Opinie o Art Selekcja Janusz Słotwiński w Piaseczno

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Art Selekcja Janusz Słotwiński. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Art Selekcja Janusz Słotwiński o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kultura i sztuka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Art Selekcja Janusz Słotwiński w Piaseczno

Sebastian Nowy wpis

Polecam każdemu Art Selekcja Janusz Słotwiński. Od początku do końca prac jest uzgadniane na bieżąco wszystkie kwestie wykonczenia. Bardzo duży plus za stosowanie dobrej jakości materiałów a nie pierwsze lepsze z hipermarketu i również nie wygórowane ceny. Podjęcie do klienta na wysokim poziomie. Gorąco polecam

Grzegorz Nowy wpis

Art Selekcja wykonała w holu czarny stiuk z białymi żyłkami, jakość wykonanej usługi bardzo wysoka, połysk stiuku wykonany przez pana Janusza w niczym nie ustępuje naturalnemu marmurowi.Gorąco polecam wszystkim stiuk wykonany przez Art Selekcję.

Agnieszka M. Nowy wpis

Janusz Słotwiński to prawdziwy artysta, który potrafi stworzyć niesamowite i niepowtarzalne dzieła sztuki. Jego umiejętności w stiuku są niezrównane, a każde jego wykonanie zachwyca swoją precyzją i perfekcyjnym wykonaniem. Jego prace są tak realistyczne i piękne, że mogą zdobyć uznanie nawet najbardziej wymagającego krytyka sztuki. Stosowanie techniki stiuku weneckiego pozwala mu na tworzenie pięknych wzorów i tekstur, które dodają pomieszczeniom elegancji i luksusu. Wykonawca ten ma nie tylko głęboką wiedzę i umiejętności techniczne, ale również niezwykłe piękno wyczucie estetyczne. Potrafi dopasować kolory i wzory do każdego stylu i wnętrza, tworząc spójną i harmonijną całość. Jego prace są ręcznie wykonane i dedykowane dla konkretnych klientów, co sprawia, że każde zlecenie jest indywidualnie dostosowane do potrzeb i upodobań. To sprawia, że wykonawca stiuku weneckiego jest nie tylko rzemieślnikiem, ale również twórcą, który potrafi odczytać i zrealizować wizję swoich klientów. Jego prace nie tylko wyglądają spektakularnie, ale również są trwałe i odporne na uszkodzenia. Technika stiuku weneckiego zapewnia długotrwałość, a wykonawca używa najwyższej jakości materiałów, aby wszystkie prace były wykonane zgodnie z najwyższymi standardami. Wykonawca stiuku weneckiego ma prawdziwy talent, pasję i oddanie dla swojego rzemiosła. Jego prace są świadectwem niezwykłej precyzji, wyczucia estetycznego i umiejętności artystycznych. Jeśli szukasz mistrza stiuku weneckiego, to on jest osobą, której warto zaufać i zlecić stworzenie pięknych dzieł sztuki, które ozdobią Twój dom lub przestrzeń komercyjną.

Co jaki czas w Art Selekcja Janusz Słotwiński można ubiegać się o podwyżkę?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Art Selekcja Janusz Słotwiński? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Katarzyna

Przez kilka dni szukałam na firmy, specjalizującej się w stiukach. Wybór padł na firmę Art Selekcja Janusz Słotwiński i to był strzał w 10. Pan Janusz podjął się wykonania stiuków na dwóch korytarzach i klatce schodowej (ściany i sufity) oraz na ścianie w kuchni i między szafkami. Szybko i profesjonalnie wykonał prace. OGROMNA wiedza w temacie. Różne sposoby wykonania, co bardzo pozytywnie nas zaskoczyło. Kolejnym atutem jest dbałość o czystość w miejscu pracy. Dzięki Panu Januszowi to był pierwszy remont w domu, który był przyjemnością a nie utrapieniem. Bardzo dobrze i terminowo wykonana praca. Pan Janusz jest osobą pracowitą, dokładną i solidną. Jest otwarty na nowe rozwiązania. Bardzo pozytywny człowiek. Wszechstronny i pomocny. Niesamowicie komunikatywny do tego stopnia, że mój młodszy syn miał łzy w oczach jak dowiedział się, że Pan Janusz skończył już pracę i nie będzie do nas przyjeżdżał. „Mamo, ten Pan był taki fajny”. Dla mnie osobiście, Pan Janusz to „Mercedes” wśród fachowców. Jestem bardzo zadowolona z wykonanej przez niego pracy. Efekt końcowy przepiękny. Polecam z całego serca.

@TheLostWolf

Art Selekcja to firma z długo letnim doświadczeniem w wykonywaniu artystycznych projektów. Nasza współpraca przy wspólnych projektach pozostawiła ogrom pozytywnych doświadczeń i zadowolonych klientów. Pan Janusz posiada ogromne doświadczenie i do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie. Wykonanie pracy i estetyka wykonania jest na najwyższym poziomie.

Iza

Z czystym sumieniem mogę polecić usługi pana Janusza. To już kolejny projekt którą dla nas realizował - tym razem stiuki weneckie. Praca wykonana z niezwykłą starannością, wręcz artyzmem. Pan Janusz jest świetnym fachowcem, cechuje go wysoka kultura osobista i przemiły sposób bycia. Oboje z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą ArtSelekcja i z pewnością jeszcze skorzystamy z jej usług.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Art Selekcja Janusz Słotwiński odbywa się również w języku angielskim?

