Transport Dembiński Wojciech Dembiński

Opinie o Transport Dembiński Wojciech Dembiński

Mógłby ktoś przy tym napisać wprost jak dystrybuuje się obecnie towar po województwie? Jeszcze w maju zeszłego już roku była oferta dla kierowcy na kat B z zarobkami liczonymi do 4 000 zł. Chcę się dowiedzieć o ile mogły się podnieść i co się teraz przewozi. 5 000 na rękę będzie?

Powiedzmy Janusz hehe Nowy wpis

Wojtek jest bardzo w porządku, daje szanse wszystkim( takie wrażenie ja odniosłem). Hajs się zgadza, auto pod dom, a co do pracy, wiadomo trzeba zrobić swoje, (usunięte przez administratora) już minęła za darmmo nikt nie da. Przepracowałem tam ponad rok i mile wspominam.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Transport Dembiński Wojciech Dembiński?

Mati Nowy wpis

Miałem możliwość pracować u tego pracodawcy. Dostałem samochód którym mogłem dojeżdżać do domu. Wynagrodzenie zawsze na czas. Sam szef bardzo wesoły człowiek. Niestety jak ktoś chce nic nie robić i zarabiać to faktycznie nie u niego.

Rozmowę kwalifikacyjną w Transport Dembiński Wojciech Dembiński masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko KIEROWCA KAT. B?
Łukasz

Witam wszystkich, jestem w tej firmie od niedawna ale tak fajnej atmosfery nie miałem w żadnej z firm a mam 46lat i trochę widzialem. Jak ktoś piszę tu o stanie aut to dla mnie absurd,to nie właściciel jest za to odpowiedzialny on może tylko powiedzieć gdzie naprawia auta, a za stan i dojeżdżanie tej Floty odpowiadamy my kierowcy większość z nas nie potrafi z rana sprawdzić poziomu oleju czy płynu a potem dzwoni że uszczelka pod głowica wywaliło. A co do wynagrodzenia ja bym dla takich baranów nie zapłacił nawet 2,5tys obciąrzał karzdym uszkodzeniem wtedy może by coś się zmieniło. I wtedy jak by ktoś normalny dostał samochód nie musiał by doprowadzać go do porządku przez miesiąc tak jak to było w moim przypadku, otrzymałem auto w oplakanym stanie a jest to wóz z 2018roku wiec swieżynka troszkę mojej pracy za co Prezes dodatkowo mi zapłacił i zaznaczyłem ze tym autem będę jeździł tylko ja też nie było z tym problemu. Widziałem u niektórych szoferów nawet psy swoje mieli w kabinie (Dramat). Ogulnie Polecam firmę. Mega szybko się rozwija, wozimy zeczy które nie powiny ucierpieć w nadchodzącym kryzysie. A co do Prezesa nie wypowiem się za wiele bo rozmawiałem z nim 4 razy max.Widuje go zawsze z rana, ale tak naprawdę chyba wolę nie wchodzić z nim w gadki, bardzo szybko znajduje odp na każde pytanie jak ktoś zada.;)

Szymon

Ludzie!! A na ile się umawiałeś na większą kase niż 3.5t. Ja dokladnie za tyle pracuje i wiadomo że chciałbym 4t ale dogadywałem się na tyle i tyle dostaje. Jak ci nie odpowiadało było się na to nie godzić! A nie teraz się żalisz, nie wiem kto tu jest gamoń. A co do umowy absurd, dostałem po pierwszym miesiącu tak jak było dogadane i wiem że inni kierowcy też tak maja.

Driver
@Szymon

Dlatego od niego odszedłem , znalazłem lepszą robotę za lepszą kasę i się śmieje a wy pracujcie i ciągajcie u niego te tony. Powodzenia

Szymon

Witam. Nie wiem o czym niektóre osoby tutaj piszą, pracuje w tej firmie stosunkowo nie długo,ale mam same dobre odczucia rozmawiałem z ludźmi co pracują tu po kilka ładnych lat i wypowiadają się o Wojtku w samych superlatywach.

Ilona
@Szymon

I co takiego Ci o nim mówią? Bo może warto to trochę rozwinąć, skoro twierdzisz, że to wszystko jest nieprawdą. Z pewnością takie info może się przydać osobom, które tu zaglądają

@Ilona

Ktoś tu pisał o oszustwie i nie płaceniu. Z tego co ja wiem to ludzie wybierają już przed czasem kase i nie ma z tym żadnego problemu, jak się go o coś poprosi prywatnie zawsze pomaga. AUTEM służbowym dojeżdżam do pracy i nie tylko jak mam  coś do załatwienia jeden tel i po sprawie, a w starej firmie jak nie miałem jak się dostać do pracy to Taxi a jak już ktoś wziął zeby coś przewieźć płacił prawie jak za normalną usługę. Ja właśnie dziś odebrałem wypłatę bo prosiłem czy da się to zrobić do końca tygodnia, a powinnem dostać 10 wiec naprawdę jak ktoś piszę o jakimś problemie z wynagrodzeniem albo kłamie albo musiał zajść Wojtkowi grubo za skórę

Jadę dalej

takich szoferów to na pęczki,potrafi tylko biadolić a bezpiecznika nie umie wymienić.Wykaż sie,zalóż firme,kup auta,znajdz pracownika to wtedy mozesz sie wypowiadac.Jakoś pracuje u Wojtka i nie mam problemów z wypłatą,rejestracją i innymi rzeczami.Problemy załatwia sie od razu.

Honorata

Parę lat temu szukał drajwerów na 3,5 t przez urząd pracy. To czy urząd przekazuje ogłoszenia człowieka, który nie płaci zusów za pracowników? :0

Ewelina

Czemu? Tylko kwestia braku umowy? Mojemu mężowi akurat to nie przeszkadza... A jak się człowiek nie zwalnia to normalnie w terminie płaci tak?

Czy jesteś zadowolony z pracy w firmie Transport Dembiński Wojciech Dembiński w miejscowości Kolonia porosły? Dodaj komentarz i pomóż innym podjąć decyzję, czy warto starać się w tej firmie o pracę. Twoja opinia o firmie Transport Dembiński Wojciech Dembiński może okazać się na wagę złota. Napisz jak pracowało ci się u tego pracodawcy i czy warto starać się u niego o posadę.

Szofer

Bardzo słaby kontakt, nigdy nie ma czasu...

Zostaw merytoryczną opinię o Transport Dembiński Wojciech Dembiński - Porosły

• Jak się pracuje w Transport Dembiński Wojciech Dembiński?

Zobacz opinie na temat firmy Transport Dembiński Wojciech Dembiński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Transport Dembiński Wojciech Dembiński?

Transport Dembiński Wojciech Dembiński