Opinie o Anna Pacan Anrex w Podlesice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Anna Pacan Anrex. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Anna Pacan Anrex o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anna Pacan Anrex w Podlesice

Maik Nowy wpis

UWAGA!!!!!!!!!!! Firma nie płaci kasy jak co druga na polskim rynku podwykonawcy omijać szerokim łukiem bo zostaniecie z niczym

Mateusz Nowy wpis

Nie polecam firmy, unikajcie jak ognia, a w szczególnie (usunięte przez administratora) jak to ładnie nie będzie,byłem w Holandi na okładanie paneli domków, a jak jesteś w pracy to cię (usunięte przez administratora)wyzywa na cała budowe, nic mu nie pasuje, cały czerwony na twarzy od wódki, nie wspominając że pijany do pracy przychodził i się wyżywał na pracowników, bo jest (usunięte przez administratora), źle demontując panele stare z domku, gdzie miały iść panele nowe, powiedział, że kasy za prace nie dostane i będe musiał zapłacić za ten demontaż, nie wspominając, że zaliczki nie dostałem, dzwoniąc do szefa nie majac co jeść to na początku mówiłem szefowi to dostałem 4 kurczaki przeterminowane i musiałem mu zapłacić 100zł, żenada, zaliczke też innym obiecywał szef i im nie zapłacił i chłopacy musieli zjechać na własny koszt do PL, odradzam szukaja (usunięte przez administratora) żeby robić za darmo,a przy tym znęca się Bilnik psychicznie na wszystkich pracowników, powinien iśc do sądu posądzony o mobbing w pracy.

Jeśli lubisz pracę w atmosferze "konfidenctwa" (pozdrawiam Maliniaka, Małpę i kilku innych przyjaciół z dzieciństwa szefa którym się jadaczka nie zamyka) nieterminowe wypłaty na raty, mieszkać w zrujnowanych "hotelach" lub być traktowanym przez szefostwo tak jakbyś był ich własnością, służącym, niewolnikiem, bez szans na rozwój, szkolenia ponadto traktowany bez szacunku jeśli pytasz się o swoją wypłatę która uczciwie wypracowałeś, to znalazłeś idealne miejsce na podjęcie pracy. Wszystko szef opowiadał jak to fajnie nie będzie, ile to nie zarobisz, jakie to fajne domki dla pracowników wynajmuje, że gwarantuje pracę 55h w tygodniu (absurd, idziesz do pracy i okazuje się że nie ma co robić za bardzo i trzeba czekać cały tydzień na decyzję co dalej - oczywiście na placu budowy i to za free) i wypłata zawsze na czas a jak będzie trzeba to zaliczki to nie problem :D cały problem polega na tym że płaci jedynie zaliczki, a o rozliczenie się musisz niemalże prosić i czekać po 3-8 tygodni jak nie więcej.... Firma z tradycjami, tradycyjnie szefostwo się bawi a pracownik na nich tyra za jałmużnę. Pozdrawiam i odradzamy razem z kolegami, którzy zrezygnowali ze współpracy z firmą Anrex Anna Pacan

Jacek Nowy wpis

Z czego wynika to, że pracodawca opóźnia się w wypłacie należnego wynagrodzenia? Dziwi mnie też fakt, że pensje wypłacane są w ratach. Wiesz może, co może być tego powodem?

