Opinie o Edikson Wojciech Fularczyk w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Edikson Wojciech Fularczyk. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Edikson Wojciech Fularczyk o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja kas fiskalnych, skanerów i kserokopiarek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Edikson Wojciech Fularczyk w Gdańsk

Nela Nowy wpis

Hej, mój chłopak zna się na serwisie kas fiskalnych i innych tego typu urządzeń. Czy tutaj mógłby w tym roku się zatrudnić? Nie mogłam w sieci doszukać się takich ogłoszeń… W razie czego na jakiej stawce zatrudniają się Serwisanci?

bylypracownik2000

Nie polecam pracy w tej firmie. Kierownik stosuje (usunięte przez administratora), wyzywa od (usunięte przez administratora) drze się na wszystkich, kontroluje przesadnie na każdym kroku, a nawet potrafi popchnąć pracownika. Po zwolnieniu firma nie chce wypłacać premii.

Ina
@bylypracownik2000

Masz jakieś dowody na te zachowania? Co Cię w takim razie skłoniło do pracy tutaj? Kasę dobrą oferują? Te premie to wysokie miały być?

Kioto Nowy wpis
@bylypracownik2000

Kierownik został zwolniony razem z 4 innymi osobami, które nie przychodziły do pracy, a jak przychodziły to nic nie robiły i do tej pory szukają pracy.

Niewypłacalnośc Nowy wpis

Oczywiście że nie ma pieniędzy. Wieczne tłumaczenie że ZUS że vat czy dostawcy. Z rozliczania co tydzień robiło sie rozliczanie co 2-3tyg. Premie wypłacane do 2 miesięcy po czasie. Premii oczywiście nie ma na umowie i pracownicy dostają je w formie czek blik, musza jechać do bankomatów i je wypłacać. Jeżeli chodzi o pensje miesięczne, sa wypłacane w ratach, np teraz masz tutaj 2 tys a resztę w przyszlym tygodniu, po czym e przyszłym tyg dowiaduje sie ze kolejny tydz musze poczekać. Nie polecam pracy w tej firmie.

A wy jako pracownicy nie chcieliście nigdy przelewu na konto właśnie? Czemu gotówka skoro chyba normalnie jesteście na umowie zleceniu? tak przynajmniej ktoś wcześniej pisał. Chyba, że do dziś te o pracę weszły czy coś? Pracował ktoś na takiej? Jeśli tak to na którym stanowisku? księgową / fakturzystkę macie swoją jeśli o fakturach była mowa? oferty mi nie wychodziły

Kioto Nowy wpis

Kto chce może mieć system wypłat miesięcznych, ale większość osób woli dostawać pieniądze szybciej, już w trakcie miesiąca pracy, jeśli kierownik nie ma gotówki danego dnia, to wypłaca następnego. Nigdy nie ma opóźnień z wypłatami. Opóźnienie byłoby wtedy kiedy przepracowałbyś miesiąc i nie dostał wypłaty 10-tego. I jeśli do firmy wpływa dziennie 10-15 tys. w samych przelewach to raczej jest wyplacalna. Niewypłacalna byłaby gdyby pieniądze do niej nie wplywały.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Edikson Wojciech Fularczyk? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Niestety

w ofertach mowa o umowie o pracę - rzeczywiście, jest, ale musisz się o nią upomnieć, a finalnie i tak dostaniesz na niej najniższą krajową ze stanowiskiem mało adekwatnym do wykonywanych obowiązków. Kolejnym problemem to wynagrodzenie, opóźnianie, zbywanie, częste tłumaczenia na brak pieniędzy :(. Ekipa w ostatnim czasie zmienia się częściej niż skarpetki, a ludzie siedzący tu latami poznikali. Firma również nie oferuje żadnych benefitów. Mogę jeszcze wymieniać, ale myślę, że to co zostało wymienione powyżej jest wystarczające.

Kioto
@Niestety

Mateusz98

Na stronie trojmiasto.pl znalazłem ogłoszenie pracy w firmie edikson. Postanowiłem sprawdzić opinie o pracodawcy na różnych serwisach. Znalazłem opinie tylko na gowork. Jedna opinie jest zrozumiała, lecz to tylko jedna opinia i trzeba ją traktować obiektywnie. Druga opinia dała mi dużo do myślenia, do tej pory nie wiem czy składać aplikacje w tej firmie. Albo z firma jest coś nie tak, albo pracownicy/byli pracownicy są intelektualnie niedorozwinięci.

Nie polecam tego januszexa

Pracowałem tutaj rok i mogę już z chęcią nie polecić tutaj pracę w tym miejscu. Dostałem umowo zlecenie, gdyż miałem status studenta, gdzie miałem dostawać pensje w brutto w netto. A dostałem praktycznie na odwrót. Następna sytuacja, to uprawnienia serwisowe, która była możliwość fiskalizowania urządzeń, gdzie w tej firmie, była tylko fiskalizacja na jedną osobę, gdzie zamiast wydać np. po trzech miesiącach dla pracownika wyrobienie mu uprawnień + uzyskanie plombownicy, a wydanie ok. 1000 zł netto, to żadna strata, gdyż szybko to było zwracane w przeglądach okresowych, odczytach. Kolejna sytuacja, to brat właściciela, który jak powyższej opinii stosuje (usunięte przez administratora)wobec pracowników, krzyczy, obraża, a jak mu się zwróciło uwagę, to było charakterystyczne "nie mądruj się tutaj". Infolinia, która nie wygląda na infolinię, gdyż jak postanowisz zadzwonić na pomoc techniczną, to rozmawiasz z osobą, która może w tym czasie wykonywać komuś przegląd kas/drukarki fiskalnej. Jak rozmawiasz za długo na infolinii, gdyż słyszysz po drugiej stronie starszą osobę, to ten (usunięte przez administratora)brat przyśpieszał cię, abyś zakończył szybką tę rozmowę, bo generuje to koszty. Ogólnie żadnych uprawnień, żadnych szkoleń. Masz przygotować do pomocy komuś na infolinii np. jednego systemu gastronomicznego, gdzie nie miałeś w ogóle z nim styczności, to najczęściej padało "Przekaże, to komuś i ktoś tutaj odzwoni" i najczęściej nikt nie odzwaniał. System premiowy, który jest jednych pozytywów w tej firmie, lecz aby odebrać premię, trzeba było iść do bankomatu i za pomocą czekiem blik wypłacić. Jest to niezgodne z przepisami i mam nadzieję, że kiedyś nadejdą służby do tej firmy. Nie polecam i nie zamierzam już tam wracać i zalecamy nikomu tutaj przychodzić.

Zostaw merytoryczną opinię o Edikson Wojciech Fularczyk - Gdańsk

• Jak się pracuje w Edikson Wojciech Fularczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Edikson Wojciech Fularczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Edikson Wojciech Fularczyk
4.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Goplańska 23A
    80-178 Gdańsk