Tika Studio Anna Stajno

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Tika Studio Anna Stajno

Aktualność

Szanowni Państwo, serdecznie witamy wszystkich użytkowników, którzy odwiedzają nasz profil. Bardzo nam miło, że jesteście z nami :)

Zapraszamy do współpracy oraz do wyrażania merytorycznych i prawdziwych opinii na temat naszej firmy. Każda Wasza opinia jest dla nas bardzo cenna i pozwala wyciągnąć odpowiednie wnioski, aby firma mogła się dla Was rozwijać!

Jesteśmy otwarci na opinie zarówno obecnych jak i byłych współpracowników, oraz klientów. Śledzimy treści pojawiające się na forum i zawsze staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.

Proszę jednak pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Godność osoby ludzkiej, jej dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię, propagujących faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa. Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora.

Przypominamy, że we wszystkich niepokojących Państwa kwestiach, możecie kontaktować się bezpośrednio pod adresem e-mail: sekretariat@tika.com.pl

witam, czy znajdą się także oceny od samych osób zatrudnionych? Jak widać w zakładce z ofertami zostało dodane ogłoszenie do placówki w Katowicach. Jaka może występować w niej atmosfera? Ciekawa jestem również superwizji z opisu oraz rzecz jasna średnich zarobków. Jakie konkretnie występują?

Nowy wpis

Aktualność

Magda Nowy wpis

Niepubliczne Przedszkole "Tika" łączy w sobie rodzinną atmosferę oraz bogatą ofertę edukacyjną. Jest to miejsce, gdzie z pełnym zaufaniem można powierzyć swoje dziecko profesjonalnej opiece bardzo miłych pań o wielkim sercu❤️, które pomogą rozwiązać każdy wielki problem, malutkiego człowieka. Syn chętnie przychodzi tutaj każdego dnia i codziennie zaskakuje nowymi umiejętnościami nabytymi podczas zajęć dydaktycznych i innych aktywności organizowanych w przedszkolu

Beata

A ja polecam Tikę. Faktycznie moje dziecko też jest głodne po wyjściu z przedszkola, ale tak samo jak nasza córka, która chodzi do szkoły. Je porządne śniadanie w domu, zabiera drugie śniadanie, które zjada. Ma wykupione obiady i jest głodna:) Wiem, że dokładki są. Pewnie nie zawsze. Ale jadłospis dzieci i ich żywienie jest wartościowe. Poza tym dzieci mają dużo wartościowych i ciekawych zajęć, np. przyrodnicze, które moje dziecko uwielbia.

Helena
@Beata

A czy można gdzieś sprawdzić jakie zajęcia są w ofercie?

Beata Nowy wpis
@Helena

Chyba na stronie mają.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Tika Studio Anna Stajno? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

Zostaw merytoryczną opinię o Tika Studio Anna Stajno - Bytom

• Jak się pracuje w Tika Studio Anna Stajno?

Zobacz opinie na temat firmy Tika Studio Anna Stajno tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tika Studio Anna Stajno?

Tika Studio Anna Stajno