Opinie o Linkap Przemysław Staroń w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Linkap Przemysław Staroń. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Linkap Przemysław Staroń na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Linkap Przemysław Staroń w Łódź

Ja Nowy wpis

Przypadkowo natrafiłem na ofertę pracy z tej firmy ( dodana jakieś 10 miesięcy temu ) dla montera maszyn. Zaciekawiła mnie, bo wspominali, że istnieje możliwość przyuczenia dla osób bez doświadczenia. Ktoś mi powie jak wygląda przyuczenie? Zastanawiam się, czy trzeba przechodzić jakieś szkolenia, czy może uczy starszy stażem pracownik.

Szymon Nowy wpis

Do największych plusów firmy muszę zaliczyć miłą atmosferę, luźne relacje z szefem, ogromne możliwości nauki, czyli pracę w wielu branżach i na różnym sprzęcie. Na początku jest ciężko, można poczuć się wrzuconym na głęboką wodę, ale jako automatyk mało gdzie się tyle nauczysz. Do tego praca nie jest nudna ani monotonna, nie brakuje również szkoleń. Na plus podział obowiązków na mechaników, projektantów/elektryków, programistów i montażystów, gdzie w innych firmach często automatyk robi wszystko. Dla mnie dużym plusem był elastyczny czas pracy oraz możliwość pracy z domu, co bardzo ułatwiało załatwienie prywatnych spraw itp., niestety te godziny zwykle nadrabiało się z nadmiarem na uruchomieniach i serwisach. Firma się rozwija, można dorwać projekty zagranicą. Na minus niestety trzeba się przygotować na częste wyjazdy (to raczej minus zawodu, nie firmy), czasami po kilka tygodni lub miesięcy, zwykle jednak z powrotem na weekend do domu, choć nie zawsze, wiadomo jak to z fabrykami, chcą mieć na zaraz, bo postój to straty, więc czasem trzeba zostać na weekend, na noc (rzadko) lub na uruchomieniach po kilkanaście godzin (niestety często). Do tego musicie być gotowi, szczególnie w okresie uruchomień, na częste telefony, również w weekendy i w późnych godzinach. Zgodzę się z kolegą, że "duży może więcej", bo tak jest, nie jest to korpo, nie jest w stanie zapewnić takiej płacy i dodatków, ale w zamian dostaje się luźną atmosferę oraz swobodę godzin. Brak organizacji niestety wciąż pozostaje. W skrócie, jeśli liczysz na pracę po 8h na miejscu, to na pewno możesz sobie odpuścić, ale jeśli chcesz się czegoś nauczyć, nie chcesz monotonnej pracy, cenisz dobrą atmosferę i swobodę pracy to LINKAP może się okazać miejscem dla Ciebie.

Rafał

Faktycznie paca z młodym zespołem, w atmosferze wielkiej rodziny- każdy miły do pogadania ale jak co do czego (usunięte przez administratora) ci obgada aż boli. Ale jak to w rodzinie nic nie ginie. Zarobi standard, jak to mówi właściciel " duży może więcej" a oni są mniejsi. Ale atmosfera i ludzie w porządku, kuźnia młodych talentów ale przecież gdzieś muszą szlifować talenty. Lekki brak organizacji ale z reguły niewynikający z winy pracodawcy lecz innych dowodzących. Właściciel(e) naprawdę OK, Przemek ostoją spokoju nie jest ale człowiek "w dechę", Gosia - pozdrawiam. A jeśli masz ADHD odpuści sobie. Moje sugestie dla Linkap Przemysław Staroń: powodzenia Lubię atmosferę w Linkap Przemysław Staroń za: motywacja niezawsze finansowa lecz dobre słowo w stylu "dobra robota"

Zostaw merytoryczną opinię o Linkap Przemysław Staroń - Łódź

• Automatyk - Programista systemów automatyki, Łódź - Styczeń 2023
  • Automatyk - Programista, Łódź - Październik 2022
  • Monter - Elektryk, Łódź - Październik 2022
  • Pomocnik projektanta mechaniki maszyn przemysłowych, Łódź - Czerwiec 2022

Czy pracujesz w firmie Linkap Przemysław Staroń lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

• Jak się pracuje w Linkap Przemysław Staroń?

Zobacz opinie na temat firmy Linkap Przemysław Staroń tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Linkap Przemysław Staroń?

Kandydaci do pracy w Linkap Przemysław Staroń napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Linkap Przemysław Staroń
  • Pilota Stanisława Wigury 21