Opinie o Robert Ślosarczyk Ślosar w Rybnik

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Robert Ślosarczyk Ślosar. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Robert Ślosarczyk Ślosar o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - edukacja sportowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Robert Ślosarczyk Ślosar w Rybnik

staro ślosara Nowy wpis

Alimenciorz nic wiecej. Gosc bachorow narobil i alimentow nie placi

user5 Nowy wpis

Na niczym sie nie zna jedynie do czego sie nadaje to do wyjeba***

user2 Nowy wpis

Gość totalnie się nie zna na tym co robi.

user3 Nowy wpis

Nie da się z nim dogadać, co chwilę zmienia zdanie. Nie jest osobą, której można zaufać.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Robert Ślosarczyk Ślosar spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Stary Ślosara

Nie polecam. nie zno sie na rzeczy

Kazdy ziom zbiera złom

Ciula do potęgi, przyszłech do niego po złom, a ten jeszcze chciał ode mnie pieniądze

Auslander

Nie polecam. Lepiej zapłacić parę groszy więcej i iść gdzieś indziej

Zostaw merytoryczną opinię o Robert Ślosarczyk Ślosar - Rybnik

Robert Ślosarczyk Ślosar