Sterta

Olsztyn

Opinie o Sterta

Zdecydowanie odradzam tą firmę. Pracodawca, korzystając z dużego bezrobocia w regionie, zatrudnia ludzi na pół-czarno (minimalna legalnie plus reszta do ręki) i skupia się niemal wyłącznie na wymyślaniu wymówek jak tu nie zapłacić pracownikowi pełnej pensji. Generalnie to trwa tu ciągła wymiana pracowników bo kto tylko zorientuje się w jakie bagno trafił natychmiast zaczyna szukać nowej pracy. Dodatkowo pod przykrywką legalnej firmy to jest producent twardego porno o czym absolutnie nie wspomina przy zatrudnianiu.

Kaja
@anonim 28.07.2011, 20:00

Miałam z nim do czynienia. Burak i prostak. Firma która nie ma nic wspolnego z profesjonaliznem . Wyłudził ode mnie 20 tys złotych

Zostaw opinię o Sterta - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sterta