Opinie o ANIBUD Anna Rybarczyk w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie ANIBUD Anna Rybarczyk. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ANIBUD Anna Rybarczyk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tynkarze
Tynkarze Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ANIBUD Anna Rybarczyk w Warszawa

Jaki jest styl zarządzania kadrą w ANIBUD Anna Rybarczyk?

Były Pracownik

Taki żeby nie płacić ludziom i co miesiąc jest nowa osoba. Jeden po drugim robi i tak w kółko

@Były Pracownik

Tak z mną byłą też

xxxxx

Nie polecam tej firmy. Pan Bartosz to (usunięte przez administratora) nie płaci. Co miesiąc nowy pracownik jeden po drugim kończy i tak wkółko.

Anibud
@xxxxx

Szanowny Piotrze wraz z żoną bardzo prosze o zaprzestanie rozpowszechniania takich nieprawdziwych informacji.

@xxxxx

To prawda nie polecam....

Tymek

Bądźcie ostrożni podczas współpracy. Patrzcie na ręce. Nie polecam

@Tymek

Nazywam się Jarek Nowakowski i niestety źle wykonałem swoją prace co spowodowało mnóstwo poprawek i niestety wstydzę się przyznać do tego dlatego oczerniać tą firmę i pisze pod przykrywką Tymek

Były Pracownik
@Tymek

Również nie polecam. Ten Pan Bartek to jakby z choinki się urwał. (usunięte przez administratora)

Daga

Firma Anibud Anna Rybarczyk przeprowadziła remont mojego mieszkania wraz z umeblowaniem. Pomimo trudności jakie wynikały z czasu pandemii Covid-19 wszystko udało się wspaniale. Obecnie mieszkanie wynajmuje się i lokatorzy nie zgłaszają problemów. Firma Anibud uważam że jest godna polecenia.

Rozmowę kwalifikacyjną w ANIBUD Anna Rybarczyk masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko KIEROWCA KAT. C+E?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Małżeństwo z Warszawy

Firma Anibud pomogła nam w remoncie mieszkania. Tanio, dobrze, nam się podoba. Jesteśmy zadowoleni z pracy i śmiało możemy polecić tą firmę.

Łucja
@Małżeństwo z Warszawy

Fajnie, że w przypadku ANIBUD można liczyć i na dobrą jakość i na niskie ceny usług. Często zdarza się, że firmy mają wygórowane ceny. Na pewno wiele osób dzięki temu zdecyduje się na współpracę w firmą. A jak z czasem wykonania remontu? Czy wszystko poszło zgodnie z założeniami? Pytam bo jak wiadomo czasami szukamy firmy, która zrobi remont w jak najkrótszym czasie.

MzW
@Łucja

Opóźnienia jakie wystąpiły były spowodowane głównie opóźnieniami w dostarczeniu materiałów. Łazienka płytki były położone ale czekaliśmy na brodzik z kabiną który dotarł ze zwłoką tylko 15 dni. Drzwi wewnętrzne jedyne 8 dni po terminie itd. Wiec remont przeciągnął się troszkę.

Tadeusz

Firmę Anibud polecili mi znajomi ze Stegien. Remont w ich mieszkaniu zrobiła właśnie ta firma. Znajomi bardzo polecali mówili że właśnie Pan Bartosz dusza człowiek. Pomaga doradza. Poczytałem różne wpisy na różnych stronach pojechałem i oglądałem ich prace na Hlonda, Dolna, Wżeciono. Prace wykonane starannie. Na jednym adresie spotkałem inwestorów którzy bardzo ciepło się wypowiadali o firmie Anibud i bardzo chwalili. Podkreślili że Pan Bartosz bardzo im doradzał pomagał i przed wykonaniem prac zauważył błędy w projekcie. Po tych wszystkich „ kontrolach” zdecydowałem się i zakontraktowałem prace z firmą Anibud. Praca wykonana według mojej oceny wzorowo. Zachęcam wszystkich do obejrzenia prac wykonanych i wykonywanych przez firmę Anibud a sami Państwo się przekonacie że te przykre wpisy to faktycznie jakieś niesprawiedliwe i niszczące albo firma miała jakiś trudny okres co się zdarza

