Opinie o JKB Group w Zielona Góra/Czerwieńsk

JKB Group to dynamicznie rozwijająca się międzynarodowa firma działająca w branży e-commerce. Jest właścicielem takich marek jak Steigner, Seilwerk Stanke, Holzbrink i FairyTrees, których produkty są obecne m.in. w Niemczech, Hiszpanii, Francji, Wielkiej Brytanii, Polsce, we Włoszech i innych krajach europejskich. Rocznie sprzedajemy kilkaset tysięcy artykułów. Współpracujemy ze sklepami internetowymi i globalnymi platformami sprzedażowymi. JKB Group to także kompleksowe usługi e-commerce dla firm. Nieustannie rozszerzamy nasz asortyment i zasięg działań. W Czerwieńsku k. Zielonej Góry mieszczą się: zarząd, administracja, dział obsługi klienta, dział marketingu, dział IT, magazyny oraz produkcja. To tutaj bije serce JKB Group. W Niemczech znajduje się główne biuro oraz filia działu obsługi klienta.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JKB Group w Zielona Góra/Czerwieńsk

Pani wypowiedź jest zbyt ogólnikowa, żebyśmy mogli się do niej odnieść, poza tym w naszym dziale marketingu nigdy nie pracowała żadna osoba imieniem Ewa.

zutek
@JKB Group

Znowu tniecie posty żeby ukryć jak u Was jest? Czy jakiś Przelot u Was pracuje? Chyba nie. Bądźcie konsekwentni. I nie bójcie się prawdy. Wycinanie negatywnych opinii nie zmieni rzeczywistości jaką tworzycie w swojej firmie.

Witam, jakiego wynagrodzenia może spodziewać się Asystentka biura? Jaką ma szansę awansu/ przejścia na inne stanowisko które jest lepiej płatne? Do kiedy trwa rekrutacja? Pozdrowienia

@Marta

Pani Marto, Asystentka biura może spodziewać się wynagrodzenia na start od 3400 brutto. Jeśli chodzi o ścieżkę kariery nie jest ona niczym ograniczona, zależy od indywidualnych ambicji i predyspozycji danej osoby. Za przykład może posłużyć nasza poprzednia asystentka, która teraz pełni funkcję Specjalisty ds. administracji. Rekrutacja jest otwarta, jeśli jest Pani zainteresowana, zachęcamy do aplikowania. Pozdrawiamy, Zespół HR JKB Group

Jaki jest styl zarządzania kadrą w JKB Group?

jodła

Styl można zawrzeć w jednym zdaniu powtarzanym przez dyrków i preziów: "Co tak mało?! Robić więcej!" Można jeszcze dodać : "Masz tu sznurek i gwoździe! Buduj nam fabrykę! Ma być tanio! "

Pytek
@jodła

Czy grupa jkb w czerwieńsku szuka kierownika produkcji?

Insajder
@Pytek

Pytanie retoryczne. Oni wiecznie szukają. Tylko w 2019r mieli 4 (czterech) kierowników produkcji. Żaden nie chce tam pracować i ucieka po max 3 mies?

Pytek
@Insajder

Dziękuję za odpowiedź... Z reguly nie ma pozytywnych opinii o firmach, ale to co tutaj Państwo piszą... ????

@Pytek

Na część stanowisk prowadzimy otwartą rekrutację. Jeśli myśli Pan/Pani, że sprawdzi się na tym stanowisku, chętnie zapoznamy się z życiorysem zawodowym i zaprosimy na spotkanie. Zachęcamy do aplikacji.

@Insajder

Owszem, 4 kierowników produkcji - na 3 obszarach produkcyjnych. Czasem niestety, pracownicy decydują się odejść lub nie sprawdzają się na danym stanowisku, wówczas musimy zastąpić ich kimś innym. Nie jest to, jednak nic nienaturalnego, jak w każdym przedsiębiorstwie dążymy do optymalnego poziomu zatrudnienia. Z kolei nasi aktualni kierownicy produkcji mogą pochwalić się znacznie dłuższym stażem niż 3 miesiące i ani myślą uciekać.

@JKB Group

To ciekawe. Tylko na produkcji choinek w 2019 było przynajmniej trzech. Pochwalcie się dlaczego rezygnowali.

