Opinie o Madar-Trans Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Marzena Zachciał w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Madar-Trans Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Marzena Zachciał. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Madar-Trans Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Marzena Zachciał o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Madar-Trans Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Marzena Zachciał w Łódź

Judyta Nowy wpis

Dzień dobry, czy w tym roku kierowcy będą jeszcze zatrudniani? Mój chłopak będzie niedługo szukał pracy, dopiero niedawno wyrobił sobie C+E a kiedyś w ofercie jakoś specjalnie nie było podkreślone ze kandydat musi mieć doświadczenie. czy to do dziś aktualne?

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Kierowca w firmie Madar-Trans Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Marzena Zachciał?

Agnieszka Niźnikowska-Woźnicka Nowy wpis

Mój mąż nie przynosi wypłaty, wyciąga ile może. Ja jestem zła, bo nie ma wypłaty. Miał umowę do 17 lutego. Pracował jeszcze m-c. W 2-gi dzień wypłaty wyśmial go, bo wyjecjał. Bo... nie wypłaca w piątek, a był 10-ty. Przykro mi, bo jestem w ciąży. To jeden z 3 grzechów wołających o pomstę do nieba. To mój tato sprzedał fadrome, by pracownika by go wypłacic, zwodociągalilizował 24 wioski pod Łodzią. Pan Zaciał jest na słupa. Już wiecie. Niech to czytają i niech się nikt nie boi. Pozdrawiam szczególnie zainteresowanego.(usunięte przez administratora)

D Nowy wpis
@Agnieszka Niźnikowska-Woźnicka

Droga Pani Agnieszko, miała już Pani przyjemność ze mną rozmawiać po (alkoholowym) wybryku Pani męża dnia 14.02.23 kiedy mąż stawił się do pracy w stanie nietrzeźwości. Został przeze mnie odesłany do domu, po czym skontaktowała się Pani ze mną i prosiła, aby męża nie zwalniać. Pani mąż nie stawił się do pracy 5 kolejnych dni, już wówczas po tym incydencie powiedziała mi Pani, że mąż powiedział Pani o niewielkiej części wypłaty, którą dostał. Po rozmowie telefonicznej ze mną poinformowałem Panią, iż mąż otrzymał pełne wynagrodzenie za czas, który przepracował w miesiącu lutym. Następnie na Pani prośbę i na prośbę męża przystąpił ponownie do pracy, przepracował 5 dni, w piątek 10.03 otrzymał pełne wynagrodzenie za przepracowane dni. 13 i 14.03 ponownie nie stawił się w pracy,przyszedł do pracy w dniu 15.03 na godzinę 13:00 po spożyciu alkoholu i prosił o zaliczkę w wysokości 200zł, którą otrzymał w obecności innych pracowników i zarzekał się, że 16.03 (czwartek) stawi się w pracy - czego nie poczynił. O godzinie 11;00 zadzwonił do mnie, że spóźni się 30 minut ze względu na zaspanie i był to koniec kontaktu z Panem Siekluckim. Proszę nie wypisywać takich bredni bo nie jest to wina pracodawcy, że mąż Panią okłamuje. Każde wypłacane wynagrodzenie i zaliczki odbywały się w obecności 2 świadków, a następowało to wyłącznie dlatego, iż Pan Sieklucki nie wskazał rachunku bankowego do przelewu środków i zażyczył sobie wynagrodzenie do rąk własnych. Nie będę rozpisywał się na temat szkód wyrządzonych podczas dostaw i odbiorów towarów w postaci źle zabezpieczonych i uszkodzonych towarów oraz wielokrotne nie podstawienie auta przez stan nietrzeźwości. Jeżeli ma Pani jakiekolwiek inne wątpliwości zapraszam na spotkanie w firmie, celem wyjaśnienia kwestii, których Pani nie pojmuje, również proszę o sprostowanie wpisu, który Pani umieściła inaczej będę zmuszony pozw3ać Panią z art 212k.k o zniesławienie dobrego imienia. kontakt mailowy: dariusz1108@interia.pl

Mar Nowy wpis
@D

Panie Zachciał to Pana straszenie artykułami prawnymi to powinno dotyczyć Pana osoby, która mija się z prawdą wielokrotnie. A przykład powinien dawać pracodawca a wielokrotnie Pan był pod wpływem alkoholu i mówił różne rzeczy do pracowników wiec czasami lepiej nie pisać takich wywodów nie dając, jako pracodawca przykładu.