Warszawiak

Szanowni Państwo zostałem poinformowany przez Tomasza że czarne chmury zebrały się na firmę Anibud. Ze swojej strony mogę potwierdzić że prace wykończeniowe zostały w moich nieruchomościach wykonane bardzo dobrze. Stolarz Pan Mirek polecony przez Pana Bartosza również super fachowiec może jest na początku problem z komunikacja z Panem Mirkiem ponieważ jest specyficzny ale trzeba to przejść a jakość usługi jest nagrodą. Wszystko co do milimetra. Potwierdzam również że byli pracownicy chcieli zniszczyć firmę Pana Bartosza i również ze mną próbowali się dogadać i również złożyłem zeznania w tej sprawie na policji. Co do Ukraińców to niestety potwierdzam nie mieli umiejętności wykonywania prac w standardzie europejskim i na tym zaprzestańmy bo trzeba by poruszyć temat tzw higieny osobistej. Podsumowując proszę nie wierzyć we wpisy dziwne nie trzymające się logiki tylko poprosić Pana Bartosza o pokazanie swoich obecnych prac i już zrealizowanych. Chłopaki są bardzo myślący, prace wykonują dobrze. Tu trzeba też jasno powiedzieć że zdarza im się przekroczyć termin ale nikt nie jest bez winy.

Ukraina
@Warszawiak

Szanowny Panie to nie są czarne chmury tylko sama prawda. Bierze nas do pracy bo wie że my nie w swoim kraju a cobiecywał zatrudnienie i pieniądze. On nie chce płacić a my czasami nie mamy wyjścia i pracujemy dalej czekając aż nam da. My mamy rodziny i musimy za pracę dostać pieniądze.

Warszawiak
@Ukraina

Szanowna osobo pisząca te bzdury. Po pierwsze to można dojść po nick i adresie e-mail kto to pisze. Po drugie są to zdania zbyt płynne ale słabe w języku polskim co świadczy o tym że nie pisze to Ukrainiec. Poradziłem Panu Bartoszowi by to sprawdził i czy to przypadkiem nie jest (usunięte przez administratora) dyrektor finansowy z korporacji co próbuje wyłudzić pieniądze bo myślał że znalazł murzynów. Z chęcią zrobię z nim audycje radiową i zaproszę jego francuskich szefów i porozmawiamy o etyce zawodowej.

Pan Tomasz

Poleciłem Firmę Anibud mojej koleżance która w internecie zaczęła szukać informacji i poinformowała mnie o tych wpisach jakie tu widnieją. Nienawiść ludzka nie zna granic. Z czystym sumieniem mogę stwierdzić że większość pomówień jakie tu się ukazują są kłamstwem prze okrutne. Od 3 lat współpracuje z firmą Anibud i do tej pory wykonują dla mnie dla moich znajomych różne usługi i jest tego dość sporo i nikt nie potwierdza takich sytuacji. Pan Bartosz mojemu przyjacielowi który jest również dziennikarzem skarżył się że „ dziadki z Portofino” nie zapłaciły i niestety nasłały na niego GW która nie jest obiektywna a wpisy pod artykułem ludzi też dużo Mówią. Ukraińcy którzy piszą to akurat robili u naszych znajomych i niestety po tygodniu Pan Bartosz ich wygnał bo niestety standard wschodu nie zachodu. Faktycznie nie zapłacił im wszystkiego bo niby za co. Podsumowując polecam firmę Anibud i jeżeli ktoś z Państwa chce obejrzeć prace chłopaków to zapraszam i inni nasi znajomi również pokażą. Częściowo negatywne wpisy zrobili byli pracownicy którzy próbowali ze mną się dogadać abym zaprzestał współpracy z Panem Bartoszem i z nimi rozpoczął sprawa oparła się o policję i ja złożyłem również zeznania w tej sprawie. Proszę nie wierzyć tym negatywnym wpisom tylko poprosić Pana Bartosza o pokazanie swoich robót a zobaczą Państwo inny obraz tej firmy. Anibud moim zdaniem robi dobrze i solidnie.

Ukraina
@Pan Tomasz

On nikogo nie wyrzucił my sami odeszliśmy i wróciliśmy ina Ukrainę bo On nie płacił. To zły człowiek

@Ukraina

To podaj ulice na których pracowałeś przez te niby 4 miesiące. Dalej twierdzisz że 4 miesiące za darmo pracowałeś?

