Opinie o Max-Bud Piotr Koprowski w Jelcz-Laskowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Max-Bud Piotr Koprowski. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Max-Bud Piotr Koprowski o rekrutacji.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Max-Bud Piotr Koprowski w Jelcz-Laskowice

Klient Nowy wpis

Bardzo nie polecam. Robota partacza - jest krzywo, elektryka lezy, plytka po 5 latach odpadla. Ja nie wiem jak ten czlowiek moze spojrzec w lustro oszukujac ludzi (inaczej nie da sie powiedziec patrzac co po sobie zostawia)....

Dimit Nowy wpis

Він не платить вчасно. Я знаю, що він щось розповідає клієнтам, а потім робить щось інше, щоб просто закінчити роботу. швидко. Я знаю, що йому телефонують клієнти, і він їм бреше. Це не варто

Ilona Nowy wpis

Opinie mocno podzielone, trochę mało konkretów :( Mąż myśli o podesłaniu cv do firmy, może ktoś z pracowników się wypowie? Jak stawka, umowa? Jest jakiś okres próbny?

Marcin Nowy wpis

W remontach i wykończeniach siedzę od ponad 20 lat. Jak się robi u tego pana? Jak płaci fachowcom, ile to wychodzi na miesiąc? Kto co powie?

Firma Max-Bud Piotr Koprowski poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Nigdy więcej współpracy z tą "firmą". Nie polecam nikomu, radzę każdemu kilka razy przemyśleć, chyba, że potem chce mieć problemy z kanalizacją i zalaniem.

Franek

Myślę, że forum pracownicze nie jest odpowiednim na uwagi klientów, chyba, że to inspiracja konkurencji?

Niezadowolony klient

Dramat! Kontakt na każdym polu utrudniony, pan Piotr tylko cwaniakuje, sprawia dobre wrażenie (tylko na początku) i wysyła na budowę Ukraińców bez doświadczenia. Po rozliczeniu umywa ręce - usterki jego ekipy muszę poprawiać na własny koszt

@Niezadowolony klient

Dzień dobry Szanowny Panie ,,tragedia" Sam fakt anonimowości już świadczy o braku wiarygodności opinie Uprzejmie proszę o podanie o jakiej realizacji mowa i kiedy ewentualnie składał Pan reklamacje na wykonaną usługę Piotr

Jarosław Biernacki

Rzetelne, dobre wykonawstwo. Wywiązuje się z terminów. Firma godna polecenia!

Mich

Nigdy więcej takiego fachowca!

Zostaw merytoryczną opinię o Max-Bud Piotr Koprowski - Jelcz-Laskowice

• Jak się pracuje w Max-Bud Piotr Koprowski?

Zobacz opinie na temat firmy Max-Bud Piotr Koprowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Max-Bud Piotr Koprowski
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Bukowa 5
    55-220 Jelcz-Laskowice