Opinie o JKB Group w Zielona Góra/Czerwieńsk

JKB Group to dynamicznie rozwijająca się międzynarodowa firma działająca w branży e-commerce. Jest właścicielem takich marek jak Steigner, Seilwerk Stanke, Holzbrink i FairyTrees, których produkty są obecne m.in. w Niemczech, Hiszpanii, Francji, Wielkiej Brytanii, Polsce, we Włoszech i innych krajach europejskich. Rocznie sprzedajemy kilkaset tysięcy artykułów. Współpracujemy ze sklepami internetowymi i globalnymi platformami sprzedażowymi. JKB Group to także kompleksowe usługi e-commerce dla firm. Nieustannie rozszerzamy nasz asortyment i zasięg działań. W Czerwieńsku k. Zielonej Góry mieszczą się: zarząd, administracja, dział obsługi klienta, dział marketingu, dział IT, magazyny oraz produkcja. To tutaj bije serce JKB Group. W Niemczech znajduje się główne biuro oraz filia działu obsługi klienta.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JKB Group w Zielona Góra/Czerwieńsk

Cześć. Chce się dowiedzieć jakie konkretnie wymagania są stawiane kandydatom na stanowisko analityka sprzedaży e-commerce. otóż piszą, że poszukują eksperta ale nie wiem ile lat doświadczenia może być według firmy wystarczające by był sens się zgłaszać. Nie wiem też czy wystarczająco spełniam wskazana resztę wymagań zatem możecie mi proszę opisać w jaki sposób wygląda późniejsza rozmowa? Dostanie się zadanie do rozwiązania?

Black Nowy wpis

Myślę, że przed publikacją wartości w internecie powinniście mocno je zweryfikować przede wszystkim z prezesami firmy i większością dyrekcji. Dla nich współpraca, otwartość na potrzeby, dążenie do zrozumienia to coś zupełnie obcego… w swoich wewnętrznych firmowych kanałach możecie publikować co tam chcecie bo zatrudniony u Was pracownik nie będzie miał odwagi powiedzieć co tak naprawdę o tym myśli, z kolei w Social Mediach jest dużo Waszych byłych pracowników, którzy naprawdę chętnie wyrażą swoją opinię, mało tego… pokażą dowody, które totalnie zaprzecza Waszym „wartością”. Pozdrawiam

Czy tu we wpisach zaczęły się pojawiać sugestie względem preferencji co do płci na danym stanowisku? specjalista ds. produktu nie ma z tym problemu? interesuje mnie zatrudnienie zwłaszcza, że to forma pracy hybrydowej. Nie wiem jeszcze jednak jak układ dni? Pojawia się w benefitach także wzmianka o 7-dmiogodzinnym dniu pracy, czy to się zgadza? to jak to potem jest policzone?

HR

Dzień dobry. Płeć oczywiście nie jest brana pod uwagę, liczą się kompetencje i doświadczenie. Praca zdalna może być świadczona dwa razy w tygodniu, w piątki i w inny ustalony z przełożonym dzień. 7 godzin pracy w ramach pełnego etatu gwarantuje regulamin pracy, pracownik nic nie traci i ma umowę na pełen etat. Zapraszamy do aplikowania:)

Czy jest szansa na rozwiniecie tego całego stwierdzenia? Jakiej prawdy należałoby się bać? Powyżej spytano o prace w modelu hybrydowym, co to ma do jakichś układów, bo nie bardzo rozumiem?

Czy to prawda z tym dojazdem ze tyle kosztuje? Widzę przy tym, że są dwa dni w tygodniu pracy zdalnej. A czy wtedy dodatkowo występuje jakaś dopłata do energii czy cos podobnego? i dobrze rozumiem, że dojazdy na pewno nie są wspierane?

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy JKB Group? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Administrator IT? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Jak wygląda kwestia awansu w JKB Group? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Administrator IT?

koles lucasa

w biurach spotkanie z fizjoterapeutą, w na magazynie pracownicy na minusie pracują. Panie prezesie, dojazd do pracy pana AMG kosztuje więcej niż pensja kierownika :) absolutnie odradzam pracę z tymi ludźmi

Aaa

Skoro właśnie ktoś tu już nawiązywał do kandydata na magazyniera to możecie mi napisać jak początki pracy tu wyglądają? Po opisie oferty ze strony widziałam, że nie wymagają tu doświadczenia, chłopak go nie ma, byłoby to jego pierwsze miejsce pracy, wiec po pierwsze interesuje mnie wdrożenie. Możecie napisać jak na dzień dzisiejszy przyjmują tu nowych?

