Opinie o ANIBUD Anna Rybarczyk w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie ANIBUD Anna Rybarczyk. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ANIBUD Anna Rybarczyk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tynkarze
Tynkarze Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ANIBUD Anna Rybarczyk w Warszawa

Waldek Z.

Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Anibud Anna Rybarczyk. Firma ta w bardzo uczciwy sposób dokonała oceny sytuacji oraz problemu jaki posiadaliśmy i w bardzo sprawny sposób chłopaki naprawili usterkę tak że nie ma szkód wielu. Polecam firmę Anibud

Dużo tutaj opinii klientów, które także są pomocne, ale interesują mnie warunki współpracy z Anibud. Na co może liczyć zupełnie nowa osoba i na podstawie jakiej umowy jest zatrudniana? Dzięki.

Anibud
@Adam

Proszę swoje pytanie sprecyzować w emailu (usunięte przez administratora)

Budowlaniec

Dowiedziałem się że jest tu wpis Pani Zofii i Pana Lecha z ulicy Portofino 2/25. Chciałbym poinformować wszystkich aby uważali na tę parę staruszków. Na początku są bardzo mili super ludzie. Potem Pani Zofia zaczyna grać. Pan Lech nie ma nic do powiedzenia. Pani Zofia cały czas twierdzi że nie maja pieniędzy dlatego wszystko trzeba robić tanio. Nie można zrobić nic ze sztuka budowlaną do końca bo oni nie maja takiego budżetu. Ze mnie Pani Zofia zrobiła pijaka i niedopłaciła mi za prace. Wyrzuciła mnie. Na mnie również napisano różne donosy. Na szczęście świat jest mały i z Panem Bartoszem się spotkałem i zostałem poproszony o krótki opis sytuacji. Moje zdanie jest takie że Pani Zofia potrzebuje konsultacji lekarza od głowy.

Glazurnik

Potwierdzam odpowiedz firmy Anibud na temat Pani Zofii i Lecha. Jest to dwójka starych emerytów którzy myślą że mogą oszukiwać ludzi nie płacić za wykonane prace i potem pisać do spółdzielni żeby nie drukować reklamy firmy w gazetce osiedlowej, tak jak w przypadku Anibud nasyłać gazetę wyborcza. Pan Lech pracował w wydawnictwie. Trzymam kciuki za firma Anibud i mam nadzieje że oni wygrają z tymi nieuczciwymi Emerytami z Portofino 2

Rozmowę kwalifikacyjną w ANIBUD Anna Rybarczyk masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko KIEROWCA KAT. C+E?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ZOFIA i LECH

"Przygoda" z firmą Anibud Anna Rybarczyk i Bartoszem rozpoczęła się 26 listopada 2019 r. i skończyła się wyrzuceniem ekipy Bartosza 12 lutego 2020 r. z asystą policji. Umowa podpisana 29 listopada 2019 r. Termin zakończenia remontu - 31 stycznia 2020 r. Wpłata zaliczki 4000 zł - warunek rozpoczęcia prac remontowych. Mieszkanie przez cały czas służyło jako magazyn. Gromadzone były materiały z innych remontowanych mieszkań. Telefonów nie odbierał, przerywał rozmowy. 10 stycznia 2020 r. Anna Rybarczyk zgłosiła się po kolejną zaliczkę 3150 zł na wykonanie nowej instalacji elektrycznej. 7 lutego 2020 r. udaliśmy się do dyrektora "Bricomana", aby przedstawić naszą sytuację. Dyrektor otworzył nam oczy. Bartosz to nie Rybarczyk tylko Dziuban, z którym rozwiązał umowę w październiku 2019 r., bo było dużo skarg, brał od nowych klientów zaliczki, aby oddawać poszkodowanym. Stwierdził, że już dawno powinniśmy z nim rozwiązać umowę.Obiecał nam pomóc, co też uczynił.Nadmieniliśmy, że paragony, na których były kwoty przez nas płacone, zabierał Bartosz wpisując NIP firmy Co na to Urząd Skarbowy?! Całe zdarzenie jest zgłoszone na policji. 11 lutego zabraliśmy klucze i powiadomiliśmy dyrektora. Wracając z poczty po wysłaniu zawiadomienia do Anibudu o natychmiastowym rozwiązaniu umowy straciłam przytomność - szpital, złamane żebro. 17 lutego 2020 r. poprosiliśmy o interwencję dziennikarzy "Gazety Wyborczej" (artykuł ze zdjęciami 24 lutego 2020 r.). Bartosz zrobił się bardzo aktywny: przysłal kilkanaście SMS-ów. Ostatni 24 lutego 2020 r., abym kontaktowała się z jego radcami prawnymi. Wszystko jest udokumentowane. Glazura ze ściany w kuchni samoistnie runęła na podłogę (6 m kw.), całe szczęście, że nie uszkodziła rury gazowej. Straciliśmy oszczędności. Ja mam 74 lata, I grupa inwalidzka, mąż 78 lat, po zawale i operacji onkologicznej nerki. Na naukę kładzenia na klejowe placki. glazury i terakoty, która odpada polecamy firmę Anibud. NIGDY do wykonywania remontu!!!

