Opinie o Autotop Przemysław Głąb w Głogów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Autotop Przemysław Głąb. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Autotop Przemysław Głąb o rekrutacji.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Autotop Przemysław Głąb w Głogów

Jacek z Wrocławia

Trzeba jakiś pozew zbiorowy przeciw niemu złożyć. Ale w sumie to firma wtedy była na Pawła, więc to on jest dłużnikiem

Jano

Mnie też (usunięte przez administratora) Byłem z nim w Łodzi i Katowicach

Górnik

Nie polecam pracy u tego człowieka.

On23

Dokładnie usuwają a powinno być wszystko i cała prawda a nie ze (usunięte przez administratora) bronią

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Autotop Przemysław Głąb.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Przemo

Cześć Jakub. Fajnie ze dostałeś kasę, jak mi przelejesz transzę to zapłacę chłopakom za budowę w Kielcach i Katowicach. Muszę jeszcze spłacić leasing za skody, które wziąłem na Sebka.

Jakub z Jamu

Cześć Pszemek. Sluchaj dostałem 1 transzę od głównego wykonawcy budowy w Kielcach i chciałem Ci przelać trochę gotówki, żebyś pomógł Sebkowi reaktywować Hermesa. Pamiętam jak razem w Kielcach na budowie galerii korony pracowaliśm i było super. Pszemek odezwij się do mnie

Sebek

Witam. Reaktywuję Hermesa. Zapraszam do kontaktu w sprawie pracy. Będą naprawdę fajne pieniądze, drożdżówki z pasztetem. Pojedziemy w delegację, zrobimy ognisko i będziemy fajnie spędzać czas. Idę właśnie kupić ciepłe rzeczy dla chłopaków i wodę, żeby mi nie padli na budowie. Coś jeszcze mam kupić? Wiertła, miary, poziomice?

PHU Multibud

Przemo, jak tam długi?

Przemo

Hej Kinga! Dzięki że się odezwałaś. Pożyczysz mi trochę gotówki? Muszę oddać skarbówce i byłym pracownikom za budowę w Kielcach. Jak się odbiję i założę firmę na Oskara, to Ci oddam.

PHU Minerwę & PHU Hermes

Witam, tu Bastek. Postanowiłem reaktywować PHU Minerwę, a potem PHU Hermes i znowu podbić Polskę budowlaną. Zapraszam do kontaktu, będą fajne pieniądze, fajne delegacje i drożdżówki z pasztetem. Słyszałem że ekipa z Kielc czeka na pieniądze. Panowie, ja wam oddam to, co ten partacz wam ukradł. Zapraszam, będzie super

PHU Hermes

Witam oszuście, kiedy zaległe pieniądze za robotę na budowie galerii w Kielcach? My wciąż czekamy.

All Glass

Witam Przemo. Jak tam sytuacja z Jamem? Jakub już załatwił transzę, czy dalej czekasz?

Seba

Najgorsza firma na świecie prowadzona przez (usunięte przez administratora)

Wojto

B.Dobry mechanik na czas i odręki.

wrażliwy

nie żartuj

wrażliwy

w dalszym ciągu nieuczciwi

Rafał
@wrażliwy

Masz jakieś przykre doświadczenia związane z firmą Autotop Przemysław Głąb? Możesz napisać nam, co takiego sprawiło, że uważasz tę firmę za nieuczciwą? Twoje stwierdzenie na chwilę obecną nie jest w żaden sposób uargumentowane, dlatego zachęcam, abyś to zrobił, gdyż dzięki temu lepiej zrozumiemy Twoją wypowiedź.

Kamil
@Rafał

To dobry i uczciwy, czy raczej jednak nie? Zdecydujcie się.

Rafał
@Kamil

Też mam nadzieję, że ktoś dokładnie sprecyzuje, jak to wygląda w przypadku firmy Autotop Przemysław Głąb. Może Ty masz jakieś doświadczenia związane z tą firmą? Odwiedziłeś ten wątek, więc mogę przypuszczać, że poszukujesz informacji na temat tej firmy. Czy tak właśnie jest?

@Rafał

Z całego serca nie polecam tego serwisu nie wymienił nam pan gum w samochodzie wogóle gdzie skasował nas pan 650zł za gumy które nawet pan nie ruszyłstare auto trafiło teraz w sierpniu 2020 do innego serwisu okazało sie ze nie zostały wogule wymienione gumy tylnie gdzie klient dał panu takie polecenie GDZIE ONO NIE ZOSTAŁO ZREALIZOWANE to jest mechanik? to jest (usunięte przez administratora)

@2891

Była Pani dziś na zakładzie i wyjaśniliśmy sobie sprawę .

@Przemo

Tak byłam na zakładzie ale nie w sprawie usługi tylko pana wychowania i kultury osobistej w razie wątpliwości mogę okazać zrzut pana wiadomości do mnie które wydaje mi sie nie powinny miec miejsca co do klijęta a tym bardziej kobiety

Opelos
@Wojto

(usunięte przez administratora) Zapłaciłem ponad 3500 zł a auto miało: Niedokręcone nakrętki drążków kierowniczych, źle założone regulatory szczęk hamulcowych, oraz szczęki zamienione stronami. Dosyć, że zostało narażone moje życie i bliskich, to jeszcze musiałem zrobić poprawki za kilka stów po tym paprochu. Robiłem też blacharkę i konserwację. Nie polecam TEGO WARSZTATU. ROBOTA TRAGEDIA. CZASOWO? RÓWNIEŻ TRAGEDIA. Miałem wszystko mieć zrobione w tydzień. Trwało to ponad 3 tyg. I na koniec blacharka jak i mechanicznie zrobione źle. Teraz muszę jeździć i poprawiać tego Głąba babole. Kiedy głośno powiesz o problemie tym (usunięte przez administratora) bezczelnie gada, że jestem naciągaczem gdzie (usunięte przez administratora) zapłaciłem tak naprawdę 3500 zł (usunięte przez administratora) wie za co.

Benek

Liczyłem, że dowiem się coś więcej o pracy a tu jedynie klienci

Barnaba

@ksawery Możesz uzasadnić swoją opinię? Chyba, że konkurencja zainspirowała?

Zostaw merytoryczną opinię o Autotop Przemysław Głąb - Głogów

• Jak się pracuje w Autotop Przemysław Głąb?

Zobacz opinie na temat firmy Autotop Przemysław Głąb tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Autotop Przemysław Głąb?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 1 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Autotop Przemysław Głąb
1.3/5 Na podstawie 35 ocen.
  • Kamienna Droga 2
    67-200 Głogów