Global Training Centre

Opinie o Global Training Centre

oko 2015-02-18 22:07
Nie polecam. Niezła wciema. Pracowałem tam 2 dni . Dostałem umowę z niższa kwota niż wczesniej uzgodniłem.
W 2015-02-27 17:15
Nikomu nie życzę. Zakres obowiązków w praktyce ogromny za najniższe pieniądze jakie się da. Atmosfera w pracy obrzydliwa. Kręcą jak mogą, opóźnienia płatności. Firma szkoleniowa zatrudnia ludzi do prowadzenia projektów.
Majka 2016-02-09 18:43
Byłam tam na stażu. Na początku byłam przerażona. Dużo obowiązków jak na staż z urzędu pracy. Ale okazało się że jest to ogromne doświadczenie w moim życiu i to bardzo pozytywne. Dostałam nawet propozycję pracy. Atmosfera była bardzo fajna pod warunkiem, że ktoś chce pracować a nie przesiedzieć sobie staż. Wydaje mi się, że jest to solidna firma. Polecam.
Kamila 2016-06-01 11:00
Poznałam tą firmę dzięki projektowi unijnemu, w którym brałam udział jako uczestnik. Fajny był ten projekt, angielski podszkoliłam - lektorzy byli super. No i kursy zawodowe miałam. Wszystko było na prawdę fajnie zrobione. Później miałam u nich staż, ale to już nie była moja bajka, bo w innym zawodzie poszukuję. Za dużo tam było trzeba ogarniać. Ale jak ktoś lubi pracować przy organizacji szkoleń, to bym polecała, bo dużo można się nauczyć.
Pozdrawiam
Kamila
Marta 2017-04-19 14:35
Ciężka praca i mało dają na umowie, ale za to prowizjami można sobie dobrze dorobić. Kwestia na ile się komu chce. W porównaniu z innymi firmami tego rodzaju mają lepszą stawkę prowizyjną niż do tej pory miałam do czynienia.
Zostaw swoją opinię o Global Training Centre - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Global Training Centre