Opinie o Full Remont Mariusz Wojas w Dzierżoniów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Full Remont Mariusz Wojas. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Full Remont Mariusz Wojas o rekrutacji.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Full Remont Mariusz Wojas w Dzierżoniów

kolejny niezadowolony klient

Dokładnie tak jak ktoś wcześniej napisał: nie dotrzymuje terminów (i to bardzo), i jak za wykonaną usługę to drogie ceny (brak dbałości o szczegóły, brak czytania instrukcji, potem wychodzi jak wychodzi), mimo nie dotrzymania terminów upomina się o wypłaty wcześniej. Jeżeli coś klientowi nie pasuje w wykonanej usłudze to nie da się do wykonawcy dodzwonić. A kiedy po fachowcu musisz zamawiać fachowca to znaczy, że już coś całkiem jest nie tak. Nie polecam.

@kolejny niezadowolony klient

Faktycznie po wszystkim musieliście Państwo zamawiać kogoś innego? Czego te poprawki dotyczyły i dlaczego nie zostały poprawione przez tego Pana?

Jarek
@Julia

Cześć, nie zostały wykonane przez tego Pana dlatego, że zaufaliśmy mu i wypłaciliśmy pieniądze za cały remont a potem nie dało się już do niego dodzwonić. Poprawki dotyczyły głównie malowania, ale też na przykład w ramach umowy miał zapłacone za zamontowanie różnych rzeczy (np zlewu, lampy itd)

@Jarek

Aaa rozumiem. Czyli nie drążyliście już tego, żeby zwrócił chociaż część pieniędzy za poprawki? To by raczej fair nawet mogło być. Ciekawa jestem co ten Pan aktualnie o tym by myślał, zwłaszcza że na samym początku były bardzo dobre opinie

Jarek Nowy wpis
@Julia

Ten Pan przestał odbierać telefony, a po przesłaniu mu zdjęć miejsc które wymagały poprawek (np miejsca w kuchni gdzie spod zielonej farby prześwituje biel gładzi, więc ewidentnie było niedokladnie pomalowane) Pan oskarżył nas, że my jesteśmy (usunięte przez administratora), że sami sobie coś musieliśmy zepsuć, bo "On nigdy by tak nie pomalował". Absurd. Na prawdę nikomu nie życzę współpracy z nim. Po wszystkim przychodziła do nas Pani z biura projektowego która robiła nam projekt wykończenia mieszkania i chciała zrobić sobie fotki do portfolio, to łapała się za głowę. Jeśli ktoś chce mieć profesjonalnie wykończone mieszkanie to z Panem (usunięte przez administratora) nie ma szans. Jakość usług bardzo niska.

Anonim Nowy wpis

Usługa remontu okazała się totalną porażką.Od początku tylko pobieranie pieniędzy na zaliczki i na materiały z których się nie rozlicza a przede wszystkim z paragonów.Terminowość wykonania totalnie się nie liczy.Po całym przeciągniętym w czasie remoncie który został bardzo niedokładnie wykonany zostały tylko poprawki do zrobienia a Pan Mariusz nie odbiera telefonów co oznacza że w tej "firmie"nie ma czegoś takiego jak gwarancja. Dobrze wszystkim radzę żebyście omijali tego "fachowca" szerokim łukiem,niech będzie wreszcie jakaś selekcja która usunie tego typu partaczy z rynku.

Franciszek Nowy wpis
@Anonim

Firma zawiesiła działalność, więc wyrażonemu pod koniec wpisu życzeniu o usunięciu z rynku - stało się zadość. Nie mam natomiast pojęcia, co z kwestią wykonania poprawek i zakończenia prac? Skoro nie odbiera to próbowałeś się jakoś z nim spotkać i wyjaśnić sprawę? Może się coś stało?

Anonim Nowy wpis

Nie zadowolony klient

Nie dotrzymuje terminów słaby kontakt wygórowane ceny

Nie polecam
@Nie zadowolony klient

Potwierdzam, bardzo nierzetelny usługodawca.

Józef
@Nie polecam

ja jestem bardzo zadowolony z usług i ceny są bardzo przyzwoite jak kogoś nie stać na remont to niech go nie robi albo szuka partacza

@Józef

Przyzwoite ale nieco ponad te rynkowe? Czyli idzie to w parze z jakością, skoro ma Pan dobrą opinię. A mogłabym spytać z jakiego zakresu usługi zostały u Pana wykonane?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Full Remont Mariusz Wojas, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Marcin B.

