Opinie o Machura-Projekt Łukasz Machura w Obrowiec

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Machura-Projekt Łukasz Machura. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Machura-Projekt Łukasz Machura o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Machura-Projekt Łukasz Machura w Obrowiec

Kluczbork Nowy wpis

Machura (usunięte przez administratora)Nas na bardzo powazne pieniądze. Sprawa w prokuraturze, nic nie moga zdzialac poniewaz ten (usunięte przez administratora) dobrze wie jak obchodzic prawo i krasc. Dziala celowo i z premedytacją. Gdyby nie ten czlowiek mieszkalibyśmy dziś w wymarzonym domu…

KATARZYNA Nowy wpis

Nie polecam, proszę nie dać się nabrać. Po wpłaceniu zaliczki nie stawia się na umówione terminy pomiarów, zasłaniając się fikcyjnymi zdarzeniami. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM

Henryk

Przed podpisaniem jakiejkolwiek umowy, Należy sprawdzić dogłębnie Kompetencje tej osoby.

KO
@Henryk

Witam, czy można prosić namiary do Pana. Jak się sytuacja rozwija z Machura Projekt? Też mam kłopoty i chciałbym porozmawiać.

@KO

Brzmi to wszystko bardzo intrygująco, zwłaszcza biorąc po uwagę poprzednie komentarze. Czy usługa okazała się nierzetelna?

WG Nowy wpis
@Ewa

Nierzetelna? Bardzo delikatne słowo. To jest (usunięte przez administratora) a nie projektant.

Grażyna Nowy wpis
@Henryk

A masz jakieś niemiłe doświadczenie, że tak piszesz? Możesz o tym opowiedzieć?

Łukasz Machura, pierwsze wrażenie na duży plus. Niby kompetentny, niby rzetelny. Miało pójść szybko, prosto, łatwo a okazało się że, człowiek który nie dotrzymuje umowy, przekłada spotkania, nie odbiera telefonów Okłamuje! Nie polecam. OMIJAĆ JAK NAJDALEJ.

Brałeś udział w rekrutacji do Machura-Projekt Łukasz Machura. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

Człowiek, który oszukuje inwestorów, współpracowników, urzędy. Człowiek, który ma kilka spraw przed sądami, sprawę w prokuraturze. Człowiek bez umiejętności projektowych, którego buta może w niedalekiej przyszłości przyczynić do katastrofy budowlanej. Jak chcecie mieć spokojna głowę, to radzę unikać tego człowieka bardzo szerokim łukiem.

Możesz rozwinąć swój komentarz?

Jolanta

Nie za bardzo wiem jak osoba, która miałaby kilka spraw mogłaby normalnie działać dalej :P Może podasz więcej informacji o co chodzi?

Klijent

Omijać szerokim łukiem tego człowieka i jego dziadowską firmę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Klient
@Klijent

Machura Projekt to kłamca, osoba nie kompetentna, nie słowna, (usunięte przez administratora)

Kornel

Jakiś pracownik tutaj zagląda? Jestem ciekaw opinii o tym pracodawcy

Szybko sprawnie. Bardzo kontaktowy właściciel a to chyba najważniejsze. Nie to co inni „starsi” projektanci :-) Moje sugestie dla Machura-Projekt Łukasz Machura: Tak trzymać Lubię atmosferę w Machura-Projekt Łukasz Machura za: Otwartość

Zostaw merytoryczną opinię o Machura-Projekt Łukasz Machura - Obrowiec

Machura-Projekt Łukasz Machura