Marcin J.

O matko, to tam takie rzeczy, że polonista dyrektorem? W procesie rekrutacji firma daje zadania (cytuję): "Dostaniesz zadanie - poinformujemy Cię, jakie są nasze oczekiwania względem zadania i co chcemy sprawdzić. Jeśli uda Ci się pomyślnie je rozwiązać, zostaniesz zaproszony na kolejne spotkanie". Ciekawe jakie zadanie dostał polonista żeby zdobyć posadę dyrektora a jakie dostaje np. kandydat na magazyniera.

Ktoś pytał o dyrektora produkcji z tego co widzę, asystent zarządu jaka będzie miał z nim w praktyce styczność? Ciekaw jestem tej oferty z Internetu, która właśnie jest dostępna. Zazwyczaj Panie zatrudniały się na tym stanowisku, czy Panowie także maja szanse? I nawet jeśli to jaka jest dalsza ścieżka kariery?

Jaka jest umowa w firmie JKB Group? Wiecie, czy jako Lakiernik zatrudniają na umowę zlecenie?

W kontekście treści? :D stawki raczej są podane, a jakieś inne warunki? dla przykładu okres wypowiedzenia? Dopasowuje się go elastycznie czy raczej każdy ma ten sam standardowy? Ile może wynieść? Z miesiąc?

Minimalna krajowa dla kierownika i pracownika produkcji, tak tu napisano. Słuchajcie, a może wiecie czy pracownicy biurowi mają coś lepiej? Chcę aplikować przez ich stronę na e-commerce specialist, ale umówmy się nie potrzebuję zmieniać pracy na mniej płatną. Więc miło jakby ktoś napisał co i jak. Widzę, że dają możliwość pracy zdalnej, ale trzeba i tak jeździć do siedziby czasem. Pytanie jak często i czy da się tego jednak uniknąć?

klocek
@Ewa

daj sobie spokój, serio. ładnie to tam tylko jest na reklamach i plakatach. w środku bajzel (usunięte przez administratora) straszna atmosfera

@klocek

Będąc na trybie zdalnym nie przyuważysz takich rzeczy? Sporo osób tak pracuje? Co do tej samej atmosfery to co konkretnie na nią wpływa i od kiedy tak jest? I ewentualnie o jaki dział chodzi? Na którym jest w miarę ok?

Poszukują pracownika na stanowisko Elektromechanik utrzymania ruchu. Firma oferuje pracownikom pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku. Tylko, że w jakich godzinach... Wiecie? Bo tego nie napisali w ogłoszeniu. Dodatkowo, czy to stabilne zatrudnienie na umowę o pracę jest na czas nieokreślony? Według mnie to dopiero wtedy można nazwać to stabilnym zatrudnieniem:)

@Monika

Pamiętaj ze utrzymanie ruchu to za najmniejsza krajową, bo ta firma takich szuka :) 6-14 zmiany

Tak

Najniższa i wymagania najwyższe

@Monika

Zatrudnienia w tej firmie raczej stabilnym nazwać nie można…

@Były

Dlaczego? Często są przeprowadzane jakieś rotacje? Czy nie można liczyć na wspomnianą umowę o pracę na czas nieokreślony?

Yaaaas
@Monika

Na palcach jednej ręki można wyliczyć osoby mające umowę na czas nieokreślony. Rotacje przeprowadzane są regularnie. Teraz sytuacja się trochę polepszyła i nawet wrocil PR na Social mediach, dlaczego? Trochę choinek się sprzedało co nie? ;) co roku to samo… a w lipcu usiądą na czterech literach i zaczną zwalniać. W tej firmie nie ma czegoś takiego jak stabilna praca, nie wspominając już o godnych zarobkach…

Paulina

Jeśli na utrzymaniu ruchu jest minimalna, to ile zarabia pomocnik stolarza, albo w ogóle zwykły pracownik produkcji? :0 No nie może być, że tyle samo? A w ogóle czytałam, że macie jakieś bułki na śniadanie fundowane przez firmę :) Prawda to?

@Monika

Dowiadujesz się z dni na dzień ze już od następnego dnia nie pracujesz. Pomimo tego, ze nie było wcześniej żadnych rozmów o niewłaściwej jakości pracy, itp. Ale zreszta czego można oczekiwać, firma musi dorosnąć do aktualnych standardów…

Xxx
@Paulina

Owszem, ty najniższa i zwykła produkcja najniższa. Kierownik mniej od pracownika, a jak będziesz pupilkiem to mozesz zarobić tyle co dyrektor. Brak jakiejkolwiek barierki, szczebli zarobkowych ile ci się uda wyciągnąć to wyciśniesz a później to już prosta droga do zwolnienia , taka prawda o tej firmie

Bugi
@Były

To jest prawda tak w tej firmie się postępuje ze ludzi zwalniają z dnia na dzień

Obecnie firma JKB Group poszukuje na stanowiska Specjalista ds. Obsługi Klienta. Czy ktoś składa CV?

