Opinie o Sebri Sebastian Żmuda w Sułów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Sebri Sebastian Żmuda. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Sebri Sebastian Żmuda o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Nieruchomości i usługi powiązane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sebri Sebastian Żmuda w Sułów

robson Nowy wpis

Praca jest dynamiczna, nie ma nudy ale nie ma też większych stresów. Po prostu przychodzisz, robisz co masz zlecone i tyle :)

Albert Nowy wpis

Sprzątali nam powierzchnię biurową i bardzo sprawnie im to poszło. Co ważne to dało się dogadac termin taki, kiedy już nie ma nikogo w biurze - na tym nam własnie bardzo zależało.

6.000 PLN brutto dla operatora ciągnika i maszyn rolniczych! Powiedzcie mi jedno, czy naprawdę to będzie stabilna praca, bo o ile jeszcze teraz jest czas dyżurów w zimowym utrzymaniu, to czy wiosną nie okaże się, że jednak operator niepotrzebny? Czy na sto procent praca cały rok będzie?

Pracodawca Nowy wpis

Witam, praca jest cały rok zapewniamy ciągłość zatrudnienia, Cv proszę na k.zmuda@sebri.pl chętnie odpowiem na każde pytanie Pozdrawiam

@Pracodawca

Teraz macie zapotrzebowanie na operatorów? Zachęcacie do przesłania CV ale nie widziałem aktualnej oferty pracy na to stanowisko. Czy po wysłaniu CV mogę liczyć na realny odzew z Waszej strony?

GACEK

pracuje tutaj od niedawna i jest ok, jest normalnie

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Sebri Sebastian Żmuda? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
logo firmy Portier - Dozorca
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.
Aneta

Wyróżniają się jakością na tle konkurencji. I mają szybkie terminy realizacji.

Robert

Korzystałem z ich usług i muszę przyznać, że efekty przerosły moje oczekiwania. Profesjonalizm, skuteczność i staranność!

kubson

Nie no, spoko jest praca. Ja tam sie ciesze że jest stabilnie i normalnie.

Julka

Jako klientka Sebri Professional korzystająca z usług czyszczenia elewacji jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi. Zawsze :)

aaanonim

dobra praca, stabilna, z wypłatną na czas, nie ma na co narzekać

Daro
@aaanonim

Stabilna to na jakiej umowie? Nie trzeba zaczynać od zlecenia tylko do razu uop ze wszystkimi składkami do ZUS? Kontrakty są podpisywane na dłużej niż rok?

Zoja
@aaanonim

Jeśli możesz, to napisz, ile tak około można tutaj zarobić. Poza tym, czy firma zatrudnia pracowników doświadczonych, czy świeżaki też mają szansę? ;p

Leszek

Firma dba o zadowolenie klienta, nawet gdy pojawią się drobne trudności z dogadaniem terminu.

Sylwia

Sebri Professional to dla mnie nie tylko firma sprzątająca, ale prawdziwy partner w utrzymaniu porządku w naszym biurze. Brawo!

Dolly

Pracuję tutaj od niedawna, ale to co mogę napisać to że mamy bardzo fajną ekipę. Naprawdę ludzie tutaj są świetni :-)

Kaja
@Dolly

Oooo fajnie. Naprawdę super, że ludzie są OK. A co z jakimiś firmowymi integracjami? Sa jakieś wyjścia wspólne, które organizuje firma? :)

Bartek

Warunki pracy są jasne, wypłata zawsze na czas, w zasadzie nie ma jakiś stresów w pracy. Stabilne miejsce zatrudnienia.

@Bartek

Opisz proszę te warunki, bo z tego co ja wnioskuję jest krótko i rzeczowo. Którego dnia miesiąca macie wypłacaną pensję, zdarza się, że macie kasę nawet przed czasem? Łatwo tu dostać umowę na stałe?

Aneta

Usuwali ostatnio graffiti u nas na bloku. Nie ma teraz po nim nawet najmniejszego śladu. Spisali się na medal :)

Marianna

Doświadczyłem naprawdę pozytywnej atmosfery pracy :) Dbają o dobrą komunikację wewnątrz zespołu

Wojtek

To jest praca w stabilnej firmie. Warunki są jasne i uczciwe. Praca czasem bywa ciężka, ale to jest jednak element tej branży.

@Wojtek

Możesz napisać na czym polega uciążliwość tej pracy? A także, kto ją może wykonywać?

emil

Usługi anty-graffiti są naprawdę na najwyższym poziomie. Szybko reagują na zgłoszenie!

Daria

Poznałam tutaj naprawdę fajnych ludzi. Atmosfera jest spoko, nie ma nerwów czy czegoś. Trzeba tylko dobrze wykonywać swoje obowiązeki, ale to norma :)

Jan
@Daria

Jak bez nerwów to nie ma nacisku na wyniki? Czy pracownicy sami pilnują roboty i żeby się ze wszystkim wyrobić? A jak płaca. Ktoś wspomniał że są konkurencyjne stawki. Podasz jakie?

Oliwia

praca tutaj jest ciekawa i pełna wyzwań :) czasem są stresujące sytuacje, ale to w każdej pracy tak jest. Generalnie jest na tak.

Kamila

Jestem klientem firmy Sebri Professional od pewnego czasu i jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i jakości usług, jakie świadczą. Zawsze mogę liczyć na terminowość i doskonałą obsługę klienta.

Zostaw merytoryczną opinię o Sebri Sebastian Żmuda - Sułów

• Jak się pracuje w Sebri Sebastian Żmuda?

Zobacz opinie na temat firmy Sebri Sebastian Żmuda tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sebri Sebastian Żmuda?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 13 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sebri Sebastian Żmuda
  • Polna 30