Opinie o KKW Karol Wielgosz w Dęblin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie KKW Karol Wielgosz. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w KKW Karol Wielgosz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KKW Karol Wielgosz w Dęblin

Napoleon

Nie wypłaca na czas, hotele po taniości, często daje pusta kartę firmowa na wyjazdy i trzeba za swoje tankować i diety ludziom wypłacać. Obraza ludzi mimo że są normalnymi pracownikami, nie daje umowy bo jak zwykle ma niby w biurze i ciężko mu jego spasiona (usunięte przez administratora) tam ruszyć, daje nie prawdziwe opinie i swoich pracownikach, każdemu gada na innego. Szkoda że zamknęli Adriana bo teraz nie ma kto chodzić do jego żony jak go nie ma. (usunięte przez administratora)

Elżbieta
@Napoleon

Omg, w 2022 roku bez umowy to naprawdę hardkor, po co tacy ludzie mają firmy to ja nawet nie xD A na czym ta praca w ogóle polega?

Teresa Nowy wpis
@Napoleon

Jakiego Adriana zamknęli i za co, bo nie czaję?Xd

Aaa Nowy wpis
@Napoleon

Teraz działa pod inna nazwa i na jego żonę jest firma logic system i nic się nie zmieniło... Obiecuję złote góry, kręci, mówi co innego I robi co innego masakra,,,, jeszcze podbiera pracowników innym... Bo od niego uciekają

Teresa Nowy wpis
@Aaa

Zaskakuje mnie zawsze określenie "złote góry", o co konkretnie z nimi tutaj chodzi, co konkretnie obiecał?

Anonim Nowy wpis
@Napoleon

Zaskakujące jest to w jakim czasie (1 miesiąc) wyskoczyło tyle negatywnych komentarzy, ZMOWA ? 3 lata w jednej firmie i nie zauwazylem problemow, (usunięte przez administratora)

Podobno właściciel ????ma wystartować w tv " kryptonim szef" i zaskoczyć załogę - będzie uczciwy i pieniadze na czas ???????????????????? Nie polecam (usunięte przez administratora)!!!

Janusz

Człowiek całe życie na minusie a wakacje na plaży. Nie interesuje się firma, oby wypchnąć pracowników za granicę nie dając im żadnych pieniędzy. Tankowanie na swój koszt, diety z opóźnieniem, słabe stawki. Ogólnie bród, smród i ubustwo

Pracownik GG

Ogólnie człowiek bardzo (usunięte przez administratora) i robi problemy, mało tego okradziono mnie na wyjeździe. Powinien zająć się tym prokurator. Nie polecam!!!

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KKW Karol Wielgosz? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Pracownik lbn

Nikomu nie życzę pracy w tej firmie po pierwszym wyjeździe wypłaca pieniądze później trzeba czekać długo albo wypłaca w ratach robi problemy gdy ktoś chce się zwolnić często nie ma diet na czas lub na paliwo stawki też są bardzo niskie ogólnie nie polecam nikomu

Adrian

Człowiek jest ok pieniędze na czas i zwrot za ubrania polecam

Zostaw merytoryczną opinię o KKW Karol Wielgosz - Dęblin

• Jak się pracuje w KKW Karol Wielgosz?

Zobacz opinie na temat firmy KKW Karol Wielgosz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

KKW Karol Wielgosz
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Płk. Pilota Romana Florera 11 lok. 1
    08-530 Dęblin