@ZOFIA i LECH

Szanowna Pani Zofio i Panie Lechu Kłamstwa Państwa nie znają granic, beszczelność niepojęta. Tyle mam do powiedzenia na ten temat. Wysłaliśmy pierwsze wezwanie do zapłaty nasyłają Państwo GW, drugie wezwanie do zapłaty wpis tutaj. Sprawę prowadzą mecenasi. Za wykonaną prace się płaci, za pomówienia jest też odpowiedzialność karna

Nina Warszawa

Firma Anibud w profesjonalny sposób położyła na stara zniszczona podłogę Panele wymienili drzwi wewnętrzne poprawiając montaż po Panach których zaproponowali w Bricoman Wilanów. Bricoman „ wymienił stryjek siekierkę na kijek” jednego dnia Panowie montują drzwi gdzie zapiankowali futrynie i odrazu powiesili drzwi niestety następnego dnia futryna z drzwiami chodziła poprostu się ruszała. Znajoma dała mi namiar na firmę Anibud przyjechali chłopaki zdemontowali te futryny i założyli ponownie. Futryna i drzwi się nie ruszają i o dziwo dało się złożyć tak że wszystko przylega. Polecam firmę Anibud.

Kasia i Piotr

polecamy firmę Anibud solidni, fachowi co prawda tylko karnisz przyczepili i 4 obrazki ale byli bardzo sympatyczni. na pewno skorzystam z nich

Jarek warszawa

Jestem zadowolony z pracy firmy Anibud. Praca wykonana solidnie. Nie wiem czemu takie dziwne negatywne opinie na szczescie w dużej mniejszości. Bracie ich widziałem u innych osób które też są zadowolone

Stasio Egejska

Firma Anibud przeprowadziła w 2 tygodnie remont mieszkania. Prace wykonane dobrze. Proponuje poczytać opinie oraz wykonawcę poprosić aby pokazał swoją prace ja obejrzałem 3 lokalizacje z czego dwie były na finiszu. W jednym lokalu spotkałem właściciela który bardzo pozytywnie zarekomendował firmę Anibud. Przychylam się do pozytywnych opinii i jestem w stanie uwierzyć że negatywne to hejt.

Agnieszka Bonifacego

Jak obiecałam tak i czynię. Firma Anibud perfekcja, dokładność, solidność. Prace wykonali wszystko Ok. Wpisy poniżej negatywne potwierdzają tylko że musiało być coś nie tak z inwestorem bo poznawszy tych ludzi stwierdzam że jest to nie możliwe aby się tak zachowali. Przemili sympatyczni chłopaki

Tadeusz
@Agnieszka Bonifacego

Wina nie leży tylko po stronie inwestora tylko leży po stronie wykonawcy. Radzę się zastanowić dlaczego te negatywne opinie się tutaj znalazły jeśli firma Anibud jest taka solidna. A może właściciele tej otóż firmy piszą sami komentarze aby poprawić wizerunek firmy. Pozdrawiam.

Anibud
@Tadeusz

Zastanawia nas tylko wpis ponieważ u żadnego Pana Tadeusza nie prowadziliśmy prac w ostatnim okresie. A u Pana Tadeusza co robiliśmy remont to z jego polecenia już 2 remonty znajomym zrobiliśmy i w kwietniu 3

Konrad

Pomimo tych ostatnich wpisów zdecydowaliśmy się podjąć współpracę z firmą Anibud. Remont mieszkania skończony takich problemów nie było hak opisane poniżej tylko potwierdzenie wcześniejszych pozytywnych opinii. Polecam firmę Anibud

Firma Anibud we wrześniu rozpoczęła remont mieszkania z racji tego że Pan Bartek miał problem z płatnościami wziął pieniądze przed zakończeniem prac i zniknął od 4 miesięcy Pan ma problem z oddaniem pieniędzy przy próbie kontaktów z nim umawia się na spotkanie i rozliczenie po czy nie pojawia się i wyłącza telefon. NIE POLECAM TEJ FIRMY chyba że ktoś nie wie co zrobić z pieniędzmi to bardzo proszę ale to utopione pieniądze w błocie.

ANIBUD

Szanowna Pani Justyno, Panie super ochroniarzu proszę przestać wypisywać bzdury. Jeżeli myśli Pani że w ten sposób coś załatwi to życzę powodzenia. Szantaż i wypisywanie bzdur to jest może Pana ochroniarza metoda i Pani ale to do niczego nie doprowadzi.

@ANIBUD

Super ochroniarz? Fajnie tylko super ochroniarz nie bierze pieniędzy i nie znika. A Pan Bartek tak robi. Proszę nie być cynicznym i sarkastycznym Tylko proszę o zwrot pieniędzy ponieważ Art.286 KK par. 1 czeka.

