Opinie o Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Razowski w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Razowski. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Razowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Razowski w Wrocław

Aleksander Nowy wpis

Bardzo kompetentny i rzeczowy adwokat, mocno zaangażowany w moją dosyc skomplikowana sprawę przeciwko radzie miasta, ktora przed kilkoma dniami wygralismy! Wyrażam szczerą wdzięczność za profesjonalną pomoc prawną Pana dr. Pawla Razowskiego. Okazał się znakomitym prawnikiem w reprezentowaniu moich interesów w sądzie. W zwiazku z powyzszym, mam przyjemnosc rekomendować zainteresowanym współpracę z Mecenasem Pawlem Razowskim , gdyż zapewnia ona profesjonalny sposób świadczenia usług prawnych. serdecznie dziekuje

Bart

Pełen profesjonalizm, skuteczność, klasa. Sprawa w sądzie wygrana. Polecam!

Nikosk Nowy wpis
@Bart

Hej. Proszę o rzetelne opinie ..Jestem na etapie podpisywania umowy...czy ktoś może do mnie na pisać czy faktycznie jest Pan dobry. Mieszane uczucia.

Izabela Nowy wpis
@Nikosk

Oj widzę, że nikt nie odpisał. :( Ciekawa jestem jak sytuacja u Ciebie? Wszystko ok, nie było się czym martwić?

Zbyszek

Bardzo polecam usługi tej kancelarii. Korzystam od dobrych kilku lat z usług Mecenasa Pawła Razowskiego i Mecenas Angeliki Drelichowskiej. Zawsze byłem zadowolony, są to usługi na bardzo wysokim poziomie. Dla nich nie ma spraw w których nic się nie da zrobić i zostanie się odesłanym z kwitkiem. Robili mi różne sprawy firmowe i prywatne i zawsze wszystko było jak najbardziej ok. Radzą sobie świetnie. Zawsze wszystko na czas i rzetelnie. Kancelaria godna polecenia, a już nie raz się sparzyłem z innymi radcami czy adwokatami.

Niemampomyslunanick
@Zbyszek

Wszystko się zgadza za wyjątkiem tego że dla nich nie ma sprawy w której nie da się nic zrobić. Takie sprawy niestety u nich też są. I już wtedy nie bardzo potrafią zakończyć to z klasą i przekazać klientowi złe dla niego informacje.

Emilia
@Niemampomyslunanick

Jakoś tak tajemniczo się wyrażasz. W sumie to normalne że są sprawy nie do wygrania, ale o co ci chodziło z tym że nie potrafią zakończyć tego z klasą?

Niemampomyslunanick
@Emilia

Z tym brakiem klasy to jednak nie mam racji. Mój wpis był pomawiający i zdaję sobie sprawę z tego, jakie mogą się z tym wiąząć konsekwencje prawne, zwłaszcza, że Kancelaria z tego, co wiem może uzyskać dane o moim IP i być może już to zrobiła. To był błąd, za który jeszcze raz przepraszam Pana Mecenasa i Kancelarię. Pozdrawiam, Małgorzata.

Izabela Nowy wpis
@Niemampomyslunanick

Czyli tak właściwie to dosłownie każdy hejter, który pisze takie rzeczy pod jakąkolwiek firmą na tym portalu może mieć przez to spore kłopoty?

Łukasz

Naprawdę świetny adwokat, o ogromnej wiedzy, kompetentny, godny zaufania. Od samego początku klient wie, że jest w dobrych rękach i może spokojnie powierzyć do prowadzenia nawet najbardziej skomplikowaną sprawę. Jestem ogromnie wdzięczny za pomoc i polecam!

Karol
@Łukasz

Zgadzam się. Jeden z lepszych adwokatów we Wrocławiu.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Razowski? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Rick

Super, polecam. Profesjonalna i skuteczna kancelaria.

Grażyna

Czy ktoś orientuje się w możliwości odbycia aplikacji adwokackiej w tej kancelarii? Polecacie? Zależy mi na nauce i dogłębnym poznawaniu spraw.

M.

Jestem bardzo zadowolony z usług tej Kancelarii. Moja sprawa zakończyła się wręcz zadziwiająco dla mnie pozytywnie. W toku długich negocjacji uzyskali dla mnie wszystko czego oczekiwałem. Miałem wcześniej inną Kancelarię niby dobrą, ale było słabo w każdym aspekcie i dopiero jak przyszedłem do mec. Razowskiego to sprawa zaczęła zmierzać w dobrym kierunku, ale nie sądziłem, że uda się ugrać wszystko :) Korzystałem z usług mec. Razowskiego i mec. Drelichowskiej. Powiem tyle klasa i szok, że tyle zyskałem! Nie mam w zwyczaju pisania opinii, ale jestem po prostu wdzięczny i szczęśliwy, a sprawa nie była o jakieś drobne pieniążki. Także POLECAM!

Bartosz
@M.

Jak długo trwała sprawa i ile wyniosły koszty obsługi sprawy?

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Razowski - Wrocław

Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Razowski
  • Pl. Teatralny 1