Opinie o Art Selekcja Janusz Słotwiński w Piaseczno

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Art Selekcja Janusz Słotwiński. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Art Selekcja Janusz Słotwiński o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kultura i sztuka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Art Selekcja Janusz Słotwiński w Piaseczno

Zadowolony klient

Polecam. Pan Janusz wykonal u mnie dwie osobne prace. Z obu jestem bardzo zadowolony. Przed zleceniem podpisalismy umowe, zaliczki zostaly rozliczone bez najmniejszego problemu. ArtSelekcja to solidna i uczciwa firma. Bardzo wysoka jakosc, recznie wykonanej pracy.

@Zadowolony klient

To super, a co dla Ciebie wykonywał jesli można wiedzieć?

Zadowolony klient
@Ewa

Wykonał całą łazienkę wraz z podłogą i sufitem. Biel przetykana złotymi żyłkami. Wyglada jak piekny marmur. Druga robota to ladny szary mat na klatce schodowej. Obie prace super wykonane. Pan Janusz daje gwarancje swojej roboty. Jak mi w lazience hydraulik uszkodzil podloge to Janusz poprawil za darmo.

Artur

Szczerze polecam. Solidnie i szybko. Cena adekwatna do jakości

Hanna
@Artur

No to brzmi w porządku ale czy to nie oznacza, że są delikatnie wyższe od cen rynkowych? Bo jakość rozumiem, że Pan chwali?

Krzysztof

Bardzo polecam usługi wykonywane przez Pana Janusza.Firma Art Selekcja wykonała w moim domu stiuk Wenecki oraz marmoryzację ścian klatki schodowej.Prace zostały wykonanej z największa starannością i dokładnością, ściany wyglądają jak naturalny marmur.Jestem z tych prac bardzo zadowolony.przed zleceniem podpisaliśmy umowę,zaliczki na koniec prac zostały rozliczone bez najmniejszego problemu.Bardzo ważna uwaga , wszystkie prace zostały wykonane ręcznie bez kurzu,kucia, pyłu i szlifowania.Podczas całej usługi Pan Janusz posiadał klucze do mojego domu,jednym słowem dekorator godny zaufania.Jeszcze raz gorąco polecam usługi firmy Art Selekcja.

Renata
@Krzysztof

Zdradzisz, ile wziął od Ciebie? Masz jakieś porównanie względem kosztów podobnych spraw u innych firm z okolicy?

Czy Pan Janusz zatrudnia praktykantów albo szuka pomocnika? I czy w związku z tym jest możliwość podjęcia pracy bez większego doświadczenia, ale z ogromnym zapałem do pracy?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Art Selekcja Janusz Słotwiński? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
logo firmy Korepetytor / Korepetytorka Matematyki Online
Andrychów
Usługi Edukacyjne Daniel Bury
Katarzyna

Pan Janusz to wzorowy fachowiec, wraz z mężem jesteśmy wprost zachwyceni pięknym stiukiem. Prace zostały wykonane z niezwykłą starannościa, dbałoscią o szczegół i zgodnie z umówionym terminem. Co najważniejsze wszystko odbyło w całkowitej czystości, bez kurzu, pyłu, szlifowania, kucia i innych nieprzyjemności zazwyczaj kojarzących się z remontem. Polecam, 10/10

Kamil

Ja ze swojej strony polecam usługi tego wykonawcy. Zamówiłem wykonanie stiuku na klatce schodowej i kominku, z efektu końcowego jestem bardzo zadowolony (zaliczka w wysokości 50% była pobrana przed rozpoczęciem prac, wszystko zostało skończone i rozliczone w terminie)

Agata

Nie polecam. Jest osobą mało wiarygodną. Dużo mówi, a nic za tym nie idzie. Niesolidny, nieterminowy. Bierze zaliczki i nie oddaje tłumacząc się trudną sytuacją rodzinną. Jeśli spotkacie na swojej drodze (usunięte przez administratora) nigdy, ale to nigdy nie dawajcie wcześniej mu pieniędzy. Dopiero po wykonaniu roboty. Dobrze Wan radzę.

@Agata

Witam. Pa Janusz spotkał się ze mną celem omówienia prac i zaproponował zaliczkę. Zgodziłem się ale że się nie znamy to postanowiłem sprawdzić w internecie. Czy mogę się dowiedzieć czegoś bliżej - jakie prace miał wykonać, na co się umówił, czy coś się zmieniło od maja?

Zostaw merytoryczną opinię o Art Selekcja Janusz Słotwiński - Piaseczno

Art Selekcja Janusz Słotwiński