ANIBUD

Szanowna Pani Justyno i panie ochroniarzu. Piszą Państwo tylko cześć prawdy nie wspominając o sytuacji rodzinnej swojej. Mieszka Pani w bloku na Bonifacego koło postoju taksówek a mieszkanie jest w stanie takim jak na Pradze komunalki. Z remontem były problemy bo mama spożywająca alkochol miała problem ze chłopaki przyszli rano a to za głośno nie teraz to nie można malować. O tym Pani nie wspomina. Pokuj mamy był poprostu żółty od nikotyny ściany i sufity były malowane 5 razy i dalej przebijało poszło ile baniaków farby? O tym Pani nie wspomina. Ale pisać aby zepsuć markę firmy to Pani pisze. Mówiła Pani robimy łazienkę za moment nie bo mama się nie zgadza potem robimy z synem pogadam żeby można było zrobić potem nie nierobimy i tak w kółko awaryjnie przyjechaliśmy szafeczki z umywalka rozmontowalismy dla Pana hydraulika. W pokoiku gładzie zrobione GK zamontowane. Dała Pani 3500 zł ale nie liczy prac wykonanych i to jest według Pani w porzadku. Nasyła Pani Burakowskiego ochroniarza ktury próbuje jeździć za nami kobieto troszeczkę opamiętania i prosze najpierw z nami się rozliczyć a nie wypisywać takie bzdury

@Anonim

Największym cynikiem jest Pan ochroniarz o Pani Kasjerka piszą o czymś o czym nie maja pojęcia a Pani Justyna której to sprawa dotyczy wogule nie ma o tym pojęcia. To jest paragraf. Oaństwo Burakowscy przestańcie wypisywać te bzdury i zajmijcie się swoimi sprawami szpitalami itd. Prosze zaprzestać wypisywania bzdur ponieważ następne wpisy będą miały konsekwencje prawne

Oszukana

Zwykly czarodziej. Pojawia się, bierze pieniądze i znika. A potem zero kontaktu.

@Oszukana

Wpisy poniżej świadczą o zupełnie innym obrazie firmy niż zakłamany wpis jednej osoby Pod różnymi nickami lub całej jednej rodziny wpisy. Brawo wy.

Bohdan w-wa

Firma Anibud OK. Szybko tanio profeska. Chłopaki są zajebiści. Mega fajna robota. Polecam

Jacek Józefosław

Firma Anibud przeprowadziła w moim mieszkaniu 44m2 remont. Efekt końcowy bardzo ładnie. Firma pomogła załatwić materiały w preferencyjnych cenach, doradzili w kwestii przerobienia instalacji wodnej kanalizacyjnej elektrycznej. Pan Bartosz jest osoba nie do zastąpienia do „ tańca i różańca” Właścicielki firmy nie miałem okazji poznać. Firma godna polecenia oraz jakość wykonanej pracy na wysokim standardzie

Mariusz

Szanowni Państwo. Pragnę zarekomendować firmę Anibud jako rzetelną firmę, fachową, posiadająca przesympatycznych młodych pracowników. Remont z nimi to prawdziwa przyjemność. Polecam

Ireneusz warszawa

Polecam firme Anibud ponieważ ładnie robią dokładnie i są fajne miłe grzeczne chłopaki

Aleksander Obory

Bardzo dziękuję i polecam wszystkim firmę Anibud. Wymienili mi 4 okna dachowe bez uszkodzenia wnętrza domu. Bardzo sprawnie i szybko wykonana praca w między czasie padało i nic nie przecieka. Chłopaki znają się na robocie. Gratuluje i tak trzymajcie dalej.

Mirek Warszawa

Korzystając z okazji chciałbym zarekomendować firmę Anibud ponieważ u mnie w sposób bardzo estetyczny i szybki obsadzili 10 sztuk drzwi wewnętrznych oraz wyremontowali w 3 dni pokój dziecięcy naprawa tynków, malowanie, panele, wymiana okna. Polecam

Waldek Powsin

Polecam firmę Anibud. Super montażyści. Bardzo ładnie przymaskowali nierówności ścian. Nie ma dla nich rzeczy nie możliwych. P.S. Śmieszna sytuacja jeszcze 4 miesiące temu Bricoman ich polecał a teraz „ karpik” nic nie wiedza nie maja telefonu nie mają firmy która montuje. He he pozbyć się fachowców którzy są genialni i tyle maja pochwał to żart ale to sprawa Bricomana. Właściciele firmy Anibud powinni tu zostawić namiar na siebie. Nam potajemnie telefon dała miła Pani z Bricoman i prosiła o anonimowość.

Zostaw merytoryczną opinię o ANIBUD Anna Rybarczyk - Warszawa

• Jak się pracuje w ANIBUD Anna Rybarczyk?

Zobacz opinie na temat firmy ANIBUD Anna Rybarczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ANIBUD Anna Rybarczyk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ANIBUD Anna Rybarczyk
4.5/5 Na podstawie 82 ocen.
  • Tyrreńska 10
    02-761 Warszawa