Opinie o Antidotum Centrum Biorezonansu Anna Kaminska w Puszczykowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Antidotum Centrum Biorezonansu Anna Kaminska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Antidotum Centrum Biorezonansu Anna Kaminska o rekrutacji.

Branże: Paramedycy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Antidotum Centrum Biorezonansu Anna Kaminska w Puszczykowo

Pacjent

Bylam raz i nigdy więcej tam nie wrócę. Dla mnie to ściema i naciągane na pieniądze. Jakieś kabelki podłącza i niby wykrywa ze są robaki. To jest ściema naciągają pieniądze i to spore. A do tegi zapisała jakaś tabletke na odrobaczenie jedna za 30zl a 3 dni brać czyli 90zl za te tabletki i to tego droga wizyta. Naciąganie nie wierzę tej kobiecie. NIGDY WIECEJ TAM SIE NIE POJAWIE I NIKOMU NIE POLECE TEJ SCIEMY. SZKODA NA TO PIENIEDZY.

Kobra
@Pacjent

Piszesz bzdury. Trafna diagnoza, skuteczna metoda leczenia bez prochów - tabletek. Tym co P. ANIA POMOGŁA JEST SPORA GRUPA LUDZI.

Elka Nowy wpis

szukam pracy jako rejestratorka i zastanawiałam się czy do gabinetu nie można się przyjąć do tego typu funkcji. nie mogłam znaleźć jednak żadnych ofert mimo, że wcześniej już kandydaci zadawali jakieś pytania. To działalność jednoosobowa?

Pacjent

Kobra Nowy wpis
@Pacjent

tom Nowy wpis

Na głupotę i wiarę w farmację nawet biorezonans nie pomoże.Trzeba myśleć edukować się a nie oczekiwać na zmianę jak na światła na skrzyżowaniu

@tom

Witam, nie wiem jak rozumieć te wypowiedz. Czy może Pan zdradzić kontekst a najlepiej wyjaśnić swoją myśl nieco szerzej? Widziałem to zapytanie odnoszące się do zatrudnienia osób bez doświadczenia i zacząłem się zastanawiać przy tym, o które stanowiska mogło tak naprawdę chodzić? Jakie obecnie są odstępne, czy ktoś wie?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Antidotum Centrum Biorezonansu Anna Kaminska?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Antidotum Centrum Biorezonansu Anna Kaminska spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Klara

Zauważyłam to zapytanie odnośnie imprez integracyjnych, to ile osób pracuje tak w sumie u Pani w gabinecie? Ktoś także o praktykę pytał, mnie interesuje zatrudnienie w rejestracji. Czy jest ono możliwe? jeśli tak to jakie występują umowy i ogólna atmosfera?

A.B.

Przecież tacy ludzie to zwykli (usunięte przez administratora) i kłamcy pozbawieni wszelkich zasad i skrupułów nastawieni jedynie na maksymalny zysk . Tym się powinni wreszcie zdecydowanie zainteresować organa ścigania. To zwykle przestępstwo co robią takie osoby.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Antidotum Centrum Biorezonansu Anna Kaminska?

Roma

Nastawienie na zysk i brak elementarnej wiedzy medycznej. Absolutnie odradzam to miejsce.

Wiktoria

witam, widziałam w sieci informację, że podobno Właścicielka ma około 20 lat doświadczenia w zawodzie. Chciałam wobec tego rozeznać się za praktyką ale te opinie pacjentów mnie zastanawiają. Czy któryś z pracowników jest w stanie wystawić ocenę względem współpracy? Czy praktyki są do zrealizowania?

Tak , mimo wielu próśb ,panie diagnozujące unikały w ostatnim czasie badania z biofilmem. Panie powstrzymywały ten cały proceder ,aby zrobić nowy cennik za biofilm z nastawieniem na zysk ,a nie ,aby była diagnoza wiarygodna . Gdzie podstawy prawidłowej diagnozy ? Gdzie etyka ? Personel obsługujący prawie cały chory ,a co najgorsze chorzy siedzą w pomieszczeniach ze zdrowymi ,co jest całkowicie niedorzeczne !! Nie ma efektu,ponieważ bakterie ,wirusy ,grzyby są powielane ,robione bez biofilmu wracają jak bumerang! Co za tym idzie ,panie za powielanie diagnozy pobierały niejednokrotnie pieniądze . Żenujące , jeszcze opłata za biofilm? Trzeba reklamacje składać , bo to wszystko jest nie do przyjecia . Szkoda czasu i pieniędzy. Podpisuję się pod tym, co pisali moi poprzednicy!!!!

Biofilm

Niestety metoda skuteczna na krótki czas. Dlaczego? Badania prowadzi się bez biofilmu, który maskuje pasożyty, bakterie, wirusy i bakterie. Zatem sama terapia dziesiątkuje patogeny. O biofilmie dowiedziałam się od klientki podczas terapii przez przypadek. Na początku panie nie chciały zrobić badania z biofilmem wymyślając absurdalne tłumaczenie. Ponieważ sprawa z biofilmem rozniosła się wśród pacjentów, cenę z jego badaniem podniesiono, choć jest absolutnie konieczny do skutecznej diagnozy i terapii. Również badania pasożytów z ogólnej palety nie dają pełnego obrazu. Ostatnio klientka, która zażądała szczegółowych badań pasożytów z biofilmem po raz pierwszy dowiedziała się jak poważny jest jej stan. Tydzień wcześniej badanie na biorezonans bez biofilmu i z ogólną paletą pasożytów nie wykazało ich obecności.