@Pytek

Jeśli chodzi o kierowników to firma ma dziwną praktykę rekrutacji. Prxyklad - wystawiono ogłoszenie na kierownika magazynu podczas gdy magazyn miał to stanowisko obstawione. Oczywiście bez wyjaśnienienia o co chodzi. Jeśli to jest budowanie atmosfery w firmie to sam sobie odpowiedz jaka ona tam jest. Podobnie było w innych obszarach. Ten sam styl.

Elżbieta

Atmosfera pracy przyjazna i koleżeńska. Zarząd firmy pozwala na dużą samodzielność zadań i szansę rozwoju. Wynagrodzenie mogłoby być wyższe, ale może w perspektywie czasu mi się to uda zmienić. JKB oferuje fajne benefity - przede wszystkim 7 godzinny dzień pracy i śniadania firmowe.

@Elżbieta

Droga Elu czy Ty pracowałaś choć chwilę w tej firmie na produkcji? 7 godzin i śniadania są w biurze. Produkcja to min 8h, często więcej. Pracy na akord. Tobie w biurze może i fajnie. Choć ten wpis to moim zdaniem ściema.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy JKB Group? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Administrator IT? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Lego

Kupa dyryktorow, kierowników... Mercedes BMW... Dla tzw prezesów... Pracować ni ma kto. Bhp leży i kwiczy. Wypadki... PIPna karku. Oto JKB. Kto chce niech sprawdzi. Ale szkoda czasu.

Czerwo
@Lego

Jkb group = tylu pracodawców ilu dyrkow i prezi. Na jednej hali pracują ludzie pozatrudniani u różnych pracodawców.

Dorota

A ile płacą w ogóle w JKB Group za godzinę? Jak ogólnie warunki pracy?

Czerwo
@Dorota

(usunięte przez administratora)na rękę. Plus nadgodziny . Chyba że robisz w pyle i brudzie to dolicz dwie stowy. I tak wytna stąd kwoty. Jak dyrektor ma nadmiar obowiązków to nie sterczy godzinami przed halą tylko pracuje. I tak jest już lepiej. Wypadki, brak ludzi do pracy robi swoje. Arogancja prezi i dyrkow zelżała ostatnimi czasy.

@Lego

Szanowny Panie, to o czym Pan pisze, to bardzo poważne zarzuty. Czy ma Pan na myśli konkretne zdarzenia? Niestety wypadki zdarzają się, jak w każdej firmie produkcyjnej, jednak robimy wszystko co w naszej mocy, żeby takim zajściom zapobiegać. Każdy nowo przyjęty pracownik zapoznaje się z regulaminem zakładu, a następnie zostaje odpowiednio przeszkolony ze swoich obowiązków w zakresie bezpieczeństwa i technik pracy, które nie będą generowały zbędnego zagrożenia. Bardzo ważnym aspektem przygotowania stanowisk pracy w naszej firmie jest zastosowanie na przestrzeni całego zakładu wyraźnych oznaczeń stref niebezpiecznych - wszelkiego rodzaju oznaczenia, tabliczki, które przyczyniają się do podniesienia świadomości występujących zagrożeń i tym samym większej ostrożności ze strony pracowników. Wstępne szkolenia BHP, które przeprowadzane są podczas wdrażania nowego pracownika do pracy oraz okresowe szkolenia organizowane są przez wyspecjalizowany ośrodek szkoleniowy. W JKB Group wychodzimy z założenia, że pracownicy to najwyższa wartość przedsiębiorstwa, dlatego nie dopuszczamy do zaniedbań ze strony bezpieczeństwa i higieny pracy. Z wyrazami szacunku, JKB Group

Bobo
@Dorota

Warunki są nawet nawet ale jeżeli chodzi o najważniejsze czyli o pensje to strasznie smieszne!

Bolek

A mi się wydaje, że firma jest spoko. Ktoś coś wymyślił i stworzył i sobie zarabia. Nie powinno pracowników interesować kto z kim gdzie jak i dlaczego przebywa siedzi itd. Jak jest źle to trzeba pracę zmienić A nie gadać jakies głupoty. Polecam ta pracę.

