Opinie o Clil Szkoła Języków Obcych Paweł Gawinek w Pruszków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Clil Szkoła Języków Obcych Paweł Gawinek. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Clil Szkoła Języków Obcych Paweł Gawinek o rekrutacji.

Branże: Nauczyciele języków obcych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Clil Szkoła Języków Obcych Paweł Gawinek w Pruszków

Administrator Nowy wpis

Jakie są Twoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Lektor języka angielskiego w firmie Clil Szkoła Języków Obcych Paweł Gawinek?

Aldona Nowy wpis

Dzień dobry, jakie były zeszłoroczne stawki dla lektorów? Kiedyś odnosiłam wrażenie, że widziałam ofertę od szkoły, w której były one od 80 do 105 zł a teraz widzę ogłoszenie na 70 do 100 zł. wstępnie chce się upewnić po prostu. mimo wszystko zastanawiam się na ile możliwe jest mieć te aktualnie gwarantowane 100 zł?

Aneta Nowy wpis

Może ktoś ma info o pracy tu jako Lektor języka angielskiego? W internecie znalazłam od nich ofertę dla klientów. Ale jak ktoś chce tu pracować, no to czy warto? Pytam konkretnie o formę zatrudnienia. Czy jest UoP, UZ czy może B2B? Jest konkretna forma, czy jakaś dowolność i pracownik może sobie wybrać?

Lektor Nowy wpis
@Aneta

Myślę, że warto zapytać w szkole CLIL. Wiem, że jest pewna dowolność. Sama mam umowę zlecenie, mi się to opłaca bo jestem studentką i mam wypłacane brutto - netto. Ale wiem też, że dziewczyny mają inne formy współpracy. To chyba zależy co Ci się najbardziej opłaca. Pozdrawiam

Rozmowa bardzo merytoryczna. W tym roku nie dopasowaliśmy godzin. Mam nadzieję, że w przyszłym roku się uda;-)

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Clil Szkoła Języków Obcych Paweł Gawinek? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Lektor / Lektorka języka angielskiego?
Lektor

Bardzo rzetelna firma, przeszkolili mnie od podstaw, wysłali na szkolenia zewnętrzne, zapłacili tyle na ile się umawialiśmy, super jakość I kontact miedzy pracownikami, wynagrodzenie zawsze na czas. Przestaliśmy współpracować tylko dla tego bo wyjechałem z Polski. Szczerze Polecam

Lektorka

W tamtym roku po rozmowie zdecydowałam się ze szkołą pracować. Rozmowa była bardzo merytoryczna, sporo dowiedziałam się o szkole i grupach. Super, że miałam też szkolenie wstępne, przygotowanie do lekcji było o wiele prostsze :-) Mają bardzo fajny zespół, polecam.

Lektorka

Dzień dobry, Ja pracuję w CLIL od 2 lat i spokojnie mogę polecić, rekrutacja przebiegła sprawnie, po rozmowie miałam szkolenie, poznałam innych lektorów i cały zespół. Szkoła zawsze pomagają, płacą na czas, odpowiadają na maile, atmosfera super i pracują z native speakerami. Wydaje mi się, że osoba która zostawiała poprzednią opinie "zawiedzony" to ktoś z konkurencji... W CLIL mamy zgrany zespół, generalnie POLECAM jeśli mają wolne wakaty.

Zawiedziony

Tragedia! Odradzam z całego serca! Traktują wszelkich kandydatów do pracy w sposób nieprofesjonalny i zwyczajnie chamski. No bo jak można inaczej powiedzieć o firmie, która wysyła e-maila z chęcią podjęcia współpracy i umówienia się na rozmowę kwalifikacyjną, po czym po wyrażeniu zainteresowania i wysłania wiadomości zwrotnej w celu dogadania szczegołów zalega martwa cisza i brak odpowiedzi?! No przecież to jest totalny brak profesjonalizmu! Takie firmy w ogóle nie powinny egzystować!

Zostaw merytoryczną opinię o Clil Szkoła Języków Obcych Paweł Gawinek - Pruszków

• Jak się pracuje w Clil Szkoła Języków Obcych Paweł Gawinek?

Zobacz opinie na temat firmy Clil Szkoła Języków Obcych Paweł Gawinek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Clil Szkoła Języków Obcych Paweł Gawinek?

Clil Szkoła Języków Obcych Paweł Gawinek
  • Piotrkowska 29 lok. -