Oskar
@Biofilm

Zgadzam się. Żona miała ten sam problem i pani Ania utrudniała badanie z biofilmem. Nie dobro i zdrowie ludzi, a kasą się liczy. Na biorezonans jeździmy pół roku. Choroby wracają i większą siłą.

Poruszona

To co dzieje się w Antidtum to skandal. Biorezonans na poziomie zadawalajacym ale sposób przyjmowania klientów, łączenia na salach chorych ze zdrowymi to czysty nieetyczny biznes by klient wrócił. Idzie się na prawdę załatwić leżąc w nie wietrzonym i nieozonowanym pomieszczeniu. Poza tym p.Ania rutynowo, nie szczegółowo.. pewność siebie ją gubi. Leczy by likwidowac na chwile skutki, nie przyczynę. Zdrowy pacjent nie przynosi zysków. Czas zmienić miejsce bo to wyrzucanie pieniędzy w błoto.

Klieent

Serio ludzie wierzą w taką pseudo medycynę???

Sarna
@Klieent

Jak widać

Wiktoria
@Sarna

A to źle czy dobrze, że w nią wierzą, bo widzę, że osoba wyżej chyba dość sceptycznie podchodzi?

Edyta

Przychodziłam z dziećmi, kiedy chodzilismy na konsultacje i terapię była chwilowa poprawa, ale nie ma możliwości przerwania, bo wszystko wraca. Dla osób z mniejszym budżetem mogłoby być ciężko. Oczywiście zachwyt początkowo, ale po jakim czasie mieszane uczucia, również trzeba się uzbroić w cierpliwość oczekiwania na poczekalni..

Sarna
@Edyta

Trzeba wiedzieć że w Niemczech diagnostyka tego rodzaju jest refundowana przez niemiecka kasę chorych jako najlepszy sposób diagnozy, podkreślam diagnozy , terapia biorezonansem jest zwykle wspomagająca a i tak pomaga . Ja, moja rodzina, znajomi dziękujęmy za to miejsce. W poprzednim komentarzu omyłkowo podałam się za pracownika , jednak to oczywista omyłkowo, jestem wieloletnią pacjentka bo np z pasożytów nie trudno się wyleczyć na stałe. Mamy zamiłowanie do sushi ale już tylko grillowane, bo prazoqantel w polsxe jest niedostępny.

Zdruzgotana

Szczerze odradzam. Antidotum, to tylko chwytna nazwa i bazowanie na naiwności pacjentów oraz chęć posiadania super zysku w sposób bardzo nieetyczny.

Grażyna Podleśna

Polecam serdecznie , super obsługa , świetnie polecam serdecznie Grażynka????❤️

Duże rozczarowanie na przestrzeni kilku wizyt

MN

Po kilku wizytach mąż wpadł na pomysł sprawdzenia ich uczciwości po chyba 5 wizycie i jakoby nie znikającym problemie (odczyny poszczepienne oraz metale ciężkie). Polecono nam tez w tym miejscu mleko Bebiko, jako sposób na problemy syna ze snem (według nich nietolerancja kazeiny). Na następną wizytę przynieśliśmy w pudełeczku bez opisu, mleko które nam zalecono. Powiedzieliśmy że to inne, które znajomi dali nam do przetestowania. Pani przeprowadzająca badanie stwierdziła, że to mleko zdecydowanie nie będzie mu służyło. Że tylko Bebiko jest odpowiednie (przypominam, że w pudelku było Bebiko, a my skłamaliśmy że to inne). Tonący (i nie śpiący) brzytwy się chwyta. Ale to miejsce lepiej omijać. Zdecydowanie odradzam.

Zadowolona

Bardzo polecam ten gabinet. Pani Ania m szeroka wiedzę i po krótkim wywiadzie bez sprawdzania wiedziala co mi dolega i badanie to potwierdzilo. Po 2 terapiach 85% drobnoustrojów mi zeszło. Po dodatkowej terapii czuje się świetnie. Pełen profesjonalizm i miła obsługa. Polecam się odrobaczyc przed wizytą gdyż pasożyty zakłócaja częstotliwość innych bakterii i drobnoustrojów. Panie nie naciągają i jeśli są pasożyty to nie kasują pełnej kwoty za badanie i zalecają odrobaczenie i ponowna wizytę po zakończeniu. Ceny przystępne, na pewno taniej niż bieganie od lekarza do lekarza prywatnie. Polecam z czystym sercem. Edyta

Daniel

Słaba jakość usług, odradzam.

Zostaw merytoryczną opinię o Antidotum Centrum Biorezonansu Anna Kaminska - Puszczykowo

• Jak się pracuje w Antidotum Centrum Biorezonansu Anna Kaminska?

Zobacz opinie na temat firmy Antidotum Centrum Biorezonansu Anna Kaminska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Antidotum Centrum Biorezonansu Anna Kaminska?

Antidotum Centrum Biorezonansu Anna Kaminska
  • Poznańska 75