Lolek
@Bolek

"ktoś coś wymyślił i sobie zarabia .. " A jak się komuś nie podoba toniech tam nie pracuje. - do dobre podsumowanie tej firmy. :))) Bolek trafiłeś w sedno :) Ty chyba tam jesteś prezesem:) albo co najmniej dyrektorem.

Prezio
@Bolek

Nie chodzi o to co kto robi po pracy. Chodzi o obsadzanie stanowisk osobami których główna kompetencja są bliskie powiązania z właścicielami firmy. Takie osoby przejadaja zyski nie dając wiele w zamian. Im nie zalezy aby dyrektorem w firmie był specjalista bo specjalista w pierwszych decyzjach zamieni ich kimś kompetentnym i pewnie nawet tańszym. Wola aby kierownictwo firmy było bierne mierne ale wierne. Nastawione na bezwzględna majsymalizacje zysków. Osobnym tematem jest Atmosfera pracy, o której pisze kot w bolach.

Fairy

Ten pracodawca seryjnie kasuje niepochlebne wpisy. Ma coś do ukrycia.... I to powinno włączać sygnał ostrzegawczy zainteresowanym.

@Fairy

Szanowny Panie, dziękujemy za opinię i tak liczne komentarze, jednak musimy odróżnić merytoryczny wpis i konstruktywną krytykę od zwykłego hejtu. Z każdego komentarza staramy się wyciągać wnioski, dlatego śledzimy treści pojawiające się na forum. Nie możemy obojętnie przejść obok kłamstwa na temat naszej działalności czy obrażania kogokolwiek i naruszania czyjejś godności. Godność osoby ludzkiej i jej dobre imię są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących urazić uczucia, zawierające pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierające treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię. Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora. Pozdrawiamy serdecznie, JKB Group

Kot w Bółach
@JKB Group

To może wskażcie jakie to są kłamstwa? Ja ze swojej strony pragnę dodać, że niektóre przytoczone zdania są prawdziwe, nawet te mocno negatywne. Brak wizji zupełnie, podejście "góry" tragiczne. Pieniądze są na czas i ludzie wokoło są wporządku, ale tak poza tym to chaos, chaos i jeszcze raz chaos.

Prezio ha ha ha
@Kot w Bółach

Bo "Góra" w tej firmie to teście ziencie matki żony i... Dosłownie, nie w przenośni. Wizji nie mają ale potrzeby olbrzymie. Brak kompetencji zastępują cwaniactwem i arogancja. Zatrudniasz się w jkb a umowę podpisujesz z jakąś firma krzak. Każdy fachowiec z wizja zobaczy to od pierwszych chwil pracy tam. Brak kompetencji i olewatorstwo ostatnio sporo kosztowały tę firmę. Tylko czy wyciągają odpowiednie wnioski? W każdej innej firmie winny takich zaniedbań od razu wylecialby(usunięte przez administratora). Tu nie.

Ciekawski

Dzień dobry Osoba z wyższym wykształceniem oraz doświadczeniem na proponowanych przez firmę stanowiskach na jakie może liczyć wynagrodzenie. Proszę podać konkretne kwoty czy przedziały od-do. Ogólne stwierdzenie adekwatnie do zaangażowania czy doświadczenia nie jest pomocne w ocenie firmy. Wiedza na temat zarobków w firmie zaoszczędzi obu stronom czas. Z góry dziękuję za odpowiedź.

@Ciekawski

Dzień dobry, wynagrodzenie osoby z wyższym wykształceniem i dobrym doświadczeniem może znacząco różnić się w zależności od stanowiska, działu i stażu pracy. Nie jest możliwe podanie konkretnej kwoty, ani nawet widełek płacowych, ponieważ obowiązuje nas poufność danych i tajemnica przedsiębiorstwa. Wynagrodzenie w naszej firmie różni się również w zależności od posiadanych kompetencji i wykazywanego zaangażowania w pracy. Wychodzimy z założenia, że to firma jest dla pracownika, a nie odwrotnie. Zachęcamy do aplikowania na nasze ogłoszenia, na spotkaniu na pewno poruszymy tę kwestię. Pozdrawiamy, Dział HR JKB Group