@Ukraina

Osobo pisząca te wpisy wiec że będę rekomendował zgłoszenie twoich wpisów Panu Bartoszowi odpowiednim organom. Bzdura totalna to co piszesz ponieważ akurat rozmawiałem z chłopakami którzy pracowali u Pana Bartosza i wiem że to co piszesz to jest nieprawda. Jedynym „ bursztynem” który tak był traktowany to był niejaki Tolek który ze mną się umawiał ze w poniedziałek mi pomoże a docierał w czwartek bo zaniemógł przez procenty. Wiem że jemu Pan Bartosz kupował jedzenie i wydzielał pieniądze i inni Ukraińcy też doradzali aby tak robił bo Pan Tolek płynął. Teraz przyjechał ponownie Pan Denis i Pan Oleg i pracują u mojego kolegi są bardzo zadowoleni i chwalą prace oraz właścicieli. A o Panu Tolku i Igorze z Saszą opowiadali bynajmniej bardzo źle. Teraz czekają na dniach przyjedzie 5 kolegów co już też pracowali. To co Pan pisze nie pokrywa się z rzeczywistością. Sam wiem bo przy mnie dzwonili do Pana Bartosza że na dniach również przyjedzie Ekipa Ivanka. Radzę troszkę rozsądku nabrać i zaprzestać w pisaniu takich głupot i jeszcze w formie odpisywania mi. Ja wam nie wierzę i nie kupuje tego. A innym powtarzam obejrzycie ich bracie obecne i wykonane.

Miasteczko Wilanów

Firma Anibud przeprowadziła remont mieszkania polegający na całkowitym remoncie WC i łazienki, wymianie listew przypodłogowych, malowaniu całego mieszkania i szpachlowaniu niektórych ścian. Prace i jakość wykonanej usługi oceniamy bardzo dobrze. Firmę Anibud polecimy znajomym oraz sami skorzystamy na pewno.

Sasza

Gdzie zgłaszać

Sasza

Poszycie żeby sie zgłaszać i nic. Wy chyba celowo poszycie na nich.

Roman

Pracował w firmie anibud, aby powiedzieć prawdę to tylko szok! Bartek nie przynosi materiałów, nie płaci pieniędzy i ogólnie trudno się z nim skontaktować! i musiałem to zrobić krzywo, bo nie było narzędzi! A potem, jak zapłacić pieniądze, wtedy mówi, że albo właściciele nie płacą, albo źle zrobione! Zbliż się do obiektu, rzuć jak pies i rób co chcesz i wyjaśnij właścicielom i czerwony!

ZOFIA i LECH

"Przygoda" z firmą Anibud Anna Rybarczyk i Bartoszem rozpoczęła się 26 listopada 2019 r. i skończyła się wyrzuceniem ekipy Bartosza 12 lutego 2020 r. z asystą policji. Umowa podpisana 29 listopada 2019 r. Termin zakończenia remontu - 31 stycznia 2020 r. Wpłata zaliczki 4000 zł - warunek rozpoczęcia prac remontowych. Mieszkanie przez cały czas służyło jako magazyn. Gromadzone były materiały z innych remontowanych mieszkań. Telefonów nie odbierał, przerywał rozmowy. 10 stycznia 2020 r. Anna Rybarczyk zgłosiła się po kolejną zaliczkę 3150 zł na wykonanie nowej instalacji elektrycznej. 7 lutego 2020 r. udaliśmy się do dyrektora "Bricomana", aby przedstawić naszą sytuację. Dyrektor otworzył nam oczy. Bartosz to nie Rybarczyk tylko Dziuban, z którym rozwiązał umowę w październiku 2019 r., bo było dużo skarg, brał od nowych klientów zaliczki, aby oddawać poszkodowanym. Stwierdził, że już dawno powinniśmy z nim rozwiązać umowę.Obiecał nam pomóc, co też uczynił.Nadmieniliśmy, że paragony, na których były kwoty przez nas płacone, zabierał Bartosz wpisując NIP firmy Co na to Urząd Skarbowy?! Całe zdarzenie jest zgłoszone na policji. 11 lutego zabraliśmy klucze i powiadomiliśmy dyrektora. Wracając z poczty po wysłaniu zawiadomienia do Anibudu o natychmiastowym rozwiązaniu umowy straciłam przytomność - szpital, złamane żebro. 17 lutego 2020 r. poprosiliśmy o interwencję dziennikarzy "Gazety Wyborczej" (artykuł ze zdjęciami 24 lutego 2020 r.). Bartosz zrobił się bardzo aktywny: przysłal kilkanaście SMS-ów. Ostatni 24 lutego 2020 r., abym kontaktowała się z jego radcami prawnymi. Wszystko jest udokumentowane. Glazura ze ściany w kuchni samoistnie runęła na podłogę (6 m kw.), całe szczęście, że nie uszkodziła rury gazowej. Straciliśmy oszczędności. Ja mam 74 lata, I grupa inwalidzka, mąż 78 lat, po zawale i operacji onkologicznej nerki. Na naukę kładzenia na klejowe placki. glazury i terakoty, która odpada polecamy firmę Anibud. NIGDY do wykonywania remontu!!!

