Zajazd Jurajski Hotel

Podlesice

Opinie o Zajazd Jurajski Hotel

aune

Ja również gościłam w tym miejscu i w przeciwieństwie do przedmówcy jestem bardzo zadowolona. Piękna i spokojna okolica sprzyja wypoczynkowi.

gośc 42

Mieliśmy z moją rodziną nieprzyjemnosc gościc 2 krotnie w tymże przybytku i pozna osobiście włąściciela Pana [usunięte przez moderatora] żajazd kultura właściciela i doznania głównie zapachowe nie do przyjęcia nie polecam.Nagminną praktyką w tym miejścu jest nocne pompowanie zawartości szamb tuż pod pokojowe okna o klimacie jury i wypoczynku w tych warunkach można zapomniec i na dodatek ta arogancja właściciela nie polecam miałem okazje wysłuchac mimo woli kilku rozmów z pracownikami taki ktoś jak pan włściciel powinien conajwyżej kierowac wozem drabiniastym pozdrawiam turystów.

Zostaw opinię o Zajazd Jurajski Hotel - Podlesice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zajazd Jurajski Hotel