GŁOTECH Sp. z o.o.

Głogów

Opinie o GŁOTECH Sp. z o.o.

'' 2014-09-26 21:05:18
Spółka kierowana przez ludzi bez wizji i pomysłu na rozwój firmy, ale nie ma się czemu dziwić gdyż dominują tam układy rodzinno-koleżeńskie, a nie fachowcy. Lubią wyzyskiwać ludzi, a sprzyjają temu układy z PUP. Mają problemy z wywiązywaniem się z obowiązków wobec pracowników.
Marti 2014-09-29 14:55:17
Pracowałem kilka lat temu w tej firmie tragiczne i chaotyczne zarządzanie, tj wyżej ludzie bez pomysłu funfle i znajomi zwykłego pracownika wycyckać jak się da, kiedyś oferowali internet bezprzewodowy który praktycznie nie działał a jak działał to z tragicznymi lagami, ludziom u których montowali główne nadajniki nie płacili za dzierżawę ani za zużyty prąd
Rada 2015-04-06 17:05:10
Może pomoże im msza odprawiona przez zaprzyjaźnionego księdza, w zaprzyjaźnionej parafii, najlepiej na godz.15-tą. Inna ewentualność , to afrykańscy szamanie...
anonim 2016-08-31 21:03:26
Nie polecam tej firmy bo prezes tak szuka oszczędności że jak była oferta pracy za 1850 a dowiedziałem się że bym zarabiał na myjce tylko 1200zł netto a gdzie tu 155zł,oszczędności wielkie ,tam nie ma przyszłości nawet w intertrans pks kierowcom mało płaci,ale tak to jest jak kolegę ma się księdza który doradza aby zwykły robol,zasuwał za psi grosz
Zostaw swoją opinię o GŁOTECH Sp. z o.o. - Głogów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GŁOTECH Sp. z o.o.