Opinie o Dada Paradiso Group Tomasz Jezierski w Korczyna

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Dada Paradiso Group Tomasz Jezierski. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Dada Paradiso Group Tomasz Jezierski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy i środki transportu - produkcja rowerów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dada Paradiso Group Tomasz Jezierski w Korczyna

Jakimiś artykułami widzę, że rzucacie we wpisach, a w sklepie teraz jakie konkretnie się sprzedaje? Rok temu widziałam ofertę dla doradcy klienta to sklepu (w związku z rozwojem), myślicie ze będą jeszcze otwierać nowe punkty? Do rynku mam średnio blisko ale może bliżej mnie coś powstanie

Olga

Ej ale weź go może po nazwisku nie przywołuj tutaj, nawet jeśli faktycznie takie rzeczy robił. :/ Serio po donosach wylatywali? Ty również?

Łukasz
@Olga

Ja z tamtąd uciekłem bo nie chciałem pracować na zlecenie a wtedy prawie wszyscy tam tak pracowali.

Marcin Skubisz

Ty (usunięte przez administratora)jeden. Nie wiesz nawet co to (usunięte przez administratora). Jaka fabryka?ciebie to chyba rodzice nie kochali ja to przynajmniej umie się podpisać własnym nazwiskiem. Tu wypłata jest na czas. Atmosfera rodzinna. Jak jesteś taki odważny to podpisz się własnym nazwiskiem

Marcin Skubisz Nowy wpis

Pracownik przychodził pod wpływem środków (usunięte przez administratora)i działał na szkodę firmy

Marcin Skubisz Nowy wpis

W myśl bowiem art. 6 ust. 1 ustawy o ochronie danych osobowych (tekst jedn. DzU. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.) za dane osobowe uważa się wszelkie informacje dotyczące zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osoby fizycznej. Osobą możliwą do zidentyfikowania jest osoba, której tożsamość można określić bezpośrednio

Wkręt

nie można nic powiedzieć zawsze wypłata na czas i w każym miesiącu jest premia

@Wkręt

Widać że tego typu komentarze właściciel sam sobie pisze.

Czesław
@Greg

Dlaczego tak uważasz? Czy Twoim zdaniem sytuacja w Dada Paradiso Group wygląda inaczej niż jest to opisywane przez Wkręta? Jeśli tak, to powiedz proszę jak to wygląda z Twojej perspektywy, jestem ciekaw.

No faktycznie rarytas????

@Czesław

Po sposobie wypowiedzi tak sądzę

Lolus
@Greg

Tak samo uważam. Dużo złego słyszałem odnośnie zarządzania w tej firmie.

@Czesław

Ok. Zarobki minimalna krajowa plus stówka pod stołem. Urlopy kiedy pracodawcy pasuje a nie Kiedy pracownik potrzebuje. L4 to zawsze problem. Źle zarządzanie i bałagan w firmie. Brak szacunku pracodawcy do pracownika, zła atmosfera na granicy mobbingu. Nie to nie jest dobra firma.

Wszystko jest ok

B.

Nie polecam. Niskie zarobki, zła atmosfera

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Dada Paradiso Group Tomasz Jezierski? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Grażyna

Może nie jest idealnie ale zacznijmy doceniać dobre firmy!

Tesoo
@Grażyna

Co jest dobtego w tej firmie!? Właściciele mający nierealne oczekiwania, próbujący wykorzystać na maksa. Kiedyś tu była opinia że pracuje się na umowie na pół etatu - a tak naprawdę na caly

Rokxy
@Grażyna

jest bardzo dobrze , wszyscy sie tu lubimy , ostatnio było nerwowo ale to za sprawą tego co już go nie ma

Wanda
@Rokxy

Bardzo się cieszę, że obecnie w firmie można liczyć na dobrą atmosferę. Czy mogłabym dowiedzieć się jeszcze czegoś więcej odnośnie tego jak pracuje się w Dada Paradiso Group? Jak oceniasz np. wynagrodzenie? Czy jest satysfakcjonujące?

RarytAs
@Tesoo

Widać nawet, że negatywne opinie zbierają najwięcej 'plusów' czyli coś jest na rzeczy.

Łukasz

@zibi czyli wypłata nie idzie na konto?

Zibi

Pan kierownik(usunięte przez administratora) udaje nie wiadomo kogo a tak naprawdę nie robi nic.. Na premie trzeba czekać i prosić i oczywiście wszystko pod stołem..

Jak długo trwa proces awansu w Dada Paradiso Group Tomasz Jezierski?

Jacek

Awansu??? Na kogo?

Waldi

pracowałem tam wypłata spoko , szef też bardzo ok ale wyjeżdżam zagranicę płaca ok 2n tyś wszystko na poziomie

Kot
@Waldi

Kiedy co ty mowisz ha ha ha ha ha

Tekla

Bardzo ok pracodawcy , mała firma , wypłata na czas a najlepsza to jest P Kasia

Zostaw merytoryczną opinię o Dada Paradiso Group Tomasz Jezierski - Korczyna

• Jak się pracuje w Dada Paradiso Group Tomasz Jezierski?

Zobacz opinie na temat firmy Dada Paradiso Group Tomasz Jezierski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dada Paradiso Group Tomasz Jezierski?

Dada Paradiso Group Tomasz Jezierski