Opinie o Iron System Michał Skowroński w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Iron System Michał Skowroński. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Iron System Michał Skowroński o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż akcesoriów kuchennych i łazienkowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Iron System Michał Skowroński w Szczecin

Na 100% nie można tu pracować na umowie o prace? ktoś nawiązał do tych na zlecenie a jakoś wcześniej nie widziałem by ludzie w ogóle nawiązywali do tematu umów. Poprzednik pisał, że ma doświadczenia, ja przyznam, że nie. mimo to można liczyć na jakaś robotę?

Były pracownik. Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Wystawianie lewych umów zlecenie, których nigdy nigdzie nikt nie zgłasza. Szef jak mu się palił (usunięte przez administratora) przed kontrolą , podrobił podpisy na umowach by nie dostać kary. Ludzie omijajcie tę firmę z daleka.

Czy istnieje możliwość, że od dwóch lat zaszły jakieś większe zmiany? Po prostu widzę, że po wcześniejszych negatywnych opiniach zaczęły się pojawiać już chyba bardziej pozytywne odnośnie warunków pracy. Czy będzie ona obecnie możliwa? Już kiedyś pracowałem na produkcji trochę innych urządzeń z metalu, ale posiadam doświadczenie. Jakie będą w przyszłym roku zarobki? I czy występuje jakaś perspektywa na rozwój?

Jeżyna że Szczecina Nowy wpis

Witam.pracowałem w Iron system .zostałem fajnie przyjęty .ktoś jak jest pracy nauczony.ma to w sobie.to nie musi się spinać????kierownik normalny człowiek.szef również.poprostu trzeba się dogadać.nie ma co narzekać.kazdy ma prawo wyrażenia się.ja nie narzekałem.jedna z lepszych firm, pozdrawiam kierownika.wszystkiego dobrego????

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Iron System Michał Skowroński? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Młody

Pracuję od niedawna troszkę się bałem czytając opinie. Okazuje się że ludzie tu pracujący są spoko wraz z szefostwem. Ja ogólnie jestem bardzo zadowolony.

Katarzyna
@Młody

no to teraz czekam na feedback po tych paru miesiącach. Dasz znać jak obecnie się pracuje? W jaki sposób święta w tym roku spędzaliście w firmie i czy osoba świeża otrzymuje to samo co te z dłuższym stażem? Ile średnio czasu ludzie tu pracują?

Bolo

Pracowałem w tej firmie i opinie nie pokrywają się z tymi wpisami . Bzdura normalna atmosfera . to chyba tych co zwolnili piszą w odwecie

Aneta

Czy firma jest pozytywnie nastawiona do nowych pracowników ?

Prawda szef niema nic do gadania ten cały (usunięte przez administratora) cały czas stoi nad pracownikiem czepia się głupot sam nie jest dokładny i partaczy robotę pozbywają się dobrych pracowników i nielegalnie Ukraińców trzymają to wstyd żeby taki ktoś opinie firmie psuł omijanie tą firmę z daleka (usunięte przez administratora)

Polak

Masakra kierownik jest totalnym (usunięte przez administratora)widać ze nie traktuje ludzi którzy dobrze pracują (usunięte przez administratora)ludzi chodzi ze swoimi (usunięte przez administratora)teraz wymyslił sobie kradzież,e w firmie i zrobił zakaz opuszczania firmy na przerwach normalny klawisz,

Wiktor

Pewni jesteście, że nic pozytywnego nie dzieje się w firmie?

Antek

Potwierdzam!! Firma to jakaś masakra z kierownikiem na czele!! Ma gdzieś nawet zdanie szefa o ludziach już nie mówiąc. (usunięte przez administratora) Dogadywałem się z szefem na okres próbny 3 miesiące wszystko fajnie pięknie "ma Pan czas na naukę i spokojnie pracowac" , zwolniłem się z poprzedniej pracy, przeprowadziłem do Szczecina, z szefem ugadalem wszystko. A co robi kierownik?? Szef po tygodniu wyjeżdża na urlop a ten wzywa i zwalnia człowieka od tak!! Mając gdzieś zdanie szefa i ludzi. Nie polecam nikomu tej firmy!! Szef zresztą też zachował się jak dziecko a nie szef gdzie na telefon z informacją o zaistniałej sytuacji mówi że trzeba to załatwić bo nie wiedział nic o tym mówi że oddzwoni i tyle było go słychać!! Później nie odbiera ani telefonu ani nie oddzwania. Jak nie chcecie być tak samo wyrolowani jak ja to omijajcie firmę z daleka. Pozdro

Ewelina
@Antek

Sytuacja, która Ciebie spotkała, rzeczywiście nie brzmi zbyt dobrze, jednak może tego typu sytuację można było uzgodnić / wyjaśnić z szefem po jego powrocie? Może dzięki temu uniknąłbyś nieprzyjemnej sytuacji, a nawet dalej pracował w firmie. Widzę, że osobom zatrudnionym w Iron System Michał Skowroński najbardziej doskwiera kierownictwo, co więc moglibyście powiedzieć na plus dla tej firmy? Jakie są aspekty, które Was przy niej trzymają? Może najbardziej atrakcyjnym aspektem pracy tam jest wynagrodzenie?

Antek
@Ewelina

Z przyjemnością bym porozmawiał gdyby odebrał telefon chociaż.

były

To prawda o tym (usunięte przez administratora), zamiast dać ludziom spokojnie pracować to lata po hali . Na hali jest kilka kamer ... ludzi traktuje jak roboli co mają zapieprzać , bo cały czas za wolno... nie można się odezwać do nikogo bo zaraz wylatuje z biura na hale, szkoda gadać

Bolo

Żenada,kierownik to (usunięte przez administratora).Typowy kanar I klawisz w biurze ma monitoring na całą halę i jak ktoś tylko stanie z kimś na 3 sekundy od razu leci i się przypierdziela.Dlatego ma ksywe (usunięte przez administratora).

Zostaw merytoryczną opinię o Iron System Michał Skowroński - Szczecin

• Jak się pracuje w Iron System Michał Skowroński?

Zobacz opinie na temat firmy Iron System Michał Skowroński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iron System Michał Skowroński?

Iron System Michał Skowroński
  • Batalionów Chłopskich 120