Opinie o Tomasz Sowa Trinity Media Entertainment Development w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Tomasz Sowa Trinity Media Entertainment Development. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Tomasz Sowa Trinity Media Entertainment Development o rekrutacji.

Branże: Usługi marketingowe - organizacja i obsługa imprez

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tomasz Sowa Trinity Media Entertainment Development w Warszawa

Kate

Czy komuś udało się wyegzekwować zwrot za zakupione bilety? Piszę do nich już kolejny raz, ciągle obiecują że do 14 dni zwrócą. Telefonu Pan Tomasz nie raczy odebrać? Może jest jakaś grupa żeby wspólnie zlozyc doniesienie do prokuratury?

Xmj
@Kate

Od listopada nie mogę doprosić się o zwrot pieniędzy. Jestem regularnie ignorowana. Zgłosiłam to do UOKIK ale też cisza.

Jula

Ogólnie to jak wygląda sytuacja pracowników względem tych wspomnianych biletów? Chodzi mi o prace na obsłudze, osoby zatrudnione nie maja żadnych problemów z tego tytułu? Widziałam tez info w wizytówce google o zamknięciu na stale a sadząc po krs firma chyba ma status aktywny? Czy te sytuacje zostały już rozwiązane?

an na
@Kar kar

Mam takie same doświaczenia. iuro osługi klienta odsyła d p. owy a ten milczy. taka sytuacja trwa od października 2023 . Najpierw pani Magalena napisała ze firma w kolejności będzie wypłacać pieniadze za bilety a teraz po upływie prawie 6 miesiecy nie odbierają telefonów i a maile kierują do Sowy, który milczy. Myślę że należałoby to zgłosić do prokuratury bo oni nadal organizują koncerty i pobierają pieniądze za biley

Jula

Agnieszka Karpińska
@Jula

Właśnie zostałam (usunięte przez administratora) również, koncert miał odbyć się 21 października jednak nie odbył się i zwrotu za bilety również nie mam

@Agnieszka Karpińska

Jestem tu tak naprawdę przypadkowo i nie wiem jakie umowy na te bilety w ogóle są zawierane. Co z jakimś regulaminem tak z ciekawości? tam nie ma może jakiś terminów na zwrotkę? Ciekaw tez jestem co na to pracownicy, oni są na uop normalnie? Na wypłacie to się nie odbije?

SylwekW
@Agnieszka Karpińska

Niestety firma Trinity czyli p. Sowa nadal prowadzi swoją nieuczciwą działalność. Za bilety nie oddają a już sprzedają na następne "koncerty". Koncert z 19 listopada 2023 też już "odwołany".

Kar kar
@Agnieszka Karpińska

Mam ten sam problem . Słuchajcie proponuję wspólnie złożyć zawiadomienie do prokuratury. Bo oni tych pieniędzy Nam nie zwrócą. Nijaka Pani Magdalena odpisuje mi na maile pisząc że Sowa się odezwie. Niestety zrobili nas w ch.. I trzeba to zgłosić. Może stworzony jakaś wspólną grupę messenger i złodzieja do.prokuratury . Mamy maile w postaci dowodu i przelew z konta .

an na Nowy wpis
@Kar kar

Watchmaker Nowy wpis

Nie oddawanie pieniędzy za odwołane koncerty to czyste (usunięte przez administratora) Zwłaszcza że firma dalej istnieje i organizuje kolejne wydarzenia na które sprzedaje bilety. Takie twory powinny upadać jak najszybciej.

Kate

Jolka 16

W takim razie trzeba się zebrać bo oni nas mają gdzieś a ja uważam że 300 zł za bilety drogą nie chodzi.

Justyna
@Kate

Niestety nie. Nikt nie odbiera telefonów. W marcu 2023 kupiłam bilety na Muzykę Filmową Kilara w katowickim Spodku (miał się odbyć 30 listopada). 25 października otrzymałam informację, że koncert z powodów ekonomicznych został przełożony na kwiecień 2025! Zostałam zapewniona o priorytetowym poleceniu zwrotu środków.... i tak sobie sobie z nimi piszę już od miesiąca. Ostatnia ich wiadomość: na zwrot środków trzeba czekać 6 tygodni. KPINA z klientów. A w regulaminie mają informację, że do 10 dni roboczych. Kieruję sprawę do rzecznika praw konsumenta, bo już nie mam siły sama z nimi walczyć

Olo
@Justyna

Czy masz jakiś odzew od rzecznika, jak to wygląda sama procedura?