kierowca bombowca

Zgadza się. Kadra w JKB jest słabiutka organizacyjnie. (usunięte przez administratora) Niestety umiejętności za tymi tytułami nie ida nawet o sto kroków.(usunięte przez administratora) Właśnie wystawili ogłosznie na kierownika (kolejnego z kolei obok licznych dyrektorów i prezesów ) i co w tym ogłoszeniu napisali? Cytuję: "Szukamy osoby z charakterem MacGyvera, czyli człowieka, który wie wszystko i potrafi zrobić coś z niczego." To jest kwintesencja zarządzajacych w JKB. Szukamy kogoś kto ze sznurka i gwoździa zrobi nam fabrykę. jak taki ktoś zawoła, że trzeba nakładów to słyszy : "to za drogie, tamto niepotrzebne ... a tak w ogóle to dlaczeo tak mało produkujecie?"

Witam, przeglądając oferty pracy na internecie znalazłem Państwa ofertę pracy na magazyniera. Mam więc ogólnie pytanie co do tej pracy. Czy jest w ogóle jakakolwiek szansa na zatrudnienie osoby niepełnosprawnej w stopniu lekkim(aparaty słuchowe)? Chciałbym się dowiedzieć mam jakiekolwiek szanse żeby wysłać CV. Pozdrawiam.

Paulina
@Michał

@Michał Czy to stąd miałeś ofertę pracy dla magazyniera? https://www.jkb-group.com/pl/oferty-pracy/ Ja też chętnie dowiedziałabym się, jakie są możliwości zatrudnienia osób niepełnosprawnych w JKB Group. Jestem ciekawa, czy uzyskałeś już taką informację poza forum GoWork.pl. Jeśli tak, będę wdzięczna, jeśli podzielisz się z nami.

@Paulina

Dowiedziałem się tyle co nic, zero odzewu, czy na pytanie czy to na cv. Cóż trzeba szukać dalej i mieć nadzieję że coś się znajdzie. A ofertę znalazłem na stronie lento.

@Michał

Dzień dobry, chętnie zatrudniamy osoby niepełnosprawne. Zachęcamy do aplikowania. Oferta pracy na stanowisku Magazyniera jest wciąż aktualna, więcej ofert znajdzie Pan na naszej stronie https://jkb-group.pl/oferty-pracy/ Pozdrawiamy, Zespół HR JKB Group

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Ktoś

Firma dla niemajacych nic lepszego. Na przeczekanie.

Ciekawski

Witam. Co produkowane jest w tym oddzialr? I czy operator maszyn z innej branży ma szansę znaleźć u was pracę?

Ciekawy jestem ile ludzie tam zarabiają na rękę?

@ja

Wszystko zależy od zaangażowania i doświadczenia pracownika. Każdy może liczyć na premie i podwyżki. Patrząc na długi staż pracy naszych pracowników, możemy powiedzieć, że są zadowoleni z zarobków :) Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysłania aplikacji. Aktualne oferty pracy znajdują się na naszej stronie www.jkb-group.com.

Pracownica

Pracowałam tam, zanim wyjechaliśmy z mężem za granicę. Byłam zadowolona z warunków i z pracy.

Bartek

Czy firma normalnie funkcjonuje?

@Bartek

Bartek, tak :) Czy możemy w czymś pomóc?

Urszula

@Zadowolony, na jakim typie umowy jesteś zatrudniony w JKB Group? Czy oprócz wynagrodzenia zapewnione są pozapłacowe benefity? Pracodawcy często oferują dofinansowania do kart sportowych lub pakiet socjalny? Jak w tej kwestii oceniasz pracę w firmie?

Zadowolony

Dobre miejsce dla osób, które cenią sobie balans między pracą a życiem prywatnym. O 15 wszyscy pakują się do domu, może pojedyncze osoby zostają, aby coś dokończyć. Ogólnie można się dogadać z szefostwem, nikt nie robi z niczym problemów, ale trzeba pokazać dobry poziom pracy. Jedynym minusem może być to, że biuro jest w Czerwieńsku, ale idzie się dogadać co do podwózek, no i te 7 godzin pracy rekompensuje dojazd.

Zostaw merytoryczną opinię o JKB Group - Zielona Góra/Czerwieńsk

• Jak się pracuje w JKB Group?

Zobacz opinie na temat firmy JKB Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JKB Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

JKB Group