Opinie o Pracownia Mediowa Jacek Konikowski w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Pracownia Mediowa Jacek Konikowski. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pracownia Mediowa Jacek Konikowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kultura i sztuka - działalność związana z muzyką i filmem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pracownia Mediowa Jacek Konikowski w Warszawa

Celina Nowy wpis

dzień dobry. szukam pracy jako grafik komputerowy, znam się też na webdesignie a na głównej stronie napisane jest, że to jedna z profesji firmy. nie wiecie czy zatrudnienie jest w ogóle możliwe? miałam problem by znaleźć ogłoszenie, polecacie łapać kontakt?

Agh Nowy wpis

Zakupilam torebke online,towaru otrzymalam Po kilku dniach Ale jej jakos i wyglad odbiegal totalnie od zdjecia reklamowego.Towar zwrocilam na moj koszt.Niestety ze strony Firma nie bylo zadneho kontaktu , Null!.. Tel nieosiagalny,na zaden z Email nie bylo reakcji i moich pieniedzy dlugie tyg.nie otrzymalam..Zglosilam na PayPal Problem Firma zwrocilam Mi pieniadze natychmiast Ale niestety nie wszystko!OSzustwo totale,Zero Professionalnego podejscia do klijenta i od miesiaca Nadal nie mam reszty gotowki...Firma szrot!! Nigdy wiecej!!

Skąd zainteresowanie pracą? Mam na myśli komentarz od jednego Pana sprzed w zasadzie dwóch tygodni. Teraz coś będzie także dostępne? upewniam się, bo z opinii jednej Pani wychodzi na to, że są chyba jakieś problemy z kontaktem, ile osób pracuje na obsłudze? I gdzie szukać ewentualnych ofert?

Marlena Nowy wpis

Tez czekam na torbę ponad 2 tygodnie. Kontaktu zero. Telefonów nie odbierają na maile nie odpisują. Czekam do końca tygodnia i zgłaszam sprawę na policję.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pracownia Mediowa Jacek Konikowski? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Szymon

Nie szukają może dziennikarza albo fotografa prasowego? Mają swoję stronę, ale brak tam info co do ofert pracy. Może planowana jest niedługo rekrutacja? Ktoś coś? :)

oszukany Klient

UWAGA Oszustwo, nie polecam, brak towaru, brak kontaktu i w konsekwencji brak wpłaconych pieniędzy. Być może należy zgłosić ten właściwym organom.

@oszukany Klient

Mój plecak właśnie dotarł. Wszystko jest w porządku, ale jednak komunikacja w tej firmię szwankuje, i to bardzo. Mają dużo fajnych produktów, ale chyba już nic u nich nie zamówie, szkoda stresu.

Klient1

Nie polecam, nierzetelna firma, po zamówieniu nie można się z nią skontaktować. Przestrzegam przed zawieraniem jakichkolwiek umów, kontraktów, a już w szczególności przed dokonywaniem wpłat.

@Klient1

Dzień dobry, A czy otrzymał Pan/Pani jakieś informacje od tej firmy. Dokonałem zakupu, wpłaciłem pieniądze i zero odzewu, nic a nic

Klient
@Maciej

Otrzymałem inny towar niż zamówiłem po dłuższym czasie, następnie po moim mailu otrzymałem odpowiedź, że zaszła pomyłka i jak odeślę ten niezamówiony towar to otrzymam właściwy i jak dotąd (minęły dwa tygodnie) cisza.

@Klient

Ja otrzymałem wiadomość że plecak dojdzie do mnie we wtorek, niestety, cisza, plecak nie dotarł. Kolejne maila wysłane i dalej cisza. Dałem im czas do 21.05 i jak nie będe miąl plecaka, zgłaszam sprawe na policję, bo już się lekko zdenerwowałem.

Zostaw merytoryczną opinię o Pracownia Mediowa Jacek Konikowski - Warszawa

Pracownia Mediowa Jacek Konikowski