi Twoja odpowiedź.

@Kamila

Praktycznie stanowisko jest bez znaczenia . Praca ciężka bo trzeba sporo kilogramów przerzucić lub nieźle się namachać czyś piker , na zbrojeniu , pakowaniu czy nawet na widlakach lub kartonach( tam to trzeba się nabiegać i liczyć można w kilometrach). Na niektórych stanowiskach trzeba wykonywać tysiące tych samych ruchów - więc nic dziwnego , że stawy po jakimś czasie mogą wysiąść .Do tego dochodzi presja czasowa bo norma i zagrożenie bo pikerzy potrafią wyskakiwać z jeszcze jadącego "pędolino".. Dochodzi żywność dla ludzi - więc repak dodatkowo zawalony robotą. Po prostu jest zbyt mało ludzi - więc na maksa wykorzystują tych co są -- jesteśmy tylko małymi trybikami które gdy się popsują po prostu się wymienia - a ONI nie biorą pod uwagę, że kiedyś skończą się "te części zamienne" .

Realny
@pracownik

Chyba lepiej ze jest praca i przejsciowo pracujemy w nadgodzinach niz tej pracy by nie było, wszystko jest zapłacone albo odbierzesz wolne. Niedlugo wypłata i dobrze będzie zobaczyć więcej na koncie. Pracowalem ciężko w magazych holenderskich w różnych warunkach i przestańcie wiecznie narzekać bo wiem o czym mówię. Nie jest lekko fakt ale firma z czasem dojdzie do stabilizacji a więcej zamówień to chyba kwestia zaufania do firmy.

@Realny

Oby było tak jak twierdzisz - że nastanie stabilizacja. Nadgodziny płatne co kwartał więc na święta jak znalazł - to fakt . Pytanie tylko czy te pieniądze są tego warte? Odbije się to na naszym zdrowiu jak nie w najbliższej przyszłości to za kilka, kilkanaście lat . Będziemy pokoleniem staruszków ruszających się za pomocą balkoników. Ale prawda - pracować trzeba więc zaciska się pośladki i robi to co należy robić

@Miły

Zgłaszasz się na nadgodziny?! Po 11 obowiązkowych tak jeszcze z 5? Daj trochę tego co bierzesz. Jak ktoś chce zawsze może przyjść w dzień wolny, 10 to już jest za dużo, chyba że ktoś się op... obija

@Realny

Zdziwisz się ale za nadgodziny masz płacone co 3 miesiace. Czyli dostaniesz dopiero w grudniu te nadgodziny co robisz w wrzesniu październiku listopadzie

Miły

Hey. Już po wypłacie. Fajna kaska wpadła???? Zdecydowanie lepiej niż to co można zarobić w innych zakładach w Krośnie. Na nadgodziny przychodzę kiedy mam wolne wynikające z grafiku. Dni wolnych w miesiącu mam 13 może i 14. Zależy jak się złoży z grafiku. Pracuję po 11 godzin , to prawda, wówczas nie zostaje na nadgodzinach. Lecz w dni wolne i owszem. Pokażcie mi Zakład w którym pracujesz 16 , 17 dni i resztę masz WOLNE!!!. Jasne zmiany, praca od 4 tej, ale nie chce jeździć do niemieckich magazynów, a na mieście zdecydowanie słabiej płacą. P O L E C A Miły.

@Miły

Witam, również polecam tą pracę chociaż nie należy do lekkich niezła kasę można zarobić, ze strony pracodawcy jest wszystko ok

toJa
@Miły

Super , ale zapewnie nie masz rodziny więc może i możesz sobie na to pozwolić bo pracując tyle co Ty to nie ma szans na choćby namiastkę życia rodzinnego

Edward
@toJa

Masz na myśli pracę w nadgodzinach? Napisz w jakiej kwocie są płatne i o ile stawka jest wyższa niż podstawa wynagrodzenia?

@Miły

Jak długo dasz tak radę? Pokazałeś to już nie możesz tylko musisz. Im chyba chodzi o to żebyśmy wszyscy pracowali jak Ukraińcy, co najmniej 150% etatu, albo nas zastąpią.

toJa
@Edward

Niestety ewentualnie w grudniu gdyż wtedy dopiero będę miał pasek z wypłatą z nadgodzinami. Nie wiem jak to wyjdzie.. Wprowadzili też dodatkowo bonus 50 pln za każdy przepracowany pełny dzień na innej zmianie i szansę wylosowania 200 pln ( za każdy dodatkowy dzień 1 taki jakby los). Widać,że firma coś próbuje

@Miły

To ile zarobiłeś i za ile godz

Realista
@Realny

Magazyny takie jak w Krośnie są reliktem. W Anglii od dawna są automatyczne, bądź półautomatyczne linie. Jest to trend światowy, związany z brakiem zasobów ludzkich, niskich kwalifikacji. System oparty na ludziach, to relikt zakładający dostęp do taniej siły roboczej. Takie z grubsza były założenia koncepcyjne przy projektowaniu, aby drogie systemy transportu i segregacji zastąpić ludźmi. Nie powiem, taśmociąg jest dość dobrze wykonany, (są gorsze), kartoniarki w technologii snopowiązałki..., brak czujników zapełnienia regałów, systemów antykolizyjnych dla wózków. (usunięte przez administratora) Są lepsze i gorsze firmy w okolicy, czy w Niemczech, praca w tej firmie to wolny wybór, ale i czasami konieczność życiowa. Czym mam doświadczenie w e-comerce...? Myślę , że tak, i to na wielu poziomach.