Agnieszka

Poprawka - chodzi o firmę TRINITY Media Entertainment Development, a nie Trinity Group, chociaż taką mają nazwę strony, adres mailowy

Katarzyna
@Kate

Mam ten sam problem: od października (tj. od odwołania koncertu) p. Sowa odpowiedział raz mailowo, że zwrot będzie w ciągi u 10-14 dni i od tamtej pory cisza: zrzuca telefony, nie odpowiada, zero kontaktu. P. Magdalena Grysińska, menadżerka, z którą raz jeden w końcu udało mi się porozmawiać, twierdzi, że "nie zajmuje się zwrotami". Czeskie kino - nikt nic nie wie. Mam wątpliwości, czy ta firma w ogóle ma kasę, żeby ją zwrócić. SKANDAL!!!

Justyna
@Kate

Ja również pisze któryś maila strasze rzecznikiem praw konsumenta i nic. Przestali odpisywac a tez zwlekali zczasem. Minal miesiąc a w regulaminie maja 10 dni. Wisza mi 360zl

MM
@Kate

Ja również nie otrzymałam zwrotu pieniędzy za bilety i jestem za dołączeniem do pozwu zbiorowego.

Robi
@Kate

Ja również nie otrzymałem zwrotu pieniędzy. Na maile odpowiada pani Magdalena, twierdząc, że przekazała sprawę panu Sowie. A pan Sowa nie reaguje i nadal środków brak. Sprawa kwalifikuje się do zgłoszenia jej do prokuratury.

Alexwia
@Kate

Tak u mnie to samo, zero odzewu od tego Pana

Iwona R
@Alexwia

Brak zwrotu i odzewu z ich strony. A ten pan Tomasz to potem nie raczył odpowiedzieć na maila i odebrać telefon

Małgorzata
@Iwona R

Jestem w tej samej sytuacji, brak zwrotu pieniędzy za bilety i trwa to od października. Firma nie odpowiada na żadne wiadomości, informacje o zgłoszeniu do UOKiKU zbyła kompletnie, a liczba osób które nie otrzymały zwrotu pieniędzy jest z pewnością wielka.

Ilona
@Małgorzata

U mnie identyczna sytuacja. Koncert odwołany 19.11.2023 w Gdańsku. Firma nie odpowiada na maile, dodzwonienie się graniczy z cudem. Za każdym razem przekierowanie do Pana Sowy, który na żadnego maila mi jeszcze nie odpowiedział. Bilety wartości 800 zł.

Xmj Nowy wpis

asdf Nowy wpis

No to nieźle, ze tyle jest wpisów od klientów. Szkoda, że nie ma nic od pracowników. Może oni by napisali coś więcej o zwrotach i reklamacjach. A wgl wiecie, w tej firmie sa takie działy i jest opcja dostania w nich zaludnienia? Mogłabym być np. specjalistą ds obsługi klienta. Chce zmienić prace i podoba mi się branża rozrywkowa.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Tomasz Sowa Trinity Media Entertainment Development? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Aneczka

Dla mnie firma Trinity jest niewiarygodna. Ja równiez mogę potwierdzić brak zwrotu za 10 biletów koncert muzyki Kilara w W-wie 10 październka Mimo licznych maili jestem zwodzona, po napisaniu bezpośrednio do p. Sowy brak odzewu, teraz także biuro obsługi ne odbiera telefonów Przyłaczę się chętnie do pozwu zbiorowego

Stanek

Witam Przestrzegam wszystkich Państwa przed (usunięte przez administratora) firmą jaka jest Pan Tomasz Sowa Trinity Media Entertainment Development - Warszawa który nie zwraca za nie odbyty koncert 19.11.2023r kilku ktotnie próbowałem nawiązać kontakt ale bez skutecznie .

Stanek

Przestrzegam wszystkich Państwa przed (usunięte przez administratora) firmą Pana Tomasz Sowa Trinity Media Entertainment Development . Która nie organizuje koncertu i nie zwraca pieniędzy za zakupione bilety.

Do dnia dzisiejszego tj. 06,03,2024r nie otrzymałem zwrotu za nie odbyty koncert z przyczyn organizatora .Przestrzegam wszystkich Państwa przed złodziejską firmą Media Entertainment Development która nie zwraca za bilety Stanisław Czupa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Czekamy na zwrot za odwołany andrzejkowy koncert w Spodku. Ponad 300zł. Czy na prawdę nic nie można z tym zrobić?

