Opinie o Kobiela Lucjan Blacharstwo Lakiernistwo Pojazdowe Lucjan Kobiela w Bolszewo

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Kobiela Lucjan Blacharstwo Lakiernistwo Pojazdowe Lucjan Kobiela. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kobiela Lucjan Blacharstwo Lakiernistwo Pojazdowe Lucjan Kobiela o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kobiela Lucjan Blacharstwo Lakiernistwo Pojazdowe Lucjan Kobiela w Bolszewo

Klientka Nowy wpis

Jestem bardzo zadowolona z usługi. Właściciele kompleksowo załatwiają temat związany z naprawą powypadkową. Szczerze polecam.

Anka Nowy wpis

Serdecznie polecam ta firmę. Dobrze wykonują swoją pracę, fachowa obsługa i przystępne ceny. Polecam ????

Sss

Nie polecam. Oni tam do pracy ciągle szukają. Nie rozumiem? Mają takie wysokie wymagania, czy po prostu nikt z okręgowych blacharzy już wie że nie warto? Dziś fachowców trzeba szanować

@Sss

Firma nieustannie się rozwija, co można zaobserwować po korzystnych zmianach jakie miały miejsce na przestrzeni ostatnich dwóch miesięcy, które mile mnie zaskoczyły, ponieważ od 10-ciu lat niezmiennie korzystam z usług pana Lucjana Kobieli w zakresie remontów i napraw samochodów. Nie zauważyłam jednak nic co można by nazwać: "wysokimi wymaganiami" prócz tego, że zarówno wykonanie zleconej tej firmie naprawy i remontu auta jest rzeczywiście na wysokim poziomie. Poza tym... obsługa jest bardzo miła, a ceny niewygórowane. Bardzo sobie chwalę współpracę z panem Lucjanem Kobielą.

Trochę Nowy wpis
@MP

Zwariowales

Marek Nowy wpis
@Trochę

No cóż, byli pracownicy, którzy zostali zwolnieni z powodu naruszenia obowiązku pracy, z reguły nie potrafią być obiektywni w stosunku do pracodawcy.

N

Średnio polecam bo zgapiają od innych

@N

Z tego co ja zauważyłam..., to raczej inni... są zainspirowani korzystnymi zmianami, jakie obserwuję w firmie pana Lucjana Kobieli :)

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Kobiela Lucjan Blacharstwo Lakiernistwo Pojazdowe Lucjan Kobiela? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Leszno
Tym

Nie polecam.bardzo chciwi ludzie.

Tak
@Tym

Tak

@Tym

Wyraźnie widać @Tym, że przemawia przez Ciebie albo zazdrość, albo... zawiść - jedno i drugie uczucie najbardziej szkodzi Tobie!

MP

Bardzo dobra obsługa, cechująca się rzetelnością i niewygórowanymi cenami. Jestem bardzo zadowolona i z czystym sumieniem mogę polecić tę firmę. Oby więcej było u nas tak uczciwych i rzetelnych ludzi jak pan Lucjan Kobiela !

P.K

Bardzo jestem zadowolony. Super szefostwo. Stabilna firma

Zostaw merytoryczną opinię o Kobiela Lucjan Blacharstwo Lakiernistwo Pojazdowe Lucjan Kobiela - Bolszewo

• Jak się pracuje w Kobiela Lucjan Blacharstwo Lakiernistwo Pojazdowe Lucjan Kobiela?

Zobacz opinie na temat firmy Kobiela Lucjan Blacharstwo Lakiernistwo Pojazdowe Lucjan Kobiela tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kobiela Lucjan Blacharstwo Lakiernistwo Pojazdowe Lucjan Kobiela?

Kobiela Lucjan Blacharstwo Lakiernistwo Pojazdowe Lucjan Kobiela
  • Wejherowska 10A