Español

Podbijam pytanie. Widziałam ogłoszenie na młodszego specjalistę ds. Obsługi klienta z językiem hiszpańskim. Sądzę,że tłumy osób ze znajomością języka hiszpańskiego nie walą. Mieszkałam kilka lat w Hiszpanii więc dość dobrze radzę sobie w swobodnych rozmowach. Jednak nie wiem jak wygląda taki przeciętny dzień pracy na tym stanowisku, czy tak non stop dzwonią ci klienci hiszpańskojęzyczni, czy naprawdę w naszej szerokości geograficznej jest ich tak dużo? Czy za chwilę firma stwierdzi,że jednak nie i nie będziesz potrzebny za trzy miesiące, a ja potrzebuję stabilizacji, nie jakiejś "chwilówki" a jak czytam tak wiele negatywnych komentarzy co do braku stabilizacji w tej firmie, to jednak zniechęcam się do aplikowania na to stanowisko...a no i sprawa pensji, najniższa krajowa też nie wchodzi w grę. Czy ktoś podzieli się jakaś wiedzą w sprawie tego stanowiska?

@Español

Dzień dobry. Jako JKB docieramy do klientów z wielu krajów, w tym do mieszkańców Hiszpanii. Od wielu lat obsługujemy ten rynek i, w związku z ciągłym rozwojem, poszukujemy specjalisty ds. obsługi klienta - do długoterminowej współpracy. Osoby zainteresowane pracą zachęcamy do wysłania CV w odpowiedzi na ogłoszenie, a o szczegółach dotyczących pracy podzielimy się podczas rozmowy rekrutacyjnej. Informujemy, że kontaktujmy się z wybranymi kandydatami. Pozdrawiamy, zespół HR.

JKB Group szukała niedawno pracowników w mieście Wilkanowo. Kto podzieli się opinią na temat pracy w tej firmie?

chętnie się podziele

omijać ich szerokim łukiem. z daleka od firm takich jak JKB, jeśli zależy Ci na stabilności. przez ostatnie 3 lata przewinęło się tam masa ludzi których zatrudniano i zwalniano. szkoda nerwów

Radzio

Wilkanowo z JKB jest dla tych, którzy tęsknią za latami 80-tymi. Tam czas się zatrzymał dawno temu. Warunki z tamtych czasów i mentalność szefów z dekady później.

JKB Group właśnie rekrutuje w mieście Czerwieńsk. Nie wiecie, czy poszukują pracowników także w innych lokalizacjach?

HR

Dzień dobry. Rekrutujemy przede wszystkim do lokalizacji głównej - biuro i zakłady produkcyjne w Czerwieńsku, ale aktualnie mamy wolne miejsca pracy także w Wilkanowie, gdzie zachęcamy do rekrutacji specjalistów malarzy proszkowych. Zapraszamy do naszego biura również osoby spoza Czerwieńska czy Zielonej Góry i okolic, ponieważ świetnie radzimy sobie w pracy zdalnej. Pozdrawiamy. JKB #inspirujące miejsce pracy.

przyszly pracownik

coraz bardziej boje sie tej prawdy ktora tu czytam... mam przyjsc na rozmowe i bardzo sie nastawialem na prace lecz widze ze tu tylko pieknie wyglada na zewantrz i w internecie a nie jest tak w rzeczywistosci, czy ktos jeszcze jest w stanie to potwierdzic???

Łukasz

Rotacja. Ludzie przychodzą, pół roku, a nawet dwa miesiące i są dosłownie wyrzucani z dnia na dzień.

Kondziu
@Łukasz

Jest duża grupa pracowników ze stażem 3, 5, 8 lat - ciekawi mnie czemu oni nie rotują?

no ciekawe, ciekawe
@Kondziu

Bo są rodziną/przyjacielem prezesa/ów?

Halina
@no ciekawe, ciekawe

No po ośmiu latach pracy chyba trudno byłoby się tu z kimś nie lubić. Ale o które stanowiska tak konkretnie tu chodziło i czy faktycznie taka spora ta ich liczba?