Świstak

Praca w porządku, jasne warunki umowy. Zakład nowy to dużo robi się dla pracownika . Darmowa kawa, posiłek .

Ruski
@Świstak

Kawa Ha Ha Ha ale szał

Lilu
@Ruski

To jest moja 4 praca. Do tej pory w żadnej z nich nie miałam takiego socja. Dla Ciebie kawa bez szału, a dla mnie widać, że coś zaczyna się dziać na korzyść pracownika. Mój dzieciak po festynie rodzinnym wrócił zachwycony. Jedyny minus to godziny pracy. Ogólnie polecam dla osób, które lubią pracę na akord.

Sztuką jest zarobić kasę w 168 godz w miesiącu a nie 300 godz. To podajcie kwoty za 168 godz.

Jo

W którym miesiącu przepracowałeś 300 godzin?

@Jo

oczywiscie ze w zadnym. przeciez jak sie pracuje 17 dni w miesiacu to 300 godz podzielic przez 17 dni to ponad 17 godz dziennie! w zadnym dziale tak nie ma, to nierealne, z reszta to by bylo nielegalne a taka duza firma nie moze sobie pozwolic na jawne lamanie przepisow pan "ja" zwyczajnie wciska wam ludzie ciemnote bo sie pewnie obrazil na kierownika. rozliczenie jest 3 miesieczne i srednia z tych 3 miesiecy jest zawsze 168 godz. to chyba logiczne ze jak pracujesz na umowie o prace to firme obowiazuja przepisy kodeksu pracy. pan "ja" pyta o kwoty za 168 godz. prawda jest taka ze w okolicy nie znajdziesz zakladu ktory przyjmie pracownika bez kwalifikacji i zaplaci mu w podstawie kilkaset zl wiecej niz minimalna krajowa, a do tego dochodza wysokie premie za normy. wiadomo ze jak sie chce miec najwyzsza premie to sie trzeba narobic, ale to jest firma a nie fundacja za darmo pieniedzy nie dostaniesz.

@Jo

A bywało

ZiGi

O.K

Luidzi

@pracownik Masz rację tylko, że jeśli nie będzie nadgodzin to od początku będziecie marudzić, że mało zarabiamy. Ja polecam firmę!

Czy ktoś posiada kartę Multisport?? http://dirks-krosno.pl/index.php/dlaczego-warto-dolaczyc-do-dirks-krosno/

ufff

Nie polecam nikomu tego (usunięte przez administratora).Nadgodziny,nadgodziny,nadgodziny.Tam to chyba panuje taka moda na nadgodziny.Ciągła presja i czepianie się ludzi.Chcesz nabawić się nerwicy polecam.

Artur
@ufff

Nadgodziny są dodatkowo płatne, czy można odebrać za nie dzień wolny w dogodnym terminie? Napisz o tym coś więcej.

@Artur

Albo odbierasz albo płacą nie ma z tym problemu

Niestety trzeba pracować więcej godzin niż wynika z grafiku. Tłumaczą to zwiększoną liczbą zamówień , a prawda jest taka , że brak ludzi do wykonania ilości zleceń. Pracuje się za dwóch a wypłata za pół człeka. Zatrudnią odpowiednią ilość ludzi to wyrobią normy. Niby lecą nadgodziny - ale czy w jedenastej godzinie ciężkiej pracy da sie robić duże ilości? Firma może i ma duże możliwości - ale ludków mało :( . Wlecą nadgodziny rozliczane kwartalnie - a nadejdzie dzionek taki, że puszczą wcześniej i niestety po nadgodzinach . Zastanawiam się nad rezygnacją - kumplom nie polecam tam pracy - osobą mi nieprzychylnym owszem :). Praca ciężka i trza szybko , szybko , więcej coraz więcej

@pracownik

Polski biały kask jak nikt udowodni że wszystko można (usunięte przez administratora) a później ktoś ma zap. za niego 2 razy szybciej tylko nie On. Organizacja (jaka organizacja? tu nikt nie myśli) zawsze z opóźnieniem. Rada dla właścicieli: przenieście do Niemiec będzie ok

Olga

Rozumiem, a jakie normy masz na myśli? Chętnie się dowiem, bo Dirks na swojej stronie szuka operatora wózka jezdniowego: http://dirks-krosno.pl/index.php/operator-wozka-jezdniowego/ W ofercie pracy nie wspomniano jednak o warunkach, dlatego jestem ciekawa, co sądzisz o nich i warunkach jakie proponują. Dzięki.

Zostaw merytoryczną opinię o DIRKS Service Krosno Sp. z o.o. - Krosno Odrzańskie

• Jak się pracuje w DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DIRKS Service Krosno Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.