Opinie o Pudełkowa Rewolucja Agnieszka Adamska Fit Malina w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Pudełkowa Rewolucja Agnieszka Adamska Fit Malina. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pudełkowa Rewolucja Agnieszka Adamska Fit Malina na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Cateringi
Cateringi Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pudełkowa Rewolucja Agnieszka Adamska Fit Malina w Poznań

Tomek Nowy wpis

Nie przesadzajcie z narzekaniem, może po prostu wybrana praca nie jest odpowiednia dla każdego?

Barbara Nowy wpis
@Tomek

Pracuje Pan w tej firmie? Jak to wyglada z ta umowa i z trasa ??

Ilona

Ktoś z Was pracuje w Pudełkowych Rewolucjach? Jak oceniacie możliwości zarobkowe u tego pracodawcy? Można dobrze zarobić?

@Ilona

Pracowałem w tej firmę 2 miesiąca jako kurier i tyle czasu czekałem na podpisanie umowy( Po zwolnieniu z ostatniej wypłaty wyliczyli u mnie pieniądze. Samochody jest złe serwisowane. Pieniążki na paliwo trzeba zawsze prosić. Z kurierami umowy nie chce ta firma podpisować. Nie polecam tej firmy

Barbara Nowy wpis

Czy to są opinie o Fit Malina w Poznaniu?? Jak wygląda u nich praca kurierska ?? I co z umową?

Agnieszka

Pierwszy raz korzystam z diety pudełkowej. Nie spodziewałam się sałaty ze starych liści z jednym skrawkiem pomidora czy ogórka. Mimo moich wysłanych preferencji, jak to, że nie mogę jeść grzybów, otrzymywałam dania właśnie z grzybami już w drugim dniu diety. To, że rozpiska dań nie zgadza się dość często, to przymykam oko. Może domyślę się, co zawiera obiad. Ogólnie dania nie są niesmaczne, da się przeżyć, mając nadzieję, że kalorie jednak się zgadzają. Co do dowozu to jestem bardzo zawiedziona. Prosiłam o dostawę przed 6 rano, a otrzymywałam o 1-2 w nocy! Co innego, gdybym została uprzedzona, ale mimo wszystko jest to niekomfortowe! Dopiero po uzgodnieniu z kurierem, podaniu kodu do domofonu (co też nie jest dobrym rozwiązaniem) i prośbą o pozostawienie pod drzwiami (może nikt mi tego nie zje do rana), mogę spać bez przerw. Dokończę dietę, ale raczej nie wrócę. Pozdrawiam! PS. Proszę popracować nad jakością składników

ja Nowy wpis
@Agnieszka

Agnieszka, a wiesz że to forum na którym szukamy opinii o PRACY u danych firm jako PRACODAWCÓW?

Dieta keto super. Jedzonko pyszne. Wysoka jakość przygotowanych potraw. Polecam.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Pudełkowa Rewolucja Agnieszka Adamska Fit Malina? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Baśka

Opinie klientów firma z pewnością przyjmie , ale tu jest forum pracownicze. Czekam na opinie pracowników.

Kinga

A ja jestem mega zadowolona! Mam dietę Keto i posiłki są bardzo urozmaicone. Brałam z innych firm gdzie dostawałam codziennie drób ;/ , tutaj wiedzą jak wygląda Keto. Kurier zostawia pod drzwiami bez niepokojenia kogokolwiek. Przypominają, że kończy się termin wykupionego abonamentu a nie tak jak w innych firmach gdzie mają to gdzieś i musisz albo sam tego pilnować albo nie dostajesz jedzenia i rano jest przykra niespodzianka.

Goś

Bardzo słabe i monotonne dania. Mnóstwo „pomyłek” w spisie dań które nijak nie pasowały do zawartości pudełek. Po kontakcie z obsługą klienta dowiedziałam się że jeśli spływa dużo nowych zamówienien, to dań nie starcza i musza „improwizować” co pokazuje tylko jaki jest stosunek do klienta który nie jest nowy. Pierwsze dwa dni rewelacja, później mimo ze w opisie było fajne danie, dostawałam suchy ryż albo kasze z równie suchym kawałkiem mięsa bez smaku, a miks sałat to dwa porwane liście zwykłej sałaty i kawałek pomidora. Bardzo nie fajnie. Nie polecan

nik
@Goś

ja również mam bardzo złe doświadczenia z Pudełkową Rewolucją......niestety

Przemo

Oszuści i malwersanci finansowi. Oszukują, ludzi mają za idiotow. 21 dni walczyłem o odzyskanie pieniędzy które nie raczyli oddać za anulowanie diety. Dopiero kiedy zdecydowałem się podjąć kroki prawne z bólami oddali pieniądze, wypominając mi w SMS że żadam od nich 124pln zwrotu A telefon mam za 3tyś. Właściciel nazwał mnie mało inteligentnym bo upomnialem się o swoje pieniądze że jestem dusigroszem. Z dala od tej firmy chyba że chcecie być później nazywani podobnymi epitetami.

dieta fit malina porazka cala obsluga serwis i kurier dzwoniacy o 2 w nocy!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Pudełkowa Rewolucja Agnieszka Adamska Fit Malina - Poznań

Pudełkowa Rewolucja Agnieszka Adamska Fit Malina
  • Królowej Jadwigi 51