Lucas z choinek

Nie No jest super tylko jakoś tak nie za stabilnie

xanax

Dużo o firmie mówi samo zdjęcie w tle na goworku ???? 4 osoby na zdjęciu z czego 3 z nich już nie pracują hahahahhah

Radzio
@xanax

Trawa malowana na zielono :)

Sylwia
@xanax

Dlaczego ludzie się zwalniają z tej firmy? Istnieje jakiś konkretny powód czy jest ich więcej?

Trusia
@Sylwia

Tak. Powodem są właściciele firmy, ich wizje i podejście do ludzi. Zarozumiali, próżni nowobogaccy co przerobili oborę na firmę przez co myślą że złapali Pana Boga za nogi. Ogarnęli jak sprzedawać na Amazonie i ebay i nagle są „biznesmenami” z Mercedesów :)

Ta jasne!
@Trusia

Proponuje wybudować nowoczesny biurowiec, zgłębić tajniki sprzedaży na amazonie po uprzednim wymyśleniu produktów a następnie sprawić aby wszyscy do konca życia pracowali u Ciebie. Good luck!!!

B
@Sylwia

Zacznijmy od tego, że ludzie nie tylko odchodzą sami ale są zwalniani...

Alonzo

Zgadzam się w 100%!!!

Kamila
@B

Zwalniani? Czemu, coś nie tak z ich pracą czy kwestia redukcji etatów? W ogóle kojarzysz ile tu mniej więcej ludzi pracuje?

Maja
@Kamila

Jasne, zgadzam się, ale firma to tez ludzie i ich ludzkie traktowanie jest sprawa podstawowa. Tu niestety jedyne co doświadczysz to przedmiotowe traktowanie.

B
@Kamila

Redukcja etatów, nie ma dla Ciebie pracy albo firmy jednak na Ciebie nie stać.

;)
@B

Albo już nie pasujesz do wizji firmy która jeszcze trzy miesiące temu była inna. Nikt w tej firmie nie liczy się z człowiekiem i taka jest prawda. Degradacje, zwolnienia z dnia na dzień to zdaniem „góry” najuczciwszy sposób na zmiany. Ktoś tam napisał, ze dużo ludzi pracuje kilka lat - no wiesz kolego, w biurze średni czas pracy kadry to 1-2 lata. Mechanizm jest prosty: -ogladasz piekne reklamy, fantastyczne zdjęcia, wywiady i mówisz - wow to coś dla mnie. -przychodzisz na rozmowę gdzie uśmiechnięci ludzie przekonują Cię, ze to jest najlepsze co może Cię spotkać. Bierzesz to -z biegiem czasu dowiadujesz się ze Ci ludzie uśmiechnięci są tylko na zdjęciach, a ich podejście do człowieka jest na tyle przedmiotowe, ze przekonujesz się ze pomału z dnia na dzień potrafią znikać Twoi znajomi. -następnie znikasz i Ty Pracowałam chwile. Widziałam dużo. Odradzam i przestrzegam. Decyzja należy do Ciebie. Jak masz nóż na gardle, spróbuj.

@;)

Jak pisze mój poprzednik, tez skusiły mnie ładne obrazki i roztaczana wizja rozwoju. Pierwsza lampka kontrolna zapaliła mi się jak zobaczyłem zakład w Wilkanowie - bez komentarza… ale dobra, coś będzie można zmienić. Niestety, w krótkim czasie wizja się zmieniła albo zacząłem zadawać niewygodne pytania i mi podziękowano z dnia na dzień. Teraz pracuje w firmie gdzie doceniają moja wiedzę i która ma zasady - zależy czy ktoś woli pracować w garażu czy w korporacji. Tak wiec ja osobiście nie polecam, ale jazdy ma wolna wole. Ja ten błąd już zrobiłem.

Lidia
@;)

No ale to co tam jest za umowa? Nie brzmi jak umowa o pracę, ale no nie wiem więc proszę o doprecyzowanie

NICK
@Lidia

nie ma umowy, której nie da się wypowiedzieć... xD

Lidia

Hej, ja w sprawie ogłoszenia opublikowanego na stanowisko Administrator IT, mam pytanie czy praca zdalna w ogóle wchodzi w grę czy przy tej pracy nie ma o czym rozmawiać? W ogłoszeniu widzę tylko informacje o tym, że 7 godzin pracy i tak dalej, ale o formie nic nie zauważyłam.

Zostaw merytoryczną opinię o JKB Group - Zielona Góra/Czerwieńsk

• Jak się pracuje w JKB Group?

Zobacz opinie na temat firmy JKB Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JKB Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

JKB Group