Leszek

W czasie budowy całego domu najlepiej współpracowało się z Panem Januszem :) Na tle innych wykonawców oprócz oczywiście talentu i umiejętności wyróznia się 100% słownością i wysoką kulturą. To wyjątkowa osobowością pełna pozytywnej energii. Jego umiejętności w tworzeniu przepięknych powierzchni na ścianach są absolutnie fenomenalne. Dbałość o czystość na miejscu pracy jest godna podziwu, co wpływa na komfort naszego codziennego życia podczas remontu. Pomimo jego niezwykłych talentów, zawsze pozostaje skromny i skupiony na sumiennym wykonaniu pracy i słuchaniu opinii i uwag klientów. Niezależnie od skomplikowania projektu, zawsze podejmuje się go z entuzjazmem i profesjonalizmem. Nie ma tematu, o którym nie można by z nim porozmawiać - zawsze gotowy do wysłuchania, zrozumienia i podzielenia się swoimi mądrymi spostrzeżeniami. Zdecydowanie polecam usługi pana Janusza z firmy "Artselekcja" każdemu, kto szuka rzetelnego i utalentowanego wykonawcy z którym współpraca to czysta przyjemność.

Martyna i Kamil

Pan Janusz wykonał u nas w salonie ściankę za tv- stiuk. Praca wykonana z należytą starannością i dokładnością. Pan Janusz słucha sugestii klienta, spełniając przy tym wszelkie oczekiwania. Dodatkowo Pan Janusz ma artystyczną duszę i potrafi zainspirować do działania jak mało kto :)

Kasia i Jarek

Pan Janusz Słotwiński wraz z synem Mateuszem wykonali w naszym domu czarny marmur stiukowy dekorowany złotymi płatkami 24 karatowymi. Praca została wykonana z bardzo dużą starannością i dbałością o każdy szczegół. Dziękujemy i polecamy.

CONBAR - mikrocement

Pan Janusz Słotwiński to pełna kultury, szacunku i cierpliwości osoba. Cechy te mają bezpośredni wpływ na najwyższą jakość usługi jaką Pan Janusz oferuje m.in. stiuki, tynki dekoracyjne oraz mikrocement. Bez najmniejszych wątpliwości polecamy każdemu. Bartosz Niewczas

Magda

Pan Janusz to bardzo inteligenty, kulturalny, dokładny i rzetelny fachowiec. Pięknie wykonany (poprawiony po samodzielnie wykonanym, a raczej schrzanionym stiuku) stiuk wenecki na kominku. Pięknie wyprowadzone rogi (kąt 90 stopni). Pan Janusz pracuje na świetnym materiale.

Ania i Kasia

Polecamy bardzo Pana Janusza. Wykonał nam stiuka na każdej ścianie naszego domu. Oczywiście każda jest inna i każda to istne arcydzieło. Cudo. Dziękujemy bardzo.

Krzysztof

Artselekcja wykonała u mnie biały stiuk na suficie w kuchni i korytarzu.Praca wyśmienita wygląda jak marmur, połysk niesamowity.polecam ,każdemu tą firmę.

David

Janusz did fantastic work! Our master bedroom walls look like made from real marble. Great quality and job done on time! Thank you.

Firma Art Selekcja wykonala u mnie kominek wraz z dwoma przylegającymi ścianami. Praca na bardzo wysokim poziomie. Czysto i na czas. Polecam!

Edyta

Art Selekcja to firma na medal. Pan Janusz z synem to profesjonaliści w swoim fachu. Stiuk wykonany na naszej klatce schodowej zachwyca wszystkich i wygląda jak prawdziwy marmur. Poza tym praca wykonana ręcznie z niezwykłą starannością i dbałością o każdy szczegół i zgodnie z umówionym terminem. Byłam pod wrażeniem prac wykonywanych w całkowitej czystości, bez kurzu, pyłu i szlifowania. Już jesteśmy umówieni na realizację kolejnego zlecenia. Oczywiście polecam usługi firmy Art Selekcja - pięknie, bez bałaganu, po prostu mistrzostwo świata ????

Tadeusz

Bardzo polecam usługi Art Selekcja .Bardzo wysoka jakość i pełen profesjonalizm wykonanej pracy.pan Janusz i jego Syn wykonali stiuk w mojej łazience, stiuk został położony na istniejącej glazurze i terakocie. Nie było kucia i demolki łazienki. Stiuk czarny w przepiekane czarne żyłki, wygląda jak marmur.Naprawdę polecam tak wykonana marmoryzację ścian.

Barbara

zgodził się na wykonanie stiuku pobrał zaliczkę pojakimś czasie w trakcie prac zażądał dokładki na materiały jak ją dostał przepadł roboty nie dokończył udawał chorego dużo mówi mało robi krętacz wystrzegać się go nie dawać pieniędzy omijać dużym kołem

Janusz Słotwiński
@Barbara

Witam serdecznie. Szanowna Pani. Nie przypominam sobie abym kiedykolwiek tłumaczył sie choroba w pracy. Do każdego klienta podchodzę uczciwie. Pani wpis odbieram jako atak internetowego trola. Jeśli rzeczywiście jest Pani moją klientką - bardzo proszę o kontakt.

Zostaw merytoryczną opinię o Art Selekcja Janusz Słotwiński - Piaseczno

Art Selekcja Janusz Słotwiński