Opinie o Auto Wiechu Jacek Janiszewski w Poznań - przeźmierowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Auto Wiechu Jacek Janiszewski. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Auto Wiechu Jacek Janiszewski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Wiechu Jacek Janiszewski w Poznań - przeźmierowo

Janusz

Słabe opisy procesów technologicznych wiec mam pytanie czy wogule się odbywają ?

@Janusz

Ze względu na DUŻE ZAINTERESOWANIE ZE STRONY KONKURENCJI procesy obróbki są krótko pisząc ,,TAJNE'' jeden przedsiębiorca po fachu powiedział piękne słowa JAKOŚĆ OBRONI SIĘ SAMA nieważne co opisują ważne co otrzymują...

Mechanik

Nie posiada sprzętu.Fotki skopiowane z Google.

@Mechanik

NISKI POZIOM DYSKUSJI czasem nieosiągalna technologia strasznie gryzie.... "Oświadczam, że opis ogłoszeń oraz zdjęcia w nich wykorzystane są mojego autorstwa. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez mojej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna: Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 nr 43 poz. 170. "

Łukasz

Towar magistra .Super jakość

Ryszard

Poza tym, że firma to profesjonalista to chce dodać, że to dobry pracodawca!

Czy po rozmowie w Auto Wiechu Jacek Janiszewski rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Wojtek

Widać że mają pojęcie o regeneracji nie spotkałem się z tak dokładną precyzją wykonania obróbki regeneracji głowicy IVECO 3.0 hpi dodam jeszcze że regenerowałem w tym zakładzie 4 głowice gdzie u mnie w miejscowości NIKT nie chciał się tego podjąć a Oni to zrobili i chodzą do dziś SNOBISTYCZNA I NIEPOWTARZALNA dbałość o szczegóły POLECAM

Mariusz

Zakupiona głowica tydzień po okresie gwarancji pękła na spawie.nie polecam

@Mariusz

JESZCZE NIKOGO NIE ZOSTAWIŁEM BEZ POMOCY na spawy udzielamy 12 miesięcznej gwarancji AŻ TAKI DOBRY JESTEM ŻE WAS SZLAK TRAFIA?????????? do waszej świadomości NIGDY MNIE NIE DOŚCIGNIECIE

Jeśli są tu jacyś pracownicy Auto Wiechu, to koniecznie powiedzcie, czy polecilibyście pracę w firmie. W jakich godzinach pracujecie? Często zdarzają się nadgodziny?

Zamiast siedzieć cicho i go nie rozdrażniać to wypisujecie bzdury na temat Jego zakładu. Dzięki takim wpisom jeszcze inżyniera mobilizujecie do zastosowania innowacyjnych niedostępnych dla pospolitych regeneracji technologii, jeszcze dojdzie do tego że rozpier* cały rynek sprzedaży to jest poje*any wizjoner który przewyższa rozumem niejednego rzemieślnika

Witek

Wspolpraca z ta firma to jedna wielka pomylka i najwiekszy blad jaki zrobilem...nie popelnijcie tego samego błędu

Bodzio

Nie polecam ze wzgledu na jokosc swiadczonych uslug ..ja juz w zyciu u nich nic nie kupie

Janusz

Ja nie polecam

Piotr Krukowski

"P. mgr inż. Jacek Janiszewski zwodził mnie przez tydzień i jest kłamcą. Twierdził że wysłał głowicę a tego nie zrobił. Po wymianie smsów okazało się, że nie wyśle przedmiotu gdyż w danych do faktury podałem dane kancelarii adwokackiej na którą zarejestrowany jest samochód. Przestraszył się i stwierdził, że będę go ciągał po sądach, co oczywiście nie miałoby miejsca. Próbuje unikać płacenia podatków proponując dopłatę 12% do wartości przedmiotu w przypadku wystawienia faktury. NIE POLECAM! W razie pytań służę pomocą." Na wszystko mam dowody, w razie wątpliwości proszę o kontakt.

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Wiechu Jacek Janiszewski - Poznań - przeźmierowo

• Jak się pracuje w Auto Wiechu Jacek Janiszewski?

Zobacz opinie na temat firmy Auto Wiechu Jacek Janiszewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto Wiechu Jacek Janiszewski?

Auto Wiechu Jacek Janiszewski
3.9/5 Na podstawie 41 ocen.
  • Wysogotowska 90
    62-081 Poznań - przeźmierowo