Obecnie coś dzieje się w firmie Madar-Trans Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Marzena Zachciał w mieście Łódź? Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem na temat pracy? Czekamy na aktualne sprawozdania odnośnie Madar-Trans Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Marzena Zachciał, napiszcie co u nich słychać!

Dariusz

Tak zostali i przychodzą ludzie którzy chcą pracować a nie kraść i mówić że auto duże pali. Pozdrawiam wszystkich wpisowiczów.

AMigo
@Dariusz

(usunięte przez administratora)nie płaci nigdy na czas procownikom pensji, zawsze urywa z wypłaty średnio po około(usunięte przez administratora) i to każdemu, w dzień wypłaty nigdy go nie ma ,bo albo już wyjechał gdzieś tam ,wypłata w ratach , a dzień pracy tj normalne że 15 godzin , nawet sobie głowy nie zawracajcie panowie takim Ala przedsiębiorstwem, na Biznesmena Zachciał to trzeba nic wygląd ,kasę a przede wszystkim być fair wobec swoich ludzi którzy na to pracują, ale ani(usunięte przez administratora).

Marcin II
@AMigo

A skąd wiesz że doji AMigo i faktury nie płacone są bo z resztą się zgadzam ??

@Marcin II

Firma miałaby nie płacić od dłuższego czasu i mieć te problemy, które opisywaliście kiedyś i dalej byłaby na chodzie? Jak to możliwe? Z ciekawości sprawdziłam krs i wygląda na aktywny

Mar
@Natalia

Pani Natalio jak mogła to Pani sprawdzić w KRS jeśli to jednoosobowa działalność. Proszę by nie pisała Pani czegoś co Pani nie mogła zrobić. Jeśli już mogę podpowiedzieć to proszę pisać że sprawdziła Pani w CIDG bo wybielanie nie do końca Pani wyszło.

Zbigniew Sieklucki

(usunięte przez administratora) i przekręt. Brak wypłaty już 2-gi miesiąc, a idzie mi 3-ci. Pozdrawiam Panie Darku. Spotykamy się w sądzie z szacunku samego do siebie.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Madar-Trans Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Marzena Zachciał?

Brak umowy

Teresa
@Marcin

W tych czasach? Chyba niemożliwe że ludzie się zgadzają. Pracowałeś tam w ostatnim czasie albo pracujesz?

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Madar-Trans Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Marzena Zachciał kandydat na stanowisko Dam pracę kompletacja towaru, magazyn ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?

Natalia

A co się konkretnie stało?

MARCIN

Mnie oszukał na umowie której nie podpisałem,a otrzymałem świadectwo. Wypłata tylko podstawa ,a obiecanki 6000tys

@MARCIN

Czyli w sumie świadomie na czarno robiłeś skoro niczego nie podpisywałeś?

MARCIN
@Natalia

Pani Natalio widzę, że ma Pani małą wiedzę co dzieje się w tej firmie i Panu D....... a jeśli bez podpisania umowy pracownik otrzymuje auto zarobkowe firmy i wykonuje pracę na czarno to większe problemy ma pracodawca niż pracownik a to norma u Pana D.....

Patryk
@MARCIN

Arek ile Tobie nie wypłacili?

@MARCIN

A dlaczego miałabym mieć dużą wiedzę? No to skoro tak to czemu ten Pan się tak naraża?

MARCIN 2
@Natalia

Niedaleko pada jabłko od jabłoni a naraża się firma proszę poczytać Kodeks Pracy lub odwiedzić instytucję Inspekcję Pracy ul. T. Kościuszki 123 Łódź okienko informacja.

