Opinie o Marcin Łapa ML Projekt Biuro Projektów Budowlanych w Myślenice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Marcin Łapa ML Projekt Biuro Projektów Budowlanych. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Marcin Łapa ML Projekt Biuro Projektów Budowlanych na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi projektowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marcin Łapa ML Projekt Biuro Projektów Budowlanych w Myślenice

Wiesław Nowy wpis

(usunięte przez administratora)pierwszy raz się spotkałem z tak nie kompetentną osobą w swojej branży. Dostał wszystkie dokumenty nagle pogubił je musiałem od nowa różne formalności załatwiać każe dzownic nie odbiera po kilka tygodni kiedy chce się skontaktować poblokowal naszą rodzinę nie można się do niego dodzwonić ķłamie że jest chory że ma księdza że ma samochód zaśnieżony że nie dojedzie widzial moją rodzine na miescie to ubrał kaptur zeby go nie było wisac smiech straciłem przez niego ponad 7 miesiacy i nic nie załatwił nie mogę odzyskać swoich projektów (usunięte przez administratora)

Maricin Nowy wpis

Komentarz poniżej może być chyba tylko ze źródła. Ten facet nawet jak odbierze cudem telefon to wysłowić się nie potrafi. Bardzo nie polecam, miałem te same doświadczenia co osoby niżej, dno.

Elżbieta Nowy wpis
@Maricin

i to jedyne doświadczenie, że trudno było wam się przez telefon dogadać? Czyli ostatecznie żaden projekt nie został dla was wykonany? Pytam bo ciekawa byłabym aktualnych efektów.

Roman

Więcej negatywnych opinii... hmmm ciekawe...czy ceny się jakoś zmieniły z tych strasznie dużych? I jak to jest z tymi dokumentami? Udało się odzyskać bo widzę ze mieliście problemy z wysyłaniem albo odzyskaniem dokumentów

Artysta
@Roman

Próbujemy a co wyjdzie na plutonie to wyjdzie. Zawsze możesz wystawić na Allegro i spróbować sprzedać jak ci firma nie wypłaca hahahah

Wanda
@Artysta

dobrze, że Cię humor trzyma przy tym wszystkim. A jak próbujecie odzyskać te dokumenty?

Karolina Nowy wpis
@Artysta

można wiedzieć na jakim jesteś stanowisku? bo wnioskuje że pracujesz w tej firmie :)

Paweł S

Ja polecam, bardzo szybko wszystko załatwił, w dobrej cenie, kontakt telefoniczny b.dobry.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Marcin Łapa ML Projekt Biuro Projektów Budowlanych? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Ehh

Nie polecam.

Jacek

Bardzo NIE polecam tego Pana.

Klient z Myślenic

Ten facet to karykatura architekta, omijać szerokim łukiem. Dodzwonić nie można się tygodniami, nie dotrzymał słowa kilkukrotnie i mam na myśli nie pojawianie się na spotkaniach, nie składanie dokumentów w urzędach itd. Starcilem przez niego 6 miesięcy.

Niedoszły Klient

Nie polecam. W moim przypadku: - Czasowo tragedia - Drogo, bardzo drogo, zdecydowanie drożej niż u konkurencji. (W moim przypadku przypadku ceny 4-krotnie wyższa) - W momencie kiedy zrezygnowałem, nie otrzymałem z powrotem własnych dokumentów.

Zostaw merytoryczną opinię o Marcin Łapa ML Projekt Biuro Projektów Budowlanych - Myślenice

Marcin Łapa ML Projekt Biuro Projektów Budowlanych
  • Marsz. Józefa Piłsudskiego 35