Pracownik miesiąca Nowy wpis

Wytłumacz kilka kwestii : Konfidenctwa czyli rozumiem że nie wykonywałeś swojej pracy tak jak powinieneś czy za dużo pracy było i sobie nie radziłeś ? bo z tego rozumiem że donoszono na Ciebie a skoro donoszono to coś chyba z Tobą było nie tak ? . Kolejna kwestia wypłat na raty , ile pracowałeś w tej firmie żeby stwierdzić że wypłaty były na raty ? skoro Ci to przeszkadzało to rozumiem że nie przepracowałeś dłużej jak dwa miesiące ? chyba że ci to przeszkadzało ale nie miałeś odwagi odezwać się do szefostwa dlaczego tak się dzieje tylko stwierdziłeś że napiszesz na forum o tym ? kolejne pytanie odnośnie noclegów , rozumiem że skoro piszesz że mieszkałeś w zrujnowanych hotelach to nie było tam ogrzewania , wody , gazu , wc ? czy po prostu było to wszystko tylko brakowało basenu, jacuzzi czy sauny ? kolejne "być traktowanym jak własność , służący czy niewolnik" - Nie mieliście przerw ? byłeś przywiązany sznurem / łańcuchem do tej pracy ? bity byłeś przez pracodawce ? poniżał Cię słownie ? ... Skoro miałeś umowę to chyba jednoznaczne jest z tym że chyba w jakimiś stopniu podlegasz obowiązkom narzuconym przez pracodawce. Kolejne skoro 55 h obiecał szef a po tygodniu czy dwóch nie wyrabialiście tyle to po co dłużej pracowałeś ? czy to chodzi na pewno o dalsze decyzje czy mogła to być wina po stronie głównego wykonawcy że np. nie dostarczył materiału na czas ... Kolejna kwestia "tradycyjnie szefostwo się bawi" - rozwiń w jaki sposób się bawi ? rozumiem że po pracy nie mogłeś robić tego czego chciałeś i zakaz był wychodzenia z hotelu na miasto czy w weekend ? "tyraliście" i tu piszesz że nie można było wyrobić 55 h a teraz piszesz że tyraliście ? To się zdecyduj. Czy wszystkie pieniądze zostały Ci wypłacone ? Czy do dzisiaj jeszcze środki nie zostały wypłacone ? Czy dojeżdżałeś na swoją rękę za granicę ? czy musiałeś ponosić jakieś koszty związane z hotelem ? Paliwem ? Czy był problem z zjazdami do domu ?

Janek

Ostatnio tak jakoś rzadko korzystacie z forum czy jest tak dobrze i nie chce się nikomu?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Anna Pacan Anrex? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Jakub

Polecam ! Niestety sytuacja życiowa zmusiła mnie do wyjazdu na stałe za granice bo tak pewnie pracowałbym tam do dzisiaj , pracowałem tam 8 miesięcy i bardzo miło wspominam ten czas zarówno szefostwo jak i pracowników. Pozdrawiam

Lidia
@Jakub

A na jakim stanowisku pracowałeś w firmie? Czy w czasie Twojego zatrudnienia odbyło się jakieś szkolenie podnoszące kwalifikacje? Mógłbyś powiedzieć, czy firma oferuje umowę o pracę i dodatkowe benefity? Dla wielu osób jest to bardzo znaczące.

Jakub
@Lidia

Przez 8 miesiący miałem jeden kurs na podesty ruchome i miał być drugi na zwyżki czy jakoś tak ale niestety musiałem wyjechać . Umowę o pracę od razu dostałem . Benefity przez 8 miesięcy były do wypłat w zależności ile zrobiliśmy (dwa miesiąc co nie dostałem). Jak odchodziłem syn (5lat ) dostał paczkę od właścicielki z zabawkami co bardzo miło wspominam. Pozdrawiam

Łukasz

Bardzo fajny kontakt z szefostwem , zarobki jak na polską "budowlanke" wysokie , pracuje 4 miesiac i nie mam zarzutów. Za 3 tygodnie jadę z tej firmy do Niemiec , zobaczymy jak tam

On1234
@Łukasz

Witam Czy Pan dotarł? Jak warunki? Płatność w terminie?

Zostaw merytoryczną opinię o Anna Pacan Anrex - Podlesice

• Jak się pracuje w Anna Pacan Anrex?

Zobacz opinie na temat firmy Anna Pacan Anrex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Anna Pacan Anrex
  • 17