Paulina

Nadal czekam na pieniądze za odwołany koncert w październiku na Torwarze. I cisza, udają, że nic się nie stało i dalej sprzedają koncerty. Uważajcie na nich!

Mariusz

Niestety, też dołączam do osób, które nie mogą się doprosić zwrotu pieniędzy za dwa bilety na koncert od ponad pół roku. W razie działań prawnych chętnie dołączę. Takim ludziom nie wolno odpuszczać bo będą czuć się bezkarni.

Lidzia

Pełno tutaj postów odnośnie braku zwrotu pieniędzy za bilety na koncert, który się nie odbył. A czy w tym gąszczu zaaferowania jest szansa, aby przyjąć się do pracy w tej firmie? Jest aktualnie jakaś rekrutacja? Może są jakieś wolne wakaty? Dajcie znać, jak to jest. :)

Jak długo trwa proces awansu w Tomasz Sowa Trinity Media Entertainment Development?

brak zwroku za bilety

Czekam na zwrot za zakupione bilty za nie odbyty koncert w Gdańsku 19,11,2023 .Do zwrotu 398,00zł do dnia dzisiejszego nie otrzymałem zwrotu .Planuje sprawę zgłosić na Policję oraz Prokuraturę.Przestrzegam wszystkich przed tą firmą TO (usunięte przez administratora)

Katarzyna
@brak zwroku za bilety

ja podobnie nie otrzymałam zwrotu za bilety... 398zł to nie jest mało by odpuścić. Dzwonię, choć dodzwonić się to prawie cud. Pani Magdalena G. nawet odpisała na maila z przeprosinami i tłumaczeniem, że to kilka tysięcy zwrotów i trwa. Rozumiem dużo pracy, ale koncert odwołali w październiku.

Jestem studentką kierunku kompozycja muzyki filmowej. Szukam miejsca, w którym mogłabym zrealizować swoje praktyki. Czy jest szansa, aby odbyć je właśnie tutaj? Jakie obowiązki czekałyby mnie na sam początek? Czy wypłacenie choćby niewielkiego wynagrodzenia za te odbyte godziny jest możliwe? Poinformujcie

aga

Mi również nie udało się otrzymać swoich 300zł, a informacja o tym, że koncert się nie odbędzie była już we wrześniu... U mnie sytuacja dokładnie taka sama, pani Grysińska odsyła do rzekomego pana Sowy, który nie raczył ani razu odpisać na maila.. teraz chyba już skończyły się wymówki i nawet ona nie odpisuje..

Sylwia

Ta sama sytuacja dot. odwołanego koncertu w Gdańsku 19/11/2023. Kilka maili przekazanych do chyba fikcyjnego pana Sowy. Zwrotu pieniędzy brak. W razie zakładania sprawy dołączam: (usunięte przez administratora)

Na swej stronie firma zapowiada już grudniowy koncert muzyki filmowej na Torwarze. W zakładce "kontakt" jest natomiast informacja, o tym, że biuro czynne jest od poniedziałku do piątku (poza dniami ustawowo wolnymi od pracy) w godzinach od 10.00 do 18.00 oraz w dniu wydarzenia od godz. 9.00 do momentu rozpoczęcia koncertu. Tylko kto by tu wiedział, jakie kwalifikacje pozwalają uzyskać zatrudnienie w firmie i pracę w biurze? Z jakim przyjęciem ze strony współpracowników oraz z jakim wdrożeniem można mieć tu do czynienia? Słowem dajcie proszę znać o wszystkim, co istotne, o pracy tutaj.

Proszę o ostrożność w zakupach biletów. przypadku odwołania koncertu (taka sytuacja mnie spotkała) nie oodająpieniędzy. Nie odpisują na maile. Nie odbierajątelefonu.

Mjs

Tez nie oddali mi pieniedzy za koncert muzyka filmowej w Gdansku w listopadzie mial sie odbyc. (usunięte przez administratora) !! Jak odzyskac te pieniadze ?

Zostaw merytoryczną opinię o Tomasz Sowa Trinity Media Entertainment Development - Warszawa

• Jak się pracuje w Tomasz Sowa Trinity Media Entertainment Development?

Zobacz opinie na temat firmy Tomasz Sowa Trinity Media Entertainment Development tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tomasz Sowa Trinity Media Entertainment Development?

Tomasz Sowa Trinity Media Entertainment Development
  • Racławicka 42 lok. 29