Nie rozumiem negatywnych opini o panu? Nigdy Pan nie zawiódł . Korzystam z Pana usług 5 rok i jestem bardzo zadowolony . Negatywne wpisy z jednej daty ,jakby ktoś chciał panu zaszkodzić ,lub działa konkurencja. Panie Mariuszu ,życzę powodzenia . I tak Pan ma swoich stałych klientów, szkoda że Pan nie prosi o ich opinie . Było by pozytywów sporo . Pozdrawiam serdecznie ,i do zobaczenia .????????

Polecam!

Generalny remont mieszkania wykonany od początku do końca przez Pana Mariusza okazał się trafnym wyborem.Fachowe doradztwo na każdym etapie remontu,staranne wykonanie i terminowość a to wszystko w realnej cenie.Efekt końcowy remontu przerasta oczekiwania! Polecam Full Remont !

Martyna G.

Korzystałam z Pana Mariusza usług. Bardzo miły i pomocny człowiek. Jestem bardzo zadowolona ,praca wykonana na 5+ Jeżeli chodzi o ceny ,tańszy od innych wykonawców Polecam . Pozdrawiam serdecznie ????

Bardzo sympatyczny człowiek zero zastrzeżeń a co do opini '' niezadowolonych '' klientów powiem jedno idzcie ludzie sie leczyc :)

Zadowolony klient Piotr

Profesjonalizm w każdym calu polecam z całego serca ;) jak remont to tylko z Panem Mariuszem

J
@Zadowolony klient Piotr

Widzę przez 2 lata obrót o 180 stopni

@J

Tak? A wiadomo czym to spowodowane jest?

Agnieszka

Polecam w 10000000% Solidna firma :) Moja łazienka całkowicie zaaranżowana przez Pana Mariusza powala na kolana !

D
@Agnieszka

Wszystkie pozytywne opinie powinny pójść na sam dół strony, bo sa już bardzo nieaktualne. Jeśli nie chcecie zostać wystawieni i stracić niepotrzebnie nerwow i czasu - nie bierzcie usług tego wykonawcy - pseudo fachowca. Porażka!

Kontakt z Panem Mariuszem utrudniony, niedotrzymywanie ustalonych terminów.

I kolejny niezadowolony klient

Z całego serca NIE polecam. Jeśli ktoś szanuje swój czas i nerwy to proponuje omijać firmę szerokim łukiem :) nie pozdrawiam.

Nie polecam

Błagam szukajcie innego „fachowca” - oszczędzi Wam to wielu nerwów i czasu. Jest to osoba, dla której umowa nic nie znaczy. Po podpisaniu wiążącego dokumentu i wpłaceniu zaliczki kontakt bardzo utrudniony, pan nie informuje o niczym i trzeba było doprosić się o jakiekolwiek informacje. Strasznie obsuwające się terminy - ani jednego przepraszam. My aby przyspieszyć i wg umowy skuliśmy płytki i przygotowaliśmy łazienkę pod generalny remont do stanu surowego. A gościa nie ma i nie ma. Po kolejnym przesuniętym miesiącu i kolejnym niby przyjściem i dzień przed rezygnuje z remontu - oczywiście po naszych wielokrotnych próbach kontaktu. Łazienka jest teraz w stanie jakim jest, do kogo się nie dzwoni terminy maja dopiero na kolejny rok. I co teraz? Co miałaby zrobić rodzina z dziećmi nie mająca gdzie pójść? Opłaty na mieszkanie w dalszym ciągu trzeba robić i to nie małe, a na dodatkowy wynajem żeby moc gdzie mieszkać może kogoś najzwyczajniej nie stać.

Natalia

O co chodzi z tymi cenami? Że są wysokie ok, ale jak bardzo za wysokie? Ile razy większe niż u jakiejś konkurencji?

Norbert

Wiele pytań bez odpowiedzi. Zastanawiam się czy jest jakiś powód takiej ciszy na forum pracowniczym?

Nie zadowolony

Ceny dość wysokie nie adekwatne do wykonanej usługi

Klientka

Profesjonalista polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Full Remont Mariusz Wojas - Dzierżoniów

• Jak się pracuje w Full Remont Mariusz Wojas?

Zobacz opinie na temat firmy Full Remont Mariusz Wojas tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Full Remont Mariusz Wojas?

Full Remont Mariusz Wojas
3.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Os. Osiedle Różane 38b lok. 6
    58-200 Dzierżoniów