Opinie o Gabinet Odnowy Biologicznej Barbara Jankowska w Tłuszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Gabinet Odnowy Biologicznej Barbara Jankowska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Gabinet Odnowy Biologicznej Barbara Jankowska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sport i turystyka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gabinet Odnowy Biologicznej Barbara Jankowska w Tłuszcz

Pacjetka z Duczek Nowy wpis

Pani Barbara to osoba która ma rentgen w rekach. Jeżdze do pani Barbary od ok 20 lat i zawsze mi pomaga. Idąc do lekarza dostaje sie tabletki albo zastrzyki przeciwbólowe i meczysz sie dalej. Pani Barbara ustawi przesuniete kregi i jest po sprawie. Duzo zdrowia dla Pani - niech długo zyje i nam pomaga p

kristof Nowy wpis
@Pacjetka z Duczek

w te bajki typu nastawianie,kręgów też wierzyłem kiedyś dopuki mnie nie dopadło ,przepuklina dysku pękła niedowład nogi operacja,lekarz który mnie operował prywatnie mnie uświadomił ,fizjoterapeuta też tam nic się nie przesuwa ,przestawia ,Pani barba ra uciska mieśień przy wyrostku kolczystym a nie na stawia itp.

Milena Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.

Posiada ktoś aktualny numer telefonu do Pani Barbary?

Kinia Nowy wpis

Widzę masa osób zadowolona z jej usług tutaj. A czy ta pani prowadzi jakieś staże albo kursy? Też chciałabym się od niej uczyć, kilka lat temu zafascynowałam się branzą. Mogą to być nawet przez urząd staże.

Pani Barbara pracuje sama czy zatrudnia także pracowników, bo nigdzie nie znalazłem takiej informacji ani tym bardziej ofert pracy? Może są wolne jakieś stanowiska? Szukałem strony, a trafiłem tutaj, także może ktoś da znać :)

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Gabinet Odnowy Biologicznej Barbara Jankowska? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Aga

U pani Barbary byłam z kręgosłupem a z racji tego że mam stwardnienie rozsiane to wcisnęła mi nerwy pod pachami i zaczęły się kłopoty pani Basia powiedziała, że wszystko jest w porządku zamiast odesłać mnie do fizjoterapeuty .A tak zjawiłam się tam po roku czasu jak barki bolały wydałam przez rok około 5 tys zł a niestety prawa ręka nie będzie jak potrzebna a lewa jest nieodwracalnie uszkodzona i jeszcze mimio operacji kręgosłupa strzyka mi na dole kręgosłupa i rok po operacji kręgosłup bolo nadal>Nie wiadomo jak się to wszystko skończy pani zrujnowałam mi życie i młodość .

Pacjentka
@Aga

Stwardnienie rozsiane to chyba bardzo poważna choroba charakteryzująca się niedowładem kończyn dolnych i górnych. Z tego co wiem choroba nieuleczalna i nie wiadomo jakie są jej przyczyny.

Czy firma Gabinet Odnowy Biologicznej Barbara Jankowska w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Sk

Nie ma tam masazy, pani Barbara ma swoja metodę na likwidacje bolu kręgosłupa. Nie ma tez zadnych zatrudnien, tylko ona pracuję. Jestem jej pacjentką, polecam gorąco, postawipa mnie na nogi. Przed wizyta konieczny rentgen lub rezonans. Bez tego nie przyjmie

Zuzanna
@Sk

O dobrze, że piszesz z tym rentgenem, generalnie długo się czeka? Czy tutaj już po prostu pod tym względem standardowa obsługa jak wszędzie?

Szymon

Te zabiegi w gabinecie są tylko prywatne czy można też dostać się na NFZ, bo nikt nie napisał. A jeśli płatne to ceny są w miarę, bo chętnie bym skorzystał.

Dominika

Pani Basia sama masuje pacjentów? Myślałam, że to większy gabinet i jest tam kilka pań do obsługi oraz że można dostać pracę /jestem po kursie masażu leczniczego i sportowego, relaksacyjnego/

Anett

Ja jestem bardzo zadowolona z Gabinetu Pani Barbary. Odrazu znikneły mi migreny po 20 latach. Wiem że żyję. Drętwienie rąk i nóg zniknęły i ucisk na nerwy.

Mnie Lekarze chcieli ciąć, Pani Barbara mi pomogła 1 Wizytą.????

Zostaw merytoryczną opinię o Gabinet Odnowy Biologicznej Barbara Jankowska - Tłuszcz

• Jak się pracuje w Gabinet Odnowy Biologicznej Barbara Jankowska?

Zobacz opinie na temat firmy Gabinet Odnowy Biologicznej Barbara Jankowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gabinet Odnowy Biologicznej Barbara Jankowska?

Gabinet Odnowy Biologicznej Barbara Jankowska
  • Bobrowa 45