Sąsiad Portofino 2
@ZOFIA i LECH

Firma Anibud zrobiła mi remoncie mieszkania i powiem że jestem bardzo zadowolony i z chłopaków i z Pana Bartosza. Nic się nie pokrywa z tym co Państwo piszą ale potwierdza się to że Państwo są ludźmi ciężkimi do sąsiedztwa.

Jacek

Polecam firmę Anibud. Współpraca z Panem Bartoszem to sama przyjemność. Gość jest myślący i potrafi na etapie projektu wyłapać błędy, kolizje. Polecam wszystkim współpracę z taka firma. Remont z nimi to prawdziwa przyjemność

Franciszek

Polecam firmę Anibud a przede wszystkim Pana Bartosza. Miły, sympatyczny, pełna głowa pomysłów.

Agnieszka Projektantka

Polecam firmę Anibud. W bardzo fajny i profesjonalny sposób zrealizowaliśmy inwestycje Jugosławiańska. Firma Anibud w profesjonalny sposób wykończyła zgodnie z projektem mieszkanie deweloperskie 80 m2. Remont z nimi to prawdziwa przyjemność. Polecam i gwarantuje wysoki standard wykończenia.

Piotr Osiedle Konstancja

Polecam firmę Anibud. W bardzo szybki i profesjonalny sposób wymienili mi zawory do wody na ogrodzie, naprawili furtkę w ogrodzeniu oraz zlikwidowali trzaski w bramie garażowej. Ekipa miła sympatyczna ( nie przeklinają)

Bianka Warszawa

Polecam firmę Anibud. Perfekcja solidność dobra cenac

Wiolka

Polecam firmę Anibud za wzorową pracę oraz średnią cenę. Bardzo fajni chłopaki. Remont z nimi przyjemność. Poleciła mi ich koleżanka u której robili remont. Bardzo ładnie tam również prace wykonali.

Anibud

Dziękujemy wszystkim za dokonane wpisy. Ze względu na prowadzone postępowanie prawne nie komentujemy sprawy Pani Zofii i Lecha z Ulicy Portofino. Państwa komentarze również pokazują jak wyglada sprawa. Nasza firma jest bardzo znana na terenie Wilanowa, Mokotowa, Piaseczna, Konstancina. Są to tysiące m2 podług, tysiące sztuk drzwi, kilkaset remontów większych i mniejszych. Nigdy nie będzie tak aby wszyscy byli zadowoleni. Pewni nieuczciwi ludzie będą robic taka krecia robotę twierdząc że firma Anibud to (usunięte przez administratora) Niestety takie jest życie i staramy się odpowiadać na te wpisy w taki sposób aby nie wchodzić w głęboką polemikę która naszym zdaniem nie ma sensu. Mamy swoich klientów którym wykonaliśmy remont i oni nas polecili innym i ci inni innym i tak do dzis mamy prace zapewniona na minimum 4 miesiące do przodu. Pozdrawiamy wszystkich, życzymy powodzenia, dziękujemy za miłe słowa, a konkurencji mówimy konkurujemy ze sobą uczciwie bez wpisów pod innymi pseudonimami Bartosz

DM
@Anibud

Mam nadzieję, że na budownictwie znacie się lepiej niż na ortografii.

Patrycja i Miron

Polecamy firmę Anibud. W naszym przypadku sprawnie poszło wstawienie drzwi zewnętrznych w bloku na Mokotowie. Więcej problemów było z sąsiadami. Okres pandemii jest ciężki do prowadzenia remontów ale Panowie dali radę. Mili sympatyczni chłopaki byli przygotowani mieli swoje maseczki i rękawiczki. Pełna profeska. Polecamy

Zostaw merytoryczną opinię o ANIBUD Anna Rybarczyk - Warszawa

• Jak się pracuje w ANIBUD Anna Rybarczyk?

Zobacz opinie na temat firmy ANIBUD Anna Rybarczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ANIBUD Anna Rybarczyk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ANIBUD Anna Rybarczyk
4.5/5 Na podstawie 82 ocen.
  • Tyrreńska 10
    02-761 Warszawa