Opinie o Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K. w Ostrowiec Świętokrzyski

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K. w Ostrowiec Świętokrzyski

123ABC

Fakt ktoś odchodzi, ktoś przychodzi, jednak są tacy i nie jest to kilka osób, które pracują tu już jakiś czas. Można się wkręcić i pośmiać, tylko trzeba trochę inwencji. Kasa zawsze na czas i nie trzeba żebrać o swoje. Jak czasem kierowniczka się zdenerwuje to jednym uchem wpuszczam drugim wypuszczam :) Życie nie ma idealnie ale jest przyzwoicie. Wolę tu pracować niż na ławce z żulikami popijać najtańsze badziewie.

jeden z was
@123ABC

Dokładnie tak jest. Dobre podejście.

ktoś taki

Atmosfera atmosferą... Bywa różnie... Ale zarobki fajne i bez spiny. Na luzie.

h2o

Łatwa praca dobra płaca :) Trzeba tylko dużo pić... wody i energetyków.

ja ty on

nie ma firmy, która takiej bez doświadczenia osobie dałaby zarobić w Ostrowcu więcej i fajnie i bez potu

logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Doeko Group Sp. z o.o.
logo firmy Technik ds. Utrzymania Sieci-Ostrowiec Świętokrzyski
Hrappka.pl
logo firmy Tajemniczy klient - zdalnie (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B
TTD MICHALIK
suzi

Niektórzy pracują rękami, niektórzy głową, a ja tutaj językiem i mózgiem :) nie jest tak źle jak myślałam i z wypłaty mogę być zadowolona. To moja pierwsza praca.

Jest dobrze nikt tu na wiek nie patrzy tylko na owoce. Można zarobić więcej niż na hucie... Oczywiście nie za absencje czy nieróbstwo tylko pod warunkiem wyniku i ilości godzin. Dla mnie OK.

Jola L.

Bywa różnie, czasami trzeba zacisnąć usta by nie bluznąć do buraka po drugiej stronie telefonu, generalnie jednak jest zabawnie choć nie tak lekko jak bym chciała. Ważne, że pieniądze się zgadzają a z kadrą można się dogadać.

Osa

Nie mogę narzekać, wiadomo to telemarketing więc nie każdy się nadaje. Ja nie narzekam.

21ka

Verona jest w porządku, tu przynajmniej na czas płacą a robota nie jest ani trudna ani specjalnie ciężka. No i jak ktoś jeszcze zabawny po drugiej stronie tele to szybko czas mija, w domu tych pieniędzy nie wysiedzę.

kszo

Verona jest bez dwóch zdań miejscem gdzie mogę (jak na nasze miasto) dobrze zarobić, fakt muszę się napracować ale wiem, że warto i kasę mam na bank.

TOS23YR

Lepszego call center nie znajdziesz, nawet ze świecą :) wszystko sensownie ogarnięte, łatwe projekty, spoko ekipa. Polecam.

Crazy girl

Praca polega na tym, że się pracuje :) tutaj praca polega na tym, że się rozmawia/zaprasza. Bywa różnie, ciężko, zabawnie, monotonnie, lekko, dużo zależy od wewnętrznego nastawienia. Jedno jest pewne pieniądze masz jak w banku szwajcarskim. Jeśli myślisz, że przesadzam spróbuj sama.

Nowa super

Jestem zadowolona bo nareszcie znalazła się firma, która dała mi pracę. Na pierwszy rzut oka wszystko ok.

Stella

Podpowiedzcie czy firma prowadzi jakieś rekrutacje? Interesuje mnie jaką umowę prponują na początek?

Diana
@Stella

Najlepiej skontaktuj się bezpośrednio. Ja tak zrobiłam i nie żałuję. Umowa zlecenie z bezpłatnym ubezpieczeniem (tak jest w ogromnej większości firm telemarketingowych) stawka rośnie w raz z wypracowanymi godzinami, fajni ludzie tutaj pracują no i pensja zawsze na czas (bez pocenia się i brudzenia rąk) spokojnie ponad 2 na rękę zarabiam. Łatwe zajęcie.

lucky

telemarketingowa praca ale płaca bez kitu i w terminie

nikto

dla mnie to nie jest praca na całe życie:) ale tymczasem można fajnie zarobić samo gadanie nie jest takie trudne a pieniądze uczciwie wypłacane

Dzięki

Wstydziłam się jak nie miałam pracy, teraz nie muszę się wstydzić.

Tyle

Ludzie kłamią, taka ich natura. Przekonałam się o tym kolejny raz. VC daje mi zarabiać i nie są to kokosy ale na pewno nie ochłapy.

byłam tu

jeśli lubisz rozmawiać to możesz tu na tym zarabiać i to nie mało

Witajcie!

Wszystko z Veroną jest spoko a że trzeba nawijać bez umiaru no cóż w końcu na tym polega telemarketing...

Zostaw merytoryczną opinię o Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K. - Ostrowiec Świętokrzyski

• Jak się pracuje w Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K.?

Kandydaci do pracy w Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K.