Lech Słowik

To jest (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) puki płacił co tydzień a później urywał wypłaty cały czas przez półtora roku (usunięte przez administratora) mnie na 30 tysięcy umawia się inaczej a później nie płaci składek na ZUS.

Szymon
@Lech Słowik

Nie pytałeś za co urywał kasę z wypłaty? Przecież to od razu widać. A co ze składkami? Miałeś normalnie podpisaną umowę a mimo to nie opłacał ZUS-u?

Lech Słowik
@Lech Słowik

proszę o przywrócenie pełnego tekstu

@Lech Słowik

Trudno, żeby został przywrócony, bo raczej padły w jego niektórych częściach słowa niepożądane. Jeśli nie mają jakiegoś negatywnego wydźwięku to można zawsze spróbować to napisać jeszcze raz, ale całkiem inaczej. ;) Bo rozumiem, że coś brzydkiego padło?

Jak szefostwo w Madar-Trans Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Marzena Zachciał traktuje ludzi?

Leo1

Nie polecam nikomu firmy Madar Trans z Łodzi, Pan Dariusz Z. jest nieuczciwym pracodawca jak i kłamca, jeśli chodzi o pensje to nie jest na czas.. Po odejściu z tej firmy do dnia dzisiejszego nie dostałem świadectwa pracy oraz wynagrodzenia za przepracowane ostatnie dni . Sprawa będzie zgłoszona do Inspekcji Pracy!

Elżbieta
@Leo1

A był Pan zatrudniony na umowie o pracę czy w jaki sposób? Jeśli tak to z pewnością uda się odzyskać pieniądze, widzę że to już nie pierwsza taka sytuacja z tej firmy chyba że to konkurencja pisze opinie...

Mark

Uwaga! Brak płatności za faktury.

Nutr
@Mark

Brak Ci odwagi aby się ujawnić, ale już nie długo popaprańcu.

Mark
@Nutr

Panowie, najwyraźniej Dariusz nie trzyma ciśnienia :)) Żeby tak zaangażowany był w płatności jak w dążenie do bycia kryształowym haha :) Jesteś kłamcą i wszyscy o tym wiedzą. Miej choć trochę godności i nie wmawiaj ludziom, że czarne jest białe. Żenujący jesteś i każde twoje słowo jest wyłącznie twoim pogrążaniem się. UWAŻAJCIE BO TA FIRMA NIE PŁACI ZA FAKTURY!!! ODRADZAM!

Erik

Nie placi

DZ
@Erik

Miej cywilną odwagę i powiedz kogo nie rejestruje i komu nie wypłaciłem kiedy kolwiek wynagrodzenia. Zakłamana (usunięte przez administratora).

Xxx

Potwierdzam dziad nie rejestruje i nie płaci omijać szerokim łukiem.

@Xxx

Tak to jest jak w waszej opinii spotka się dziadtrans ze (usunięte przez administratora) i nierobem.

Pracownik były

Odradzam pracę w tej firmie. Nie rejestruje na umowę, nie wypłaca pieniedzy, Pan Dariusz nie odbiera telefonu. Sprawa będzie zgłoszona do PIP, ZUS i skarbówki. Koniec tego wykorzystywania panie Darku. Nie dodorobi się pan na oszustwie i braku szacunku do pracownika.

@Pracownik były

Napisz kim jesteś abym mógł ustosunkować się do Twego wpisu kłamliwego.

@Pracownik były

Najpierw zadzwoń a potem wypisujesz te brednie kłamliwe.

Xxx

Nie polecam tej firmy nie rejestruje przez miesiąc i nie można odzyskać zaległych pieniędzy.

@Xxx

Od pierwszego dnia pracy każdy pracownik jest rejestrowany tylko Ty baranie nie masz o tym zielonego pojęcia a szkoda !!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Madar-Trans Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Marzena Zachciał - Łódź

• Jak się pracuje w Madar-Trans Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Marzena Zachciał?

Zobacz opinie na temat firmy Madar-Trans Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Marzena Zachciał tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Madar-Trans Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Marzena Zachciał
  • Gen. Jarosława Dąbrowskiego 249 lok. 220