Opinie o Auto Misiek Naprawa Łukasz Pawella w Kraśniewo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Auto Misiek Naprawa Łukasz Pawella. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Auto Misiek Naprawa Łukasz Pawella o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Misiek Naprawa Łukasz Pawella w Kraśniewo

UP Nowy wpis

UM daj sobie z nim spokój szukaj innej pracy aby nie trafić do niego do pracy. Będziesz ciężko pracował a dostaniesz najniższą krajową albo zatrudni cię na staż. Jak ma Cię rozliczyć skoro nie wystawia faktur I paragonów. Omijaj szerokim fukiem.

Ania Nowy wpis
@UP

Ok, ważne info o tym, że dają najniższą krajową. Ale mnie interesuje, czy to jest pensja na jakim stanowisku? Bo Chłopak ma doświadczenie w auto mechanice 5 lat no i obecnie więcej zarabia, a jak chce zmienić prace to i na lepszą pensję.

Poważnie nie ma ani faktury ani paragonu? Czy ktoś jeszcze miał podobnie? jeśli to prawda to w jaki sposób pracownicy są rozliczani za prace? pod tym względem nie ma żadnych problemów? Też jako mechanik czegoś szukam i po tej ostatniej opinii zastanawiam się czy ktoś dodatkowy faktycznie by się nie przydał?

Czy można się tu zgłosić na staż? I czy dużo można się nauczyć? Czy jest tam w ogóle prowadzone jakieś szkolenie dla młodych, czy raczej nastawieni są na doświadczonych mechaników? Szukam jakiegoś punktu zaczepienia, żeby zdobyć trochę doświadczenia w tym fachu (niedługo koniec szkoły). Może ktoś poradzić, czy warto się tu zgłosić?

Andżela

Naprawa 4 tys? a wiadomo ile podstawy może mieć teraz mechanik u Pana? Jak na razie tylko pytam, bo tez z chłopakiem jesteśmy z okolic Malborka a on pracy będzie chyba szukać. Ma ponad rok doświadczenia czy to wystarczy żeby się dostać? I ogólnie to ktoś jeszcze pracuje? nie ma opinii od pracowników

@Andżela

Nie polecam pracy u tego pana. Wyzysk w biały dzień. Najchętniej to dałby najnizszka krajowa albo zatrudnił na staż z urzędu pracy. Poza tym nie wystawia paragonów i faktur za wykonane usługi.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Auto Misiek Naprawa Łukasz Pawella.
Dawid

@pawel a jaki problem z reklamacja?

@Dawid

A taki ze wyciął kata, szlifowal nowe zawory flexem, po "remoncie silnika" auto nawet 70 km nie przejechalo a oleju paliło tyle co benzyny ...no i taka naprawa łącznie u tego papraka 4 tyś...

Nie polecam, problem z faktura i reklamacją... wzìal 4 tys a auto nie chodzi.

Sztumiak

Nie polecam, stanowczo odradzam usługi

Kleks
@Sztumiak

Nie polecam. Robi samochody nie wystawia paragonów. Na remont samochodu czeka się bardzo długo.

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Misiek Naprawa Łukasz Pawella - Kraśniewo

Auto Misiek